320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Et Babatunde on Bamford või Reitel Bielsa?
    Kaitsenäitajad on suht sama kehvad, aga suured värisevad nende vastu.

    Kommentaar


      reisisell.ee

      Kommentaar


        Kus Ritson on ning miks Kruusmäe endiselt pingil, kui Ritson puudu on?

        Miks Nõmm Flora pingile istuma läks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Kus Ritson on ning miks Kruusmäe endiselt pingil, kui Ritson puudu on?

          Miks Nõmm Flora pingile istuma läks?
          Eks Igonen varsti välja ning usun, et arengu osas on kasulikum hea trenni teha kui Viljandis mööda lokaale käia (Y)!

          Jürissonil on väga head eeldused, usutavasti 2a. pärast ka Viljandi põhikiiper.

          Kommentaar


            Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
            Eks Igonen varsti välja ning usun, et arengu osas on kasulikum hea trenni teha kui Viljandis mööda lokaale käia (Y)!

            Jürissonil on väga head eeldused, usutavasti 2a. pärast ka Viljandi põhikiiper.
            Kui Ghanast kedagi ei tooda.

            Kommentaar


              Kas Carson on meie PL kõige kiirem ründaja? Aus küsimus, mille vastust on saada raske, aga mulle tundub küll nii.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kas Carson on meie PL kõige kiirem ründaja? Aus küsimus, mille vastust on saada raske, aga mulle tundub küll nii.
                Väga võimalik isegi. Üli terav vend on küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Kus Ritson on ning miks Kruusmäe endiselt pingil, kui Ritson puudu on?
                  Ritsonil väike hüppeka vigastus Flora mängust. Jürisson oli treenerite valik sel korral, nii, nagu asjad käivad.

                  Kommentaar


                    Tuleviku LEV x TUL mängupäevastuudios on homse otsesaate kaasjuhiks ei keegi muu kui Ingemar Teever.



                    Stutsi saab vaadata Tulevik TV vahendusel Facebookis, nagu ikka.

                    Klubijuht Mutle võtab Tuleviku hetkeolukorda Premium Liigas paljunäinud vanale kalale omase rahulikkusega. Värske intekas otse mängueelse trenni taustalt:

                    Kommentaar


                      Tänast klubijuhi sotsiaalmeedia hinnangut olukorrale klubi sotsmeedia kanali kaudu tekitab kahetised tunded.

                      Esmalt siis saan aru, et selle mõte oli kogukonnale, meeskonnale ja staffile vaja sõnum anda, et me vaatame pikemalt ette kui paar tulemust liigamängudes.

                      Teisalt kui jalgpallihuvilist paneb mind muretsema olukord, kus pinges peatreenerit sisuliselt survestatakse. Klubijuht käib meeskonna trenni eel mängijatega rääkimas kollektiivselt(nii ma intekast aru sain). Ma siin ei vaataks niivõrd häälelist sõnumit vaid lähtuks olukorrale sellest vaatenurgast, et mis üks või teine käitumismuster tingida võib.

                      Mõistetav oleks see olunud siis, kui näiteks Sakala oleks tulnud ja küsinud samasi küsimusi. Oleks tehtud kohalikus ajalehes siis ülevaade hetkeolukorrast(ka seda saab nn klubi poolt tellida) ja see oleks suuremale üldsusele parema mulje jätnud.

                      Sellised mõtted tekkisid antud olukorrast lihtalt, muidu aga Viljandi on üks huvitav sats ning loodetavasti on seda kannatust rohkem kui Kristaliga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                        Tänast klubijuhi sotsiaalmeedia hinnangut olukorrale klubi sotsmeedia kanali kaudu tekitab kahetised tunded.

                        Esmalt siis saan aru, et selle mõte oli kogukonnale, meeskonnale ja staffile vaja sõnum anda, et me vaatame pikemalt ette kui paar tulemust liigamängudes.

                        Teisalt kui jalgpallihuvilist paneb mind muretsema olukord, kus pinges peatreenerit sisuliselt survestatakse. Klubijuht käib meeskonna trenni eel mängijatega rääkimas kollektiivselt(nii ma intekast aru sain). Ma siin ei vaataks niivõrd häälelist sõnumit vaid lähtuks olukorrale sellest vaatenurgast, et mis üks või teine käitumismuster tingida võib.

                        Mõistetav oleks see olunud siis, kui näiteks Sakala oleks tulnud ja küsinud samasi küsