320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike Karikas

    Mis Faunaga juhtus, et nad pealinna sõita ei viitsi?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    #2
    Ma ei saa sellest aru miks Võru JK II ja Rapla JK Atli mäng on kell seitse õhtul ja veel pühapäevasel päeval.Põlvasse sõit Raplast pole eriti lühike.Kell kolm või kaks päeval oleks norm :P

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mis Faunaga juhtus, et nad pealinna sõita ei viitsi?
      Liidu lehel väike kala.Mäng toimub!!!!

      Kommentaar


        #4
        Kristiine JK-Lasnamäe FC Ajax 0 : 10*

        Kommentaar


          #5
          Velldoris - Tarvas II: 2-1 (0-0)
          Enamus aega ründas ja domineeris Velldoris. Esimesel poolajal Rakvere ei suutnud vastasele mingit ohtu pakkuda.
          Tarvad ärkasid ülesse alles viimastel 15 minutitel. Siis mäng läks huvitavaks ka ja asi oli lisaajale lähedal.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas balticsky Vaata postitust
            Velldoris - Tarvas II: 2-1 (0-0)
            Enamus aega ründas ja domineeris Velldoris. Esimesel poolajal Rakvere ei suutnud vastasele mingit ohtu pakkuda.
            Tarvad ärkasid ülesse alles viimastel 15 minutitel. Siis mäng läks huvitavaks ka ja asi oli lisaajale lähedal.
            Esimesel poolajal oli Velldoris tõesti kõvasti üle, aga ohtlikke momente suudeti võib-olla ainult üks-kaks tekitada. Möla oli see-eest rohkem kui rubla eest. Teise poolaja alguses lasi Tarva duubel kaks lolli väravat nurgalöökidest, aga peale seda ca. 30 min Velldoris peaaegu palli hoida ei suutnudki.
            Minut või kaks enne lõppu tegi Velldorise mees punase kaardi väärilise vea, aga nii väikse ajaga ei suutnud Tarvas kodumeeskonna ühemehelist vähemust ära kasutada.

            Kommentaar


              #7
              kuidas see tarvas II mängida sai kui ühtegi mängijat registreeritud ei ole?
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                väga hea küsimus, jots

                Kommentaar


                  #9
                  Töötate EJLis, et nii täpselt teate?
                  See, et liidu lehel ühtegi mängijat kirjas pole ei tähenda, et kedagi registreeritud poleks.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Töötate EJLis, et nii täpselt teate?
                    See, et liidu lehel ühtegi mängijat kirjas pole ei tähenda, et kedagi registreeritud poleks.
                    ei miks.. see on ju kõigile nähtav

                    registreerimissüsteem ongi online nähtav. kohe kui sats registreerib kedagi ise või EJL kaudu, on see mängija selles nimekirjas nähtav.

                    ainuke variant on siin mingi erikokkulepe, mis tundub aga kahtlane..

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuidas see süsteem toimib? Kui maksad litsensi ära, siis oled kohe registreeritud?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        ei, siis oled sa aktiivne mängija, keda saab regada. sellest aastast ju oma klubi mängijaid, kellel on litsents tehtud, sai klubi ise ONLINE regada. mujalt ületulnud mängijate regamiseks on lisaks vaja eelmise klubi luba. tundub et tarvas on lihtsalt "unustanud" midagi ...

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas ertz Vaata postitust
                          ei, siis oled sa aktiivne mängija, keda saab regada.
                          Okei. Igatahes ma ei usu, et ilma registreerimata mindi mängima. Pigem on süsteemis mingi kala. Ajaxil ka näed pole ühtegi meest kirjas, aga kolmapäeval mängiti väikest karikat.

                          Edit: nüüd on, aga kolmapäeval enne mängu polnud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ärge muretsege nüüd. Kõigil, kes mängisid, on litsents ilusti tasutud. Ei kujuta ette, miks Jalgpalliliidu lehel nimekirja üleval ei ole.

                            Kommentaar


                              #15
                              ikkagi: litsentsi tasumine ei ole sama mis registreerimine, loodetavasti on teil ikka see ka tehtud..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X