320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Nagu ma juba ka ütlesin, ei ole muretsemiseks mingit põhjust

    Kommentaar


      #17
      Mulle tundub see ertzi välja käidud online registreering või mis iganes, sihukese toreda teoreetilise plaanina, mis vaevalt et reaalselt (alati) toimib. Ning see poleks ka esimene kord vutiliidu kodulehel kelbast panna.

      Kommentaar


        #18
        Arvan, et kuna see aasta viidi sisse mitmeid muudatusi mängijate registreerimisel ja üleminekul, siis EJL lihtsalt pigistab osade klubide nõuete mittetäitmisel silma kinni.

        Isiklikult leian, et suur viga on siin EJL vähesel kommunikatsioonil, jube raske oli väljauurida kõiki neid nüansse mida teha tuleb. Eriti kui EJL tilgutas infot osade kaupa emailile ja kõige uue kohta ei oska ju ise ka küsida, kui seda asja varem pole näinud/kuulnud. Asja aeti EJL-s liiga põlveotsast. See oli minu arvamus.

        Kommentaar


          #19
          Näiteks.
          Rakverel mängivad EL-t mehed, kes pole kodulehe järgi mitte kusagile regatud. Ometi, kõik mängutulemused kehtivad senini. Küllap on siis ikkagi OK!

          Kommentaar


            #20
            Süsteem ongi online, teed muutuse ja kohe kajastub kodulehel, olenemata kas seda teeb EJL või teevad klubid ise. Litsentsi tasumine ei tähenda, et mängija registreeritud oleks - kus EJL ja vastased peaksid teadma, milline tarva mees millises klubis mängib. Suvaliselt mängivad või?
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              #21
              Küllap nad kõik ka välja ilmuvad III liiga alguseks, aga registreeritud on paras ports mängijaid. Miks neid näha ei ole, seda ma ei tea.

              Kommentaar


                #22
                Nagu näha siis vist EJL ei tahagi et võistkonnad registreeruda saaksid, sest see ERIS on maas, igatahes mina id kaardiga sinna sisse ei saa, see leht on maas. Kasutan IE.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Nagu näha siis vist EJL ei tahagi et võistkonnad registreeruda saaksid, sest see ERIS on maas, igatahes mina id kaardiga sinna sisse ei saa, see leht on maas. Kasutan IE.
                  proovi seda, mul aitas, kui algul ka ei töödanud...

                  Kommentaar


                    #24
                    Eile mängis ka vist nr 31 all Eesti Koondise rivistuses Lars Hopp, kuid teda pole ka kirjas EJL kodukal, kuid vist palju loota oleks et siin mingi +:- tekiks

                    Kommentaar


                      #25
                      Arvan, et selle uue pudru ja kapsad süsteemi juurutamisprobleemide tõttu ei pane jalkaliit kellelegi miinuseid. Igatahes hooaja alguses saab kindlasti jõhkralt chiitida ja seda ma ka kavatsen teha.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kas Pari mängis Suema vastu? Vaatan et ta on "registreeritud" nii Koondisse kui ka Eston Villasse

                        Kommentaar


                          #27
                          Mängis...
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            Kas Pari mängis Suema vastu? Vaatan et ta on "registreeritud" nii Koondisse kui ka Eston Villasse
                            On jah regatud mõlemasse, kuid temaga pärast mängu rääkides siis ütles, et jätkab Eston Villas ainult treenerina.

                            Kommentaar


                              #29
                              Täna oli loosimine, kes kellega mängib?
                              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                              Kommentaar


                                #30
                                valga warrior - mc tallinn
                                saue laagri - suure jaani united
                                lihula - kernu kadakas
                                kose - raasiku
                                sk10 II - velldoris
                                k-j alko - tammeka III
                                welco - tabasalu
                                balteco - leisi
                                jalgpallihaigla - kiiu
                                sörve - saaremaa
                                maardu - twister
                                võru - eesti koondis

                                praegu rohkem ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X