320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ei huvitagi ,kui lipuomanikud lasevad lipu oma kodustaadionil tuuri panna siis mind kah ei huvitaks . Nüüd äkki kui oma pasast läks lipp kaduma siis on ment kallis .
    Oma pasast? Selgitad äkki? Valve oleks pidanud välja panema? Või eeldama, et selline asi saab toime pandud ja rullima kokku kõik need kümned ruutmeetrid ja päev hiljem uuesti üles ajama need? Tegemist oli kodustaadioniga, Aledickil ripuvad lipud-plagud teinekord nädalaid ja kuid üleval... Miks sa, Toomas, muidu mõistlik mees, sellist jama suust välja ajad järsku?

    Kommentaar


      EST-POL mäng tulemas. Klavan ka, ma loodan, tulemas.

      Ja Klavan sai meil äsja papaks.

      Mõtlen, peaks tegema plagu "Tere tulemast Ragnar juunior!" vms. Ideid?
      Peale mängu kingiks plagu Rakule.

      Kommentaar


        Üks variant oleks kuidagi rõhutada sümboolset fakti, et Raku ju teise põlve Klavan Eesti koondises ja ehk tulevikus ka kolmas sinna pürgimas. Näiteks " Varem Dzintar, nüüd Ragnar, tulevikus Romer!" või midagi.

        Kommentaar


          siis võik lihtsalt panna Dzintar -> Ragnar -> Romer (kas see õige nimi?)

          Kommentaar


            Teeks 50 cm kõrgused tähed (tavaliselt on meil kogu plagu kõrgus olnud 1 - 1,10 m) ja nö ribana.
            Lihtne plokkfont, must kiri valgel taustal.

            DZINTAR --> RAGNAR --> ROMER ja teine EESTI KAITSE PÜSIB! TERE TULEMAST, ROMER!

            Paigutaks fännika kohale reelingu külge, üks vasakule, teine paremale.

            Kommentaar


              Klavan seekord ei tule.

              Kommentaar


                Selge pilt. Plagu mõneti võiks ju siiski teha... Samas, kui pole subjekti kohal, läheb pool emotsioonist kaotsi... Aga Ragnarile ÕNNE igal juhul!

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Selge pilt. Plagu mõneti võiks ju siiski teha... Samas, kui pole subjekti kohal, läheb pool emotsioonist kaotsi... Aga Ragnarile ÕNNE igal juhul!
                  Aga head ideed oleks patt raisata! Rumeenia mänguks samad plagud.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Dzintar oli muidu poolkaitsja mu teada

                    Kommentaar


                      Nii. Paras hetk hakata Rakule papa-plagu nikerdama. Pritsige veel ideid.

                      Kas Bärekas sai ka oma põnni kätte? Koosseisus on ta üles antud küll, kas ka pingile saab, on kahtlane, sest Moross, Rähn, Klavan kohal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Nii. Paras hetk hakata Rakule papa-plagu nikerdama. Pritsige veel ideid.

                        Kas Bärekas sai ka oma põnni kätte? Koosseisus on ta üles antud küll, kas ka pingile saab, on kahtlane, sest Moross, Rähn, Klavan kohal.
                        Selles tsüklis peaksid vist kõik pingile pääsema. Kusgilt lugesin.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Nii. Paras hetk hakata Rakule papa-plagu nikerdama. Pritsige veel ideid.

                          Kas Bärekas sai ka oma põnni kätte? Koosseisus on ta üles antud küll, kas ka pingile saab, on kahtlane, sest Moross, Rähn, Klavan kohal.
                          Mis sul nende papa plagudega nii kinni on kiilunud. Õnnitle inimesi näoraamatus , niisama siin foorumis või oota peale mängu staadioni juures. Ei näe küll põhjust perekondlike sündmuste puhul loosungeid teha .Ühesõnaga ,ei kiida heaks.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Mis sul nende papa plagudega nii kinni on kiilunud. Õnnitle inimesi näoraamatus , niisama siin foorumis või oota peale mängu staadioni juures. Ei näe küll põhjust perekondlike sündmuste puhul loosungeid teha .Ühesõnaga ,ei kiida heaks.
                            Ühinen eelkõneleja seisukohaga!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Ühesõnaga ,ei kiida heaks.
                              Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                              Ühinen eelkõneleja seisukohaga!

                              Võtan teadmiseks, härrad. Jõudu pasunamüügil.

                              Kui üldsuse seisukoht on ka sama, siis jumala eest, hui neljaks ma seda ka tegema ei jookse. Täitsa ausalt - kui on loll idee, on loll idee. Pluss ei ole minule isiklikult neid plagusid üldse vaja, ainult nuss ja südamevalu nendega.

                              Kommentaar


                                markofkin, ma arvan, et sa tegid kunni vastusest küll vale järelduse. Ma olen täiesti kindel, et kõik fännid hindavad sinu nussi ja südamevalu, mida sa oled pidanud kannatama plagusidega jännates - nii disain, rahaasjad, ülemused kui ka puhtalt statkale varem minek, et üles panna ja hiljem tulla, et maha võtta. Sinusugune mees on kõigi fännide elu palju kergemaks teinud. Papaplagu on äge, aga ühekordne (max 2) rõõm. Siiski, igasugu ideedele olen valmis finantsiliselt õlga alla panema - ilmselt ma pole ainus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X