320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Selle video peale tuleb pisar silma, ausõna.

    Halastamatu tõde on muidugi ka see, et siin meie maal on lihtsam see hunnik raha kokku ajada kui midagi sellist vabatahtlikkuse alusel läbi viia. Võib-olla ma olen ülekohtune, ma ei tea, öelge, kui olen. Aga paraku mul on vabatahtliku panustamisega kogemusi ja jumal paraku... Ei lähe just väga kaua, kuni algatust jäävadki kandma paar entusiast-aktivisti, sest ülejäänud hajuvad lihtsalt laiali. "Mul on töö, mul kodu, mul trenn, ma ei saa koolist ära, mul on loengud õhtuti..."

    Aga võib-olla on asi lihtsalt minu julguses. Mina ei julgeks PRAEGU millegi sellise algatamist ja veel vähem vedamist ette võtta...

    Kommentaar


      #17
      ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!

      Kommentaar


        #18
        Üks asi veel. Targemad ja teadjad, selgitage. Enne playoffi jooksis läbi mõte mosaiiki teha värviliste A4 paberitega. Spekuleerides: kuidas EJL sellesse suhtuda võiks? Halekoki areenil on alati korralikult tuult, mõned üksikud suvised mängud on olnud, kus staadionkatlas on tuulevaikne. Kas EJL poolt (jah, ma sain juba aru, et ma peaks tegelt seda neilt endilt küsima, aga hästi) võiks tulla kaikaid, teemal "kuidas tagate, et need paberid mängu ajal väljakule lendama ei hakka?" Sellepärast küsin, et juba Jansa megabanneri ülespaneku ajal tuli hädakisaga ametnik, "mida te teete, banneri alaserv ulatub 20 cm üle reelingu alaserva, see varjab tehnilise delegaadi vaate ära, meil tuleb õudne jama jne jne jne jne jne".

        Üks mosaiik või ka lihtsalt kuramuse sinised paberid kõlaks ju päris peenikeselt, kui see läbi viia... Ei?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas yordan Vaata postitust
          ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!
          Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?
            ei ole koondise tulihingeline toetaja.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas yordan Vaata postitust
              ei ole koondise tulihingeline toetaja.
              Case closed.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas yordan Vaata postitust
                ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!
                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?
                Algselt postitas yordan Vaata postitust
                ei ole koondise tulihingeline toetaja.
                puhas kuld, rsk.....

                Kommentaar


                  #23
                  Jah, toetan ise Eesti III liiga satsi ning kuigi meid on kümnetes kordades vähem, on esimene kogu annelinna staadioni tribüüni kattev tifosi juba valmistamisel... Selleks ei lähe vaja ei palju finantsi ega meeletult aega, lihtsalt veidi pealehakkamist ning häid mõtteid. Koondise fännid, kui Eesti jalgpallikultuuri kõige rohkemaarvuline ning pikaajalisem organisatsioon peaks siis ammugi sellise plagu tegemiseks võimeline olema...

                  Kommentaar


                    #24
                    Äkki sa siis niisama halamise kõrval, kuidas kõik ainult halavad, äkki valgustad seda oma projekti väheke, mitte ei plõksi siin niisama? Praegu kõlab see sinu jutt ainult stiilis "eri kinomehed, ei saa A Le Coqi tribüüni üle tõmmatud tifosiga. Me Annelinnas küll tõmbasime TERVE tribüüni üle..."

                    Räägi: mis, kuidas, kes, mihuke, kus, millal?

                    Kommentaar


                      #25
                      no nii nagu tavalist tifosit ikka tehakse. võtad mõõdud, ostad selles koguses valget riiet (mingist a la Abakhanist või muudest kohtadest) - selleks kõlbab ka kõige odavam saadaolev valge riie. Siis joonistad mõõtkavas kavandi ja, kasutades rulle, pintsleid ja muid abivahendeid maalid kavandi riidele, mis eelnevalt on kokku õmmeldud. Kuna tifosi efekt paistab välja distantsilt, siis ei tasu muretseda, et detailid väga täpselt välja ei tule - kaugelt jääb ikka igati uhke ning kõva värk.

                      Kommentaar


                        #26
                        Enamus siin ilmselt aimab, mis on tifosi, ses mõttes ma usun pole vaja seletada

                        Ma pigem pidasin silmas tehnilist poolt: kus teete, kes teeb, kuidas tööjaotus jne. See ei ole just hrustsovka köögis põlve otsas valmis viskamise asi või kuidas? Palju inimesi asjaga seotud on? Palju maksma läks? Kust raha tuli? Kes kujundas? Kus õmblete? Mis värvid? Kuidas piirjoned peale kandsite? Jne jne jne. Ära ole kade.

                        Kommentaar


                          #27
                          15x3 m valget riiet läheb maksma suurusjärgus 100 EURi, midagi veel juurde värvide ostmiseks ning tuleb suhteliselt soodne kogu see üritus.. kujunduse mõtleme ise ning parema käega toetajad panevad selle kavandina paberile. kokku õmblema ei pea, kuna riie ongi 3m laiune. ja ega muidu ei oleks see õmblemine ka raske, lihtsalt tuleb õmblusmasinale valu anda.

                          Kommentaar


                            #28
                            kõlab nagu plaan

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas yordan Vaata postitust
                              ei ole koondise tulihingeline toetaja.
                              selle peale saab ainult sõnatu olla, toeta teleka ees ja siin foorumis edasi
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Üks asi veel. Targemad ja teadjad, selgitage. Enne playoffi jooksis läbi mõte mosaiiki teha värviliste A4 paberitega. Spekuleerides: kuidas EJL sellesse suhtuda võiks? Halekoki areenil on alati korralikult tuult, mõned üksikud suvised mängud on olnud, kus staadionkatlas on tuulevaikne. Kas EJL poolt (jah, ma sain juba aru, et ma peaks tegelt seda neilt endilt küsima, aga hästi) võiks tulla kaikaid, teemal "kuidas tagate, et need paberid mängu ajal väljakule lendama ei hakka?" Sellepärast küsin, et juba Jansa megabanneri ülespaneku ajal tuli hädakisaga ametnik, "mida te teete, banneri alaserv ulatub 20 cm üle reelingu alaserva, see varjab tehnilise delegaadi vaate ära, meil tuleb õudne jama jne jne jne jne jne".

                                Üks mosaiik või ka lihtsalt kuramuse sinised paberid kõlaks ju päris peenikeselt, kui see läbi viia... Ei?
                                Midagi sellelaadset?
                                Õu jee

                                -e- sinimustvalge taustal 11 mängumehe kujud ja rahvustunne+toetus mansale laes. Juhhei

                                Kommentaar

                                Working...
                                X