Lehekülg 10, kokku 44 EsimeneEsimene ... 6789101112131420 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 866
    vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

http://uudised.err.ee/index.php?06249902
    Video: "patrioodid"
    Alates: 1:50
    Minge ERR'i ka lõugama kuidas sõna neeger julgetakse kasutada
    Ühte video linki ei hakka üldse üles panema kus tuntud laulja laulab kuidas on alles kümme väikset neegrit ja siis üheksa jne ja lõpuks kõik maha surid...ja tegu oli veel kultuuriüritusega kus seda esitati...jube-jube-jube. Saate veel kreepsu nii ja süüdistatakse mind südameataki meelega tekitamises veel.

Neeger on neeger mitte must ega mustanahaline ega kes iganes muu. Must inimene näiteks tähendab Eestis pätti mitte neegrit. Kui see neegrile ei meeldi, et ta neeger on Eestis mitte afro-....oot afro-ameeriklane ka ei saa öelda kuna oleme Eestis ju...siis tõmmaku uttu siit...keegi ei käsi tal siin olla. Täpselt nagu Austraalia peaminister ütles...kui meie kultuur ei meeldi siis minge siit minema. Mitte keegi ei tule ütlema meile, et me oma kultuuri kellegi sisserännanu pärast peaks muutma ja keegi ei ole käskinud neil siia tulla, vaid see on nende endi tahe olnud.

Nii...hakake nüüd sõimama jälle...liiga vaikseks on siin jäänud. Kui jälle vaikseks jääb siin siis tulen tagasi ja postitan veel midagi...kui viitsin

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Ma ei saa sõimama hakata, olen 100% nõus!

Mina tooks tegelt tibla teema ka siia sisse, sest ka need värdjad on meie riiki ja kultuuri proovinud murda ja rikkuda. See oleks ikka päris jube, kui ka neegrid tuleksid siia mingi invasiooniga ja neid saaks siia kogemata nii palju nagu tiblasid. Pole vaja. Neeger peaks end tundma siin nii, et vaatab Tallinna vanalinna ära, käib Kohtla-Järvel ja Narvas positiivsete naistega suguelu elamas ja siis tahab siit lahkuda. Ammugi ei tahaks ta tohtida siin jalgpalli mängida, sest meil on pool hooaega lumi maas. JUMAL KAITSE NEEGREID ja ära saada neid Eestisse, nagu ära saada meid Aafrikasse!

Aamen,
    Piksenool
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Täpselt nagu Austraalia peaminister ütles...kui meie kultuur ei meeldi siis minge siit minema. Mitte keegi ei tule ütlema meile, et me oma kultuuri kellegi sisserännanu pärast peaks muutma ja keegi ei ole käskinud neil siia tulla, vaid see on nende endi tahe olnud.
    Haha, ma muidu ei hakkaks, aga see on liiga hea. Et meie kultuur on selline, et võõraid me ei talu, aga see, et sakslased meie naisi esimese öö õigusega sajandeid põrutas, see on igati dobroo. Me olime niisama viisakad, aga muidu hoolimata kõigest, oleme me ikka vapralt siinmail enda asju ajanud.
    Ehk minu küsimus on selles, et kuidas võtad sina ja teised kiilakad sõna, et mis täpselt see "meie kultuur" on? Oled sa näiteks etnoloog või mõnda muud kultuuri uuriva teadusharu autoriteet?
    Ehk mis siis on MEIE kultuur? Ma ütlen, et meie kultuur on sisuliselt see, mis meile mingil hetkel kuskilt väljamaalt sisse on toodud.
    Keel ja grammatika on võetud suures osas Saksamaalt. Haridussüsteemi juurde pärinevad ju Rootsi ajast. Haldusjaotus sisuliselt NSV Liidu ajast. Usk pärineb totaalsest segust kõikidest parajasti jõuranud aegadest. Eelkõige siis Saksamaa ja Rootsi mõjudest. Nüüd, kui sa hakkad siin jõurama, et meie kultuur on nüüd selline, siis ongi mul küsimus, et kes õige oled sina, et täpsemalt öelda, milline meie kultuur nüüd on. Kas see, kui mingid sinu 20 sõpra vehivad haile ja teevad ahvihääli, siis see on jalgpallikultuur? Või kui sinu sõbrad mingis väikses seltskonnas mingit pseudokultuurijuttu ja viikingitest pärinemist jutlustavad, kas see on siis kultuur? Aga kas siis, kui teistsugused tüübid näiteks roosasse riietuvad ja sambarütme mängul laksavad, et kas see on siis vähem kultuur? Või see, kui mõned räägivad, et üritame olla euroopalikult tolerantsed, siis on see vähem kultuur?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Vaatan, et mõned natsid on juba pudeli lahti nööpinud ning asunud tähistama Kristuse tapmist juutide poolt.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH, pühade puhul hakkasid juba neljapäeval jooma?
    Mine lenda kultuuriministeeriumi oma põhjapaneva avaldusega. Kirjutaks ajaloo ka ümber. Et põhimõtteliselt polnud Eestis enne 1918 aastat midagi peale mere ja liivaranna.
    EESTI KULTUUR. PUUTUMATU, MÕJUTUSTETA JA MUUT(U)MATU.
    Aastast....
    JA aussie pm. hahahhahahhahahahha. Sissetoodud sunnitööline. Aborigeenidega ikka nõu pidas enne avaldust?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

