320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2002 Fifa World Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    FIFA 2002 vs 2002 FIFA World Cup

    Originally posted by Oll


    Aga ikkagi, kust kohast saaks siis selle WC tõmmata ilma pappi köhimatta.
    P.S. ega FIFA 2002s World classiga polegi nii lihtne mängida.
    Fifa 2002e world classi ei anna hinnata isegi mitte 2002 FIFA WC professionaliga. Amatööri pole ma veel proovinud - eneseväärikus.

    Kui ma mängisin FIFA 2002es world classiga Eesti-Venemaa mängu, siis kottisin venelasi 4:1.
    WC's olin Inglismaa. Prantsusmaa käest sain 5:0 ning Mehhiko käest 3:0 - mängisin professional tasemega. Prantsusmaa mängu ajal viskas mulle ette enam-vähem sellise kirja, et kuule mees ega saa amatööri taset ei taha proovida .
    ...tore on!

    Kommentaar


      #17
      No mina mängin Saksamaaga ja saan proffessionaliga hakkama ja eile õhtul suutsime sõbraga peale pikka pusimist viia Soome alagrupist edasi ja võita Hispaania.Vastu tulnud USa aga osutus seejärel millegi pärast ületamatuks.Aga kell sai ka juba pool kaks.
      Krt, üldse ei vasta tõele jutud mängu olenematutest uuendustest.Minu arust on uuendused silmnähtavad ja suurepärased.Tunduvalt reaalsemaks on taklingusüsteem läinud.Kauglöögid,peamäng ja palli omaksvõtt on täienenud tuntavalt.Ja mis kõige tähtsam - kui 2002s ja varem oli ilmseid probleeme rünnates tagasi söötmisega - pall läks krt teab kuhu - siis nüüd on asi Ok ja mitmeid ilusaid asju on tänu sellele saanud teha.

      Kommentaar


        #18
        minumeelest on kaa mängus palju uuendusi juurde toodud ainult et osadest koondistest mis sinna ei ole pandud ei saa ma aru ja olen väga pettunud et sinnaa Hollandit ei pandud ja mingi Austraalia pandi ( no offence ) võibolla Holland ise ei tahtnud.... kes teab aga uuendustest tooksin välja kõige lahedama asjana selle kuidas tüübid mängus palle out-ist päästavad ... mäng oli muidu tõesti lahe aga ikkagi sinnamaani kuni sa kellegiga läbi teed... äärmisel juhul kaks korda läbi teed nii et nüüd on juba igav ... üks laitev asi kaaa..... mäng on liiga kirev. kes seriali tahab võib mailida gnat@hot.ee

        Kommentaar


          #19
          Pealtvaatajate hulgas on uuenduseks pürotehnika
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #20
            tuus

            ostsin ka osta.ee-st eile sain kätte .2002 hakkaski ära tüütama .See oli juba igate pidi läbi mängitud.
            ega keegi ei tea kust saada cracki et ilma cd-ta mängida.
            Krt tahaks võrgus teha sõbraga aga tal ple plaati
            Fc Uuemõisa

            Kommentaar


              #21
              Originally posted by gnat


              olen väga pettunud et sinnaa Hollandit ei pandud ja mingi Austraalia pandi ( no offence ) võibolla Holland ise ei tahtnud
              Ei tea mis hea pärast see Holland seal oleks pidanud olema . MM-l ju kohta välja ei teenitud. Kuigi ei saa aru miks krdi pärast Aussied sinna pandi.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                Seal on isegi soome

                Kommentaar


                  #23
                  jah Soome on, Austraalia on, aga Hollandit pole

                  Kommentaar


                    #24
                    Suhteliselt arusaamtu jah...Soome on muidugi hea, aga miks siis Eestit pole - aru ma ei saa.

                    Kommentaar


                      #25
                      www.fifabenelux.com on koht kust saab tõmmata Hollandi juurde!
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        #26
                        proffessional on krt palju raskem fifa2002 world classist
                        Fc Uuemõisa

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic '2002 Fifa World Cup'

                          Tõmbasin ka siis ma asja torust ära ning ka proge fantom cd, et mäng tööle läheks (tegu oli .iso failiga), kuid ikka nõuab mäng käimapanemisel cd-d. Keegi oskab öelda, milles asi?
                          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic '2002 Fifa World Cup'

                            Kasuta DAEMON Toolsi :P
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic '2002 Fifa World Cup'

                              Ja võta directori Crack alt exe fail ja asenda see originaaliga.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic '2002 Fifa World Cup'

                                Originally posted by Rebu


                                proffessional on krt palju raskem fifa2002 world classist

                                Aga see eest on world class nyyd kergem kui professional ...Suurepärane kaameranurk on world classil - aga kahjuks on asi liigkerge.Eks mingi päev peab mõne nõrgemaga(Soome tõenäoliselt) üritama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X