Lehekülg 1, kokku 30 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 598
  1. #1

    Algupärane IV liiga lõunatsoon

    Kuna IV liiga lõunatsooni kohta paistab valitsevat eriline huvi , siis pakun välja kõigepealt enne lõppjärjestuse pakkumist ennustada ka tulemusi.Paluks ennustada minu voorutabelite järgi ja kuna võistkonnad peavad mitmed mängud eri aegadel, siis eriti jälgida , et keegi ei hilineks.
    Kna asjaga läks kiireks (esimene mäng juba täna Valgas), siis panen ülesse 2 esimest vooru.
    Igal juhul jõudu kõikidele ennustajatele!!!

    I voor
    27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast
    28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast
    299195

  2. #2

    Algupärane

    I voor
    27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
    28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 1
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK x
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 2
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1
    299195

  3. #3
    Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    595

    Algupärane

    I voor
    27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
    28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1(lükkub edasi)
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 2
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 2
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku 1
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK x
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK 2
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani x
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

  4. #4

    Algupärane

    I voor
    27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
    28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1(lükkub edasi)
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani x
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 2

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku 2
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK 2
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1

  5. #5
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    13 946

    Algupärane

    I voor
    27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast 1
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast X
    30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 2


    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 1
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 2
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

  6. #6
    Professionaal Kasutaja smith avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002
    Postitusi
    455

    Algupärane

    I voor
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast 1
    30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 1


    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 1
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast X
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 2

  7. #7
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    1 212

    Algupärane Kuigi mul ple I vooru 1-se mängu tulemusest aimugi, seda vist ikke ei loetax...

    I voor

    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast X
    30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 2


    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st X
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 2
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1

    Neid tulemusi ennustan küll tähtede pealt...
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

  8. #8
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    592

    Algupärane

    I voor
    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 2
    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1
    30.04. 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK 1
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 2
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

  9. #9

    Algupärane

    Tulemused:

    FC Warrior II Valga - FC Elva II 1:1
    Roosna-Alliku SK - Räpina SK 4:0
    SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 4:2
    FC Lootos - Olümpia-2000 1:5
    30.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1

    Vahekokkuvõte enne viimast I vooru mängu
    1.-2 INCE, Dennis - 2p.
    3.-6.Fazz,Martin,smith,T20s - 1p.
    7.apunkto - 0p.
    Kommentaariks niipalju, et nagu arvata oligi puudub meeskondade tasemetest veel selge ülevaade ja "musti hobuseid" jätkub piisavalt.Vähemalt 1 punkti (v.a apunkto ) said kõik Roosna-Alliku võitu ennustades, samas valmistasid kõigile pettumuse FC Lootos ja FCF J.-Jaani, kelledele enamus olid panustanud.Punkti teenisid Olümpia ja Kirmi võidu eest vastavalt Dennis ja INCE.
    Edu kõikidele ennustajatele ja kohtumiseni jalkaväljakutel
    299195

  10. #10

    Algupärane

    Nonii, I voor on läbi ja tulemused teada. Tänane mäng SK Tähe - JK Tajak 7 : 1 !!! Ja kokkuvõte peale I vooru.

    Tulemused:

    FC Warrior II Valga - FC Elva II 1:1
    Roosna-Alliku SK - Räpina SK 4:0
    SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 4:2
    FC Lootos - Olümpia-2000 1:5
    Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 7:1

    Järjestus peale I vooru mänge:
    1.-2 INCE, Dennis - 3p.
    3.-4.Fazz,smith - 2p.
    5.-7.Martin,T20s,apunkto - 1p.

    299195

  11. #11
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2002
    Postitusi
    54

    Algupärane

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 2
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast x
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1
    Arsenal...

  12. #12
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    1 212

    Algupärane

    II voor
    04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 2
    04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
    05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 2
    05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 2
    05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1



    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

  13. #13

    Algupärane

    II vooru tulemused:
    JK Tajak - Roosna-Alliku SK 0 : 2
    FC Lootos - SK Kirm 4 : 0
    Olümpia-2000 - Räpina SK 12 : 1
    FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 0 : 1
    Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 4 : 3

    Ja tabel:
    Järjestus peale II vooru mänge:
    1.Dennis - 8p.
    2.INCE-7p.
    3.Fazz-6p.
    4.smith-4p.
    5-8.T20s,Troonik,apunkto,Martin-3p.

    Seekord sai täistabamuse 5-5-st kirja Dennis, 4 tulemust arvasid ära INCE ja Fazz ja ka T20s , aga seda tulemust ei saanud ma kahjuks arvestada kuna T20s ennustas kaks korda ja esimene kord oli tulemus kahjuks kehvem.Üldse edaspidiseks , et pakkuda võib kasvõi sada korda ,arvestan siiski ainult kõige esimesena tehtud ennustust.
    Nulliringi ei teinud keegi , samas said kõik (va troonik ) kindla punkti Lootose võitu pakkudes.

    Nüüd siis kohe ka III voor.
    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st

    Head ennustamist
    299195

  14. #14
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    13 946

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

  15. #15

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st x
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast x
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st x
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st x
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

    299195

  16. #16

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st x
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st x

  17. #17
    Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    595

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 2
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 2
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st x
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

  18. #18
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2002
    Postitusi
    54

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2
    Arsenal...

  19. #19
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    1 212

    Algupärane

    Originally posted by INCE

    Seekord sai täistabamuse 5-5-st kirja Dennis, 4 tulemust arvasid ära INCE ja Fazz ja ka T20s , aga seda tulemust ei saanud ma kahjuks arvestada kuna T20s ennustas kaks korda ja esimene kord oli tulemus kahjuks kehvem.
    Mnjah, vabandan, kui segadust tekitasin, ei pannud tähele, et juba ennustatud...


    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st X
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 1


    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

  20. #20
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    592

    Algupärane

    III voor
    11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
    12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
    12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
    12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
    12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

    Muide, Troonikule, kellega mu nägemus 3. vooru osas ühtib, võiks avavooru eest 2-3 punkti juurde liita, kui teised ja muidugi ka ta ise sellega soostub :P , sest selle ennustuse pakkus ta varem välja juba teise teema all:
    http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=814&page=4
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud