320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ei leidnud sobivat teemat aga kas see ei oleks reaalne kui kodumängudel oleks rahakogumis kastid vms nagu poodides. iga turvavärava juures, igayks kes soovib viskab endajaoks jõukohase summa, et just taoliste asjade jaoks rahakoguda. Fännitavaari abipaket.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ei leidnud sobivat teemat aga kas see ei oleks reaalne kui kodumängudel oleks rahakogumis kastid vms nagu poodides. iga turvavärava juures, igayks kes soovib viskab endajaoks jõukohase summa, et just taoliste asjade jaoks rahakoguda. Fännitavaari abipaket.
      Kaalumist väärt mõte, aga selle asjaajamisega peaks Jalgpallihaigla tegelema. Igasuguse laiadelt massidelt annetuste kogumisega peab ikka suht kuradi korrektne olema, see ei ole foorumist paari soti kokku ajamine. Vist ilmselt ka mingid juriidilised ja raamatupidamislikud nõksud ilmselt seal juures?

      Nüansikas, aga kaalumist väärt mõte!

      Mida ma öelda tahan on see, et ma olen juba jupp aega mõelnud, et peaks Jalgpallihaiglasse astuma, oleks ehk kergem asju ajada).

      Kommentaar


        #33
        Selline mosaiik töötaks Arenal kõige paremini küljetribüünil aga sealset rahvast arvestades võib olla kindel, et vähemalt 30-40 protsenti ei viitsiks paberit üles tõsta, samuti tullakse liiga hilja oma kohale.

        Minu arust oleks kõige efektsem tervet tribüüni kattev tifo (+ eelnevalt mingi tekstiga plagu näiteks risti üle fännika keskmise osa). Lõunatribüünile mõõtudega u. 25x60 m= 1500 m2. Yordan jutu järgi saab lihtsamat riiet umbes 2,22 eur/m2. 1500 m2 puhul siis hinnaks 3330 euri, mis ei tohiks olla ületamatu kulu kui teha avalik korjandus ja õnnestub kaasata 300-400 inimest. Lisandub muidugi värvikulu jne. Kui väga keerulise joonise tegemine läheb liiga raskeks, siis võib ju ka lihtsalt sini-must-valgeks võõbata Rumeenia mänguni on aega tegelikult piisavalt, kui hakata lähiajal tegutsema.

        Markofkinit ennetades pakuks endapoolseks panuseks eelkõige rahalist toetust. Projekti reaalne teostamine peaks toimuma siiski Tallinnas. Kas on reaalne saada kokku u. 10-20 vabatahtlikku?
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #34
          Mosaiik töötaks kahtlemata kõige paremini küljetribüünil, foto järgi oleks parem mustrit paika ajada ja kohti on ka rohkem, fännikas jääb kitsaks selle jaoks enivei. See kohaletulemiseprobleem on raudne probleem, aga ma mõtlesin, et kui mosaiigipaberi ühele proole printida palve, et kohaletulija selle paberi hümni ajaks oma pea kohale tõstaks, siis ehk saaks selle % isegi päris heaks?

          Tifo osas - jah. Seda ma juba usun, et käsitöö tifo jaoks kraabiks raha kokku. Ilmselt räägiks mõne sponsorigi nõusse. Aga vabatahtlikega saab keerulisem olema. Peaks mõtlema, kuidas seda algatust teha. Feisbukk? (Andeks, aga mina olengi see relikt, kel Fatseebokit ei ole). Foorumis karjumisest sellise sumaka kokkuajamiseks ei piisa. Ja ma mõtlen ikkagist jälle, et siukse projekti taga oleks hea (avalikkuse jaoks), kui oleks mingi organisatsiooni. JH siis ilmselt antud juhul, ega muud varianti ju pole...

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Stinger Vaata postitust
            selle peale saab ainult sõnatu olla, toeta teleka ees ja siin foorumis edasi
            Koomik, see et inimene eelistab aktiivset ja Eesti parimat klubifänlust tähendab seda, et ta ei tohi Eesti suurima fänniorganisatsiooni kohapealt sõna võtta, kes oma ressurssi kasutab palju edutumalt ära?

