320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ekeeeee... Ärge mingit solvumist küll välja lugege siit. Pasunnijutt oli Kunni teravale vastus teravaga, ma ju tean teda ja meil ei ole mingit kala kitkuda omavahel. Mille peale solvuda?

    Täiesti rahumeeli ja siiralt mõtlesin, et kui tõesti ongi loll idee, siis ei tee. Ühekordsena oligi see niiehknaa mõeldud.
    Minumeelest oleks see žestina päris okei. Kunni viidatud perekondlikud teemad, noh, jah... Ajalehed võivad kirjutada, aga fännid oma sangarit sel puhul tervitada ei või? Ei päde ses mõttes.

    Kürb on asja juures muidugi see, et mul on miljard muud asja praegu teha ja kui mingit eriti head ideed keegi ei situ, siis ma tõenäoliselt ei viitsigi nikutada sellega.

    Kommentaar


      Minumeelest oleks see žestina päris okei. Kunni viidatud perekondlikud teemad, noh, jah... Ajalehed võivad kirjutada, aga fännid oma sangarit sel puhul tervitada ei või? Ei päde ses mõttes.
      Olen nõus ja annaksin ka oma panuse.

      Kommentaar


        Jep, teeme ära.

        Kommentaar


          Okei, mõtisklen siis edasi.

          Muide. Kiievi Dünamo vs Möhhgladbahh (kopirait Kristali-Marku) mängueelset mosaiiki nägite? Raju, ma ütlen, raju! Terve staadion, terve äraneetud staadion oli sinivalgete paberitega siiruviirutatud. Väga väikene osakene sellest:

          0.jpg

          Võiks-peaks hakkama millegi sellise peale ka tõsiselt mõtlema. Ise kardan, et esimesed korrad võivad minna selle nahka, et inimesed lihtsalt viskavad teibitükikesega istmele kinnitet paburi minema. Mis selle vastu aitaks? Paarisõnaline instruktsioon peale trükkida? Krt, sponsorit vaja sellise asja jaoks...
          Ja kuivõrd selline asi meie kallis koduvabariigis üsna tundmata on, siis oleks abiks enne sellise asja esmakordset proovimist ilmselt meedias teha ettehõikeid, nagu laulupeoga tehti. Et inimesed natukenegi teaksid...

          Aga noh, see tulevikuteema. Kes on huvitet kaasa mõtlema, ootan huviga.

          Kommentaar


            Äkki teeks mängukava ühe A4 paberi peale ning teise poole värviks siniseks/valgeks, et pärast üles tõsta.


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Okei, mõtisklen siis edasi.

            Muide. Kiievi Dünamo vs Möhhgladbahh (kopirait Kristali-Marku) mängueelset mosaiiki nägite? Raju, ma ütlen, raju! Terve staadion, terve äraneetud staadion oli sinivalgete paberitega siiruviirutatud. Väga väikene osakene sellest:

            [ATTACH=CONFIG]1369[/ATTACH]

            Võiks-peaks hakkama millegi sellise peale ka tõsiselt mõtlema. Ise kardan, et esimesed korrad võivad minna selle nahka, et inimesed lihtsalt viskavad teibitükikesega istmele kinnitet paburi minema. Mis selle vastu aitaks? Paarisõnaline instruktsioon peale trükkida? Krt, sponsorit vaja sellise asja jaoks...
            Ja kuivõrd selline asi meie kallis koduvabariigis üsna tundmata on, siis oleks abiks enne sellise asja esmakordset proovimist ilmselt meedias teha ettehõikeid, nagu laulupeoga tehti. Et inimesed natukenegi teaksid...

            Aga noh, see tulevikuteema. Kes on huvitet kaasa mõtlema, ootan huviga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kartul Vaata postitust
              Äkki teeks mängukava ühe A4 paberi peale ning teise poole värviks siniseks/valgeks, et pärast üles tõsta.
              A4 on väga väike ja see ei jää kena, oleme Flora fännidega seda teinud. Õiged mõõdud on A2 või A3,
              A2( 59,4x42cm ); A3 ( 42x29,7cm )

              Esimest korda võib seda katsetada fännisektoris B5-B8 ja üleval C5-C8, 500+500+500 tk, sinimustvalge
              Ja mingit sponsorit ei ole vaja, büroomaailmas suht odavad. JH las kogub rahad kokku

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                A4 on väga väike ja see ei jää kena, oleme Flora fännidega seda teinud. Õiged mõõdud on A2 või A3,
                A2( 59,4x42cm ); A3 ( 42x29,7cm )

                Esimest korda võib seda katsetada fännisektoris B5-B8 ja üleval C5-C8, 500+500+500 tk, sinimustvalge
                Ja mingit sponsorit ei ole vaja, büroomaailmas suht odavad. JH las kogub rahad kokku
                Fännikas on inemised harjunud hümni aegu salle pea kohal hoidma, kardan miskipärast, et värvilise paberi peakohal hoidmine selle asemel ei meeldi paljudele... Samas on muidugi ilmne, jah, et kui üldse kusagilt alustada, siis fännikast. Rumeenia mänguks ei jõua, orgunniaega jääb väheks krt. Ungari või Andorra kõlavad veits võimalikumalt.

                Kommentaar


                  fännikal on juba suured lippu, ei näe mõtet neid paberitega asendada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Okei, mõtisklen siis edasi.

