320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    FC Kose 7 - 0 Saaremaa JK

    TROLOLOLOLO!
    FC Kose #10

    Kommentaar


      #47
      Tõmbame selle sae siis korralikumalt käima. Saarema oli tugevam ja domineeris kuid neile kobistati seitse :'D

      Kommentaar


        #48
        rahu, ainult rahu.. arvestades meie kevadringi peaksime me viimased olema, kes suu lahti teevad

        Kommentaar


          #49
          Kuradi saare tillid rsk! Mis tähendab, et ei tule kohale? Jagage informatsiooni siis vähemalt päev varem, kui otsustate, et ei hakka pealinna sõitma. Mille kuradi pärast ma pean oma nädalavahetuse teie pärast kinni panema ja siis selgub kaks tundi enne mängu, et te ei suuda mehi kokku ajada ja kohale tulla. Päris hale!

          Kommentaar


            #50
            Olin kindel, et see voor "Koondise" võitude seeria katkeb ja nii ka läks. Saartele sõit on millegi pärast mandri meeskondadele raske, kuigi vaesed saarlased ja hiidlased peavad pidevalt mandrile kimama ja saavad hakkama küll. Mõned erandid välja jättes( nt 11.08)

            Kommentaar


              #51
              FCF Kehtna - Saarema JK mängutulemuseks on pandud -:0

              Kuna distsiplinaarkomisjoni protokoll tuleb reedel, siis esialgu tundub, et asi jäi ühe Kehtna mängija kaartide taha ja seega ongi mul küsimus, ehk keegi targem jalgpallihuviline oskab vastata.
              Olukord järgmine: mängija on saanud hooaja esimesel poolel kollase; hilisemal mängul punase ja seetõttu mängu vahele jätnud; seejärel järgneval kahel mängul mõlemas kollase saanud.
              Küsimus ongi selles, kas see esimene kollane jääb kehtima, kuna vahepeal jättis mängija mängu vahele?
              Juhend ütleb - "Mängija on automaatselt diskvalifitseeritud üheks järgmiseks antud võistlustel
              peetavaks mänguks pärast igat kolmandat hoiatust, mille eest ta ei ole karistust
              kandnud."
              See sõnademäng on seaduste puhul alati olnud justkui täppisteadus, aga tundub, et mängult kõrvalejäämine ei mõjutanud esimest kollast kaarti ja karistus kanti ainult punase kaardi eest.
              Natukene kurb, et päev enne mängu anti mängijale ülesanne kontrollida oma kaartide seisukord üle. Kahjuks peab Kehtna kõik oma 8 väravat ja 3 punkti korstnasse pühkima.

              Kommentaar


                #52
                jah, punane kaart ei kustuta varasemat kollast.

                Kommentaar


                  #53
                  Nagu näha, võtsid andmed ikka prügikastist välja? Miks publikuandmeid pole? Ilmselt unustasid.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Nagu näha, võtsid andmed ikka prügikastist välja? Miks publikuandmeid pole? Ilmselt unustasid.
                    ? Mitte ei saa aru

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
                      ? Mitte ei saa aru
                      See oli vastus Kesale, aga küsimust ennast enam pole.

                      Kommentaar


                        #56
                        15-1 ????????

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          15-1 ????????
                          Tabasalu alustas 9-ksi ning lõpetas kümne mehega

                          Kommentaar


                            #58
                            Korralik saun ikka ...aga üks lasti ikka ära lüüa Kõik olid ründes juba siis või

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
                              Korralik saun ikka ...aga üks lasti ikka ära lüüa Kõik olid ründes juba siis või
                              Täna jälle saun, Koondiselt seekord..
                              Aga peale 30 min koondisega ma hakkasin küll mõtlema, et kas selline meeskond tehti tõesti jalgapalli populariseerimise eesmärgil? Ma tahtsin esimest korda elus vahetust, sellise põhjusega, et ma tõesti ei tahtnud enam nendega mängida, mängige ise.. Arge võttis otse punase, kuna lõi lihtsalt otse jalaga tagant vasta kanni. No olen meelitatud. Taska ja Zelinski said kollased aga sellistelt kohtadelt kus polnud üldse palligi, lihtsalt tuli, ja otseselt sisse kohe. Selline staaritunne on vist peal, et midagi ei või öelda, aga ka võrdsesse olukorda ei tohi minna, sest sind hakatakse peale olukorda ründama (protokoll räägib minu eest). Zelinski ütles kohe ära et kaduge tagasi sinna linnataha. Ja kui treeneri Saviaugu käest küsisin, et miks selline viha ja vaen? Öeldi et pane aga asi kirja saada avaldus. Saviaugu kõrval olev mees, aga ütles et on kaua poksimisega tegelenud ja ainult pasako*id kirjutavad avaldusi no selge. Järjest populaarsemaks läheb see värk ma vaatan.

                              Las keegi seletab lihtsalt ära milleks on vaja ülbitsevaid vanu eesti koondise mehi III liigasse närvitsema saata? Oskate sööta küll ja meid võita - vabalt, te olete ju palju mängind, aga popimaks see midagi ei tee. Proovige II liigat, saate aru täpselt milline teie tase on. Igaljuhul te praegu oma eesmärki ei täida ja EJL peaks järgi vaatama selle meeskonna eesmärgi. Eriti halb oleks eesti koondise jaoks see variant, kui praegu mõni teine meeskond ka veel neid milleski taolises süüdistama hakkaks. Sest esimene mäng nendega väga teisest selle närvilisuse poolest ei erinenud.
                              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                              Kommentaar


                                #60
                                Homne mäng Kose vs. Tabasalu +:-. Reinul pole vaja kohale minna, saime temata hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X