            hea töö, yordan ja edu teile, plaan tundub väga ilus! edu ka koondisefännidele plagude loomisel!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Tifo osas - jah. Seda ma juba usun, et käsitöö tifo jaoks kraabiks raha kokku. Ilmselt räägiks mõne sponsorigi nõusse. Aga vabatahtlikega saab keerulisem olema. Peaks mõtlema, kuidas seda algatust teha. Feisbukk? (Andeks, aga mina olengi see relikt, kel Fatseebokit ei ole). Foorumis karjumisest sellise sumaka kokkuajamiseks ei piisa. Ja ma mõtlen ikkagist jälle, et siukse projekti taga oleks hea (avalikkuse jaoks), kui oleks mingi organisatsiooni. JH siis ilmselt antud juhul, ega muud varianti ju pole...
              JH oleks kõige loogilisem partner küll. Tehniline teostus on peale finantspoole teine suurem probleem. Äkki tuleks see Kunstiakadeemiale lõputööks vms. välja pakkuda. Saavad ka korraks oma väikestest ja niisketest ruumidest välja
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #37
                Ärge nüüd valesti aru saage, ma olen show poolt, aga olen alati mõelnud, et kui värav löödaks just sellel hetkel kui suur riie lahti rullitud.. Terve staadion karjub millegi peale, aga sina ei saa sittagi aru sest kükitad mingi Abakhani kanga all.. Samuti on ilmselt äärmiselt tore mängu jälgida mõne hiiglasliku lipu tagant. Aga need on pseudoprobleemid ja kui suur käsitsi maalitud plagu aitab väravaid lüüa, siis ma olen kahe käega poolt!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Ärge nüüd valesti aru saage, ma olen show poolt, aga olen alati mõelnud, et kui värav löödaks just sellel hetkel kui suur riie lahti rullitud.. Terve staadion karjub millegi peale, aga sina ei saa sittagi aru sest kükitad mingi Abakhani kanga all.. Samuti on ilmselt äärmiselt tore mängu jälgida mõne hiiglasliku lipu tagant. Aga need on pseudoprobleemid ja kui suur käsitsi maalitud plagu aitab väravaid lüüa, siis ma olen kahe käega poolt!
                  kusjuures suure lipu alt näeb isegi midagi

                  Kommentaar


                    #39
                    markofkin, mis arvad kui teeks mingi Operit toetava plagu? suurim väravakütt siiski meil. võin pool kinni maksta.

                    Kommentaar


                      #40
                      Oper päris kindlasti vääriks toetust koondisefännide poolt.

                      Algselt postitas yordan Vaata postitust
                      ei ole koondise tulihingeline toetaja.
                      Algselt postitas Stinger Vaata postitust
                      selle peale saab ainult sõnatu olla, toeta teleka ees ja siin foorumis edasi
                      loodetavasti mitte hardcore fännidel lubatakse ikka edaspidi ka staadionile tulla
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        #41
                        Opi lahkumismänguks raudselt tuleb-teeme. Jansa teeb ka midagi, selles ma olen jumala kindel. Praegu, kui ausalt ütlen, siis mina hetkel küll ei viitsi Opile üldise suppordime-sind-bro plagu korjanduse lükkamisega tegeleda, mõtted juba Balti turna juures, kus Odžammat loodaks näha. Ja mul on karvane tunne, kui ma tänast meediat loen, siis Opil võib see lahkumismäng üsna lähedal olla. Sitt muidugi, et niimoodi, aga ma ei tea... Miskipärast kuradi ühepoolne plärtsumine tundub see Opi lärm praegu.

                        Aga jumala eest - lükka laks käima! Kujunduse ja trükitööga võin omalt poolt aidata, no prob.

                        Kommentaar


                          #42
                          hetkel üldse ei tule ühtegi ideed pähe milline see kujundus võiks olla. aga palju selline keskmine plagu maksma võiks minna?

                          Kommentaar


                            #43
                            Kui sa reelingule tahad teda paigutada, siis oli vist kas 1m või 1,10 m see kõrgus. Ütle mulle pikkus, siis ma saan ruutmeetrid paika ja hinna teada.

                            Kommentaar


                              #44
                              Võib-olla on küsitud, kuid kui palju üks selline keskmiselt maksab (nt need, mis sa teinud oled, et oleks teatud parameeter võtta)?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                PVC kanga ruutmeeter maksab minu trükkija juures jämedalt 6,50€ + km ehk 7,8€ m2. See on koos järeltöötlusega hind, mis tähendab, et plagu servad on tugevduskeevitatud ning äärtes on metallist öösid plagu kinnitamiseks. Kvaliteet on ülihea ja töö tehakse ära kiiresti, reeglina sama päeva sees või järgmiseks päevaks. Trükkija nimi jääb meievahelise kokkuleppe kohaselt saladuseks, kuivõrd hind on nö "minu hind" (ma tellin temalt kuus sadu ja sadu ruutmeetreid trükki eri materjalidele) ja trükkija ei ole loomulikult huvitatud sellest, et tema kokkuleppehinnad oma eri klientidega kõigile teada oleks.

                                Trükkija on väga mõistlik mees, playoffi plagud tegi ta poole hinnaga, "Eesti nimel" nagu ta väljendas, mistap meil on viimasest korjandusest veel kasutamata 90€ raha, mis ma plaanin käiku lasta Balti turna ajaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X