                    Muide. Kiievi Dünamo vs Möhhgladbahh (kopirait Kristali-Marku) mängueelset mosaiiki nägite? Raju, ma ütlen, raju! Terve staadion, terve äraneetud staadion oli sinivalgete paberitega siiruviirutatud. Väga väikene osakene sellest:

                    [ATTACH=CONFIG]1369[/ATTACH]

                    Võiks-peaks hakkama millegi sellise peale ka tõsiselt mõtlema. Ise kardan, et esimesed korrad võivad minna selle nahka, et inimesed lihtsalt viskavad teibitükikesega istmele kinnitet paburi minema. Mis selle vastu aitaks? Paarisõnaline instruktsioon peale trükkida? Krt, sponsorit vaja sellise asja jaoks...
                    Ja kuivõrd selline asi meie kallis koduvabariigis üsna tundmata on, siis oleks abiks enne sellise asja esmakordset proovimist ilmselt meedias teha ettehõikeid, nagu laulupeoga tehti. Et inimesed natukenegi teaksid...

                    Aga noh, see tulevikuteema. Kes on huvitet kaasa mõtlema, ootan huviga.
                    Kui tulevikule mõelda siis meie firma www.supportergrupp.ee võiks enne mängu ka tasuta 10 000 s-m-v käsilippu välja jagada ainult ma kahtlen kõvasti selles kas kõik isegi lehvitada viitsivad . Eestlane on teadagi pipravitt.
                    Seega , kamoon Hollandi mängu ajal teeme ära ?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      kardan miskipärast, et värvilise paberi peakohal hoidmine selle asemel ei meeldi paljudele...
                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      fännikal on juba suured lippu, ei näe mõtet neid paberitega asendada
                      M.O.T.T.

                      Ma miksipärast usun, et Kiievi Dünamol on igasugu lippusid ja plagusid sadades tribüünidel ja inimeste käes. Kogu staadionit katvast mosaiigist aga võtavad kõik osa, nagu ka toodud pildikesel näha sai.

                      Aga ei, jah. Ärme parem proovi midagi uut. Lipp ju on juba.

                      EDIT: eks ta MÕNES mõttes ole võib-olla õige, et fännikas ikka tõsifännid, igal oma sall ja osadel see ka veteran ja aastatepikkune truu mängudekaaslane nii võitudel kui kaotustel... Ja selle asemel mingi paberilipakas pea kohale tõsta võib trotsi tekitada küll, ses mõttes arusaadav. Teisalt olgu ära öeldud minu seisukoht: kui fännikas uuendustega initsiatiivi ei näita, et saa küljetribüünid MITTE IIALGI millegagi kaasa tulema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Kui tulevikule mõelda siis meie firma www.supportergrupp.ee võiks enne mängu ka tasuta 10 000 s-m-v käsilippu välja jagada ainult ma kahtlen kõvasti selles kas kõik isegi lehvitada viitsivad . Eestlane on teadagi pipravitt.
                        Seega , kamoon Hollandi mängu ajal teeme ära ?
                        Hea!
                        Kuidas jagamist korraldada? See mu meelest valupunkt.
                        Vabatahtlikega muidugi teibitükikesega istmete külge panna oleks mõeldav küll. 10 inimest, igale sada lippu, ei midagi ülejõukäivat...
                        10 inimese leidmine muidugi on keeruline...

                        Selleks, et inemised saaks aru, et lipud pole mõeldud mitte põues kojutassimiseks või peale mängu prükasse lennutamiseks, võiks muidugi staadioniteadustaja abi kasutada, ei? A la "Head inimesed, meie meeskonna toetuseks palume teil hümni ajal hoida kõrgel pisikest lipukest, mille leidsite oma istme küljest!" ja nii paar-kolm korda. Ei?

                        EDIT: assa, matemaatika longap. Tegelt ma lugesin Kunni posti valest. 10 000 on ikka päris karm kogus istmetele teipimiseks, selleks on ikka hullu hulka abilisi vaja...
                        Kurja küll, mõte on väärt ärategemist, seega mõelgem, kuis ja mis!

                        Kommentaar


                          10 000 on muidugi suur number, sest võõrsil sektsiooni sa neid ikka ei pane. Lisaks ei peaks teipima, mis marutuul seal ikka on. Igale istmele üks ja las minna. Kümnekesi teeks ära küll.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ja 10 tuhat publikut ei tule eales täis...sellevõrra vähem tööd...ja nagu kuningas ütles-eestlane on pipravitt ja suvalises sektoris keegi võimlema ei hakka...

                            Kommentaar


                              ..EST vs HOL mänguks ei tule 10 000 täis???!!! Nalja teed või?
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Pooldan ideed täielikut. Pakkusin seda ka EJL-le Iirimaa mänguks välja, tuues näiteks Šveits-Türgi (2006 aasta MM playoffi) aga öeldi, et lahe idee võtame kuulda ja ei sittagi ..
                                Oleks isegi nõus neid lipukesi jaotama enne mängu

                                Üks teema veel. Kas keegi võiks lihtsurelikele õpeteda enne mängu (näiteks see vend, kes mikris jaurab enne mängu), et Eesti salli võiks ka hümni ajaks pea kohale laiali tõmmata .. mis arvate? oleks ka kaunis vaatepilt. Suur hulk inimesi (enamuses külje trim. peal) kannavad seda, kui mingi pseudo-aksessuaari .. Mis arvate?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X