PS. Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

P.P.S. Aa, õige, ametlik ajalugu on kirjutatud ainult selleks, et juutide vandenõu varjata, sest mingi tüüp tõestas, et mullas polnud mingeid jälgi gaasist. Järgmisena tõestab sama mees ära, et küüdistamist polnud, sest ta ei leidnud 40-ndate rongiaegadest ühtegi Tartu-Irkutsk rongiliini.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Keel ja grammatika on võetud suures osas Saksamaalt.
    krt minu tervis küll niipalju alkoholi välja ei kannata - jõudmaks staadiumisse kus eesti ja saksa keel + grammatika hakkaksid natukenegi sarnased tunduma.

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    krt minu tervis küll niipalju alkoholi välja ei kannata - jõudmaks staadiumisse kus eesti ja saksa keel + grammatika hakkaksid natukenegi sarnased tunduma.
    sakslased hakkasid arendama, et tsaar liiga palju ei möliseks eestimaal
    ma võin muidugi päevad sassi ajada, aga enne vene võimu(pärast põhjasõda siis) sakse ei huvitanud siinne kultuur...
    eesti matsile meeldis ainult juua ja nikkuda- tegelt siiamaani
    tell your mother, we are hooligans!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    Kui hakati eesti keele grammatikat paika panema, siis võeti aluseks saksa keele grammar. Kui ma nüüd õigesti mäletan.
    P.S. Vaatasin üle, et siiski 19. sajandil võeti senine kirikukeel, mis toetus saksa ja ladina loogikale, ja tehti herr Ahrensi poolt ümber soome keele grammatikale toetudes.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mg Vaata postitust
    eesti matsile meeldis ainult juua ja nikkuda- tegelt siiamaani
    üks vana hea anekdoot sel teemal:

Indian Chief 'Two Eagles' was asked by a white government official, 'You have observed the white man for 90 years. You've seen his wars and his technological advances. You've seen his progress, and the damage he's done.'

The Chief nodded in agreement.

The official continued, 'Considering all these events, in your opinion, where did the white man go wrong?'

The Chief stared at the government official for over a minute and then calmly replied. 'When white man find this land, Indians running it, no taxes, no debt, plenty buffalo, plenty beaver, clean water. Women did all the work, Medicine man free. Indian man spend all day hunting and fishing; all night having sex.'

Then the chief leaned back and smiled.

'Only white man dumb enough to think he could improve system like that.'

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

aga see, et sakslased meie naisi esimese öö õigusega sajandeid põrutas, see on igati dobroo
    See on Bornhöhe aegadel alguse saanud ja nõukaajal ideoloogilistel põhjustel levitatud müüt millel tegelikkusega suuremat pistmist ei ole.

Ma ütlen, et meie kultuur on sisuliselt see, mis meile mingil hetkel kuskilt väljamaalt sisse on toodud.
    Keel ja grammatika on võetud suures osas Saksamaalt.
    Grammatika paikapanemine küll aga asja puutub see, et eesti keel on soome-ugri, saksa keel aga läänegermaani keel. Kultuur laiemalt on muidugi saksa, vene, skandinaavia jms mõjutustega aga see ei tähenda, et "sisuliselt sisse toodud."

Haldusjaotus sisuliselt NSV Liidu ajast.
    Mis jutt see nüüd on? Minu teada vallad ja maakonnad koos piiride ja struktuuridega jooksevad suht samamoodi nagu eesti ajal. ENSV ajal muudeti nad vastavalt külanõukogudeks ja rajoonideks. Võib-olla midagi ka liideti või lahutati aga see ei puutu asja. Näiteks minu vanaisa sündis Keila vallas Harju maakonnas ja mõlema piirid pole tänasega võrreldes minu teada oluliselt muutunud.

Ajakirjanik...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Mis jutt see nüüd on? Minu teada vallad ja maakonnad koos piiride ja struktuuridega jooksevad suht samamoodi nagu eesti ajal. ENSV ajal muudeti nad vastavalt külanõukogudeks ja rajoonideks. Võib-olla midagi ka liideti või lahutati aga see ei puutu asja. Näiteks minu vanaisa sündis Keila vallas Harju maakonnas ja mõlema piirid pole tänasega võrreldes minu teada oluliselt muutunud.

Ajakirjanik...
    Antud teemal rääkisin ma mõned kuud tagasi Tartu ülikooli ajaloo osakonna õppejõudude Tannbergi, Lauri ja Mäesaluga, kelle sõnul ei vasta piirid Eesti aja piiridele, vaid on siiski pigem külanõukogude järelmid.

P.S. Ja muidugi on kõik kiiksuga päris nõukaaja propagandamasinast. Saksa mõisnikega said eestlased kenasti läbi ja pidasid siin blondide põhjamaalaste musterriiki.

P.P.S. Ja ajakirjanik on minu amet. Ülikoolis sai aega veedetud sootuks teist ainet läbides. Algab ka tähtedega aja, aga kirjandust seal taga pole.

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Antud teemal rääkisin ma mõned kuud tagasi Tartu ülikooli ajaloo osakonna õppejõudude Tannbergi, Lauri ja Mäesaluga, kelle sõnul ei vasta piirid Eesti aja piiridele, vaid on siiski pigem külanõukogude järelmid.

P.S. Ja muidugi on kõik kiiksuga päris nõukaaja propagandamasinast. Saksa mõisnikega said eestlased kenasti läbi ja pidasid siin blondide põhjamaalaste musterriiki.

P.P.S. Ja ajakirjanik on minu amet. Ülikoolis sai aega veedetud sootuks teist ainet läbides. Algab ka tähtedega aja, aga kirjandust seal taga pole.
    Toomemäel õllejoomisega saadud diplom tuleks sul küll tagastada... noh kui sul muidugi südametunnistust on või nii! Ja ära aja oma nina püsti ajakirjanikuks on sul vara end pidada võida Bonnier preemia( laureaadid

1995 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
    1996 Enno Tammer (Postimees)
    1997 Kaja Koovit, Väinu Rozental (Äripäev)
    1998 Kärt Karpa (Eesti Päevaleht)
    1999 Peep Sooman (Äripäev)
    2000 Taivo Paju (Postimees)
    2001 Anneli Ammas (Eesti Päevaleht)
    2002 Mihkel Kärmas (Eesti Ekspress)
    2003 Sulev Vedler (Eesti Ekspress)
    2004 Birgit Püve (Eesti Ekspress)
    2005 Peeter Raidla (Äripäev)
    2006 Kadi Heinsalu (Äripäev)
    2007 Krister Kivi, Janar Filippov (Eesti Ekspress)
    2008 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
    2009 Piret Reiljan (Äripäev)
    2010 Tuuli Koch (Postimees)
    2011 Rasmus Kagge, Mihkel Kärmas (Eesti Rahvusringhääling)
    siis räägime edasi. Ja Eesti Vabariigi haldusjaotust saad googlist otsida- pildid üleval ja puha.

Gaša Kasutaja kasparov avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Mõnukas, miks sa seda asja nüüd nii keeruliseks hakkasid ajama? Minu meelest tuleb ju ballacki postitusest selgelt välja, et tema jaoks tähistab Eesti kultuur seda, et ta saab kasutada iidset ürgugri sõna "neeger" siis kui ta tahab ja keegi ei kobise. Ehk siis Eesti kultuur = neeger, ja kõik kuradi jannsenid või remanid või tammsaared vms ei puutu antud juhul absoluutselt asjasse.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

No see et mingeid külanõukogude piire ei hakatud muutma, ei tähenda, et haldusjaotus on pärit nõukogude ajast. Vallad ja maakonnad enam-vähem praegusel kujul ( ei mõtle ainult piire) kujunesid välja siiski EW ajal.
    Ja keegi pole öelnud, et saksa mõisnikega saadi hästi läbi ja blablablaa.

Gaša Kasutaja kasparov avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Eesti haldusjaotus 1939. Mida me näeme? Jõgevamaad pole (Jõgeva rajoon oli puhas NL moodustis), Põlvamaad pole, Raplamaad pole, Virumaad on koos. Vot siis enam-vähem. Taastagem muinasmaakonnad!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Toomemäel õllejoomisega saadud diplom tuleks sul küll tagastada... noh kui sul muidugi südametunnistust on või nii! Ja ära aja oma nina püsti ajakirjanikuks on sul vara end pidada võida Bonnier preemia( laureaadid

1995 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
    1996 Enno Tammer (Postimees)
    1997 Kaja Koovit, Väinu Rozental (Äripäev)
    1998 Kärt Karpa (Eesti Päevaleht)
    1999 Peep Sooman (Äripäev)
    2000 Taivo Paju (Postimees)
    2001 Anneli Ammas (Eesti Päevaleht)
    2002 Mihkel Kärmas (Eesti Ekspress)
    2003 Sulev Vedler (Eesti Ekspress)
    2004 Birgit Püve (Eesti Ekspress)
    2005 Peeter Raidla (Äripäev)
    2006 Kadi Heinsalu (Äripäev)
    2007 Krister Kivi, Janar Filippov (Eesti Ekspress)
    2008 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
    2009 Piret Reiljan (Äripäev)
    2010 Tuuli Koch (Postimees)
    2011 Rasmus Kagge, Mihkel Kärmas (Eesti Rahvusringhääling)
    siis räägime edasi. Ja Eesti Vabariigi haldusjaotust saad googlist otsida- pildid üleval ja puha.
    Oot.
    Gallagher: ajakirjanik...
    mina: see on mul töö
    sina: ära aja nina püsti

Mida hekki?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aga Anžori Barkalaia võrdles kunagi eestlast James Bondi lausega "Segatud, aga mitte loksutatud" ehk meist on sajandite jooksul üle käinud nii mitmed erinevad rahvused ja jätnud jälje meie genofondi ja ka kultuuri. Sellega seoses tekkib mul ikkagi küsimus, et kuidas saab pidevalt väga drastilisi muutuseid, seda just erinevate võimude tõttu, olnud rahvuse esindaja öelda, et meie kultuuri nurgakivi on öelda sõna "neeger", kui näiteks Suurbritannia, kus riigi- ja ühiskonnakorraldus on püsinud sajandeid, mille kirjakeelt ja kirjandust võib viia sajandite taha ja keda pole ligikaudu tuhat aastat keegi vallutanud, sai loobutud enda keeles sellistest sõnadest, aga meil hävitaks see koht kultuuri?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ah, mis nende Flora tiblade pärast ikka pead vaevata. Las marutavad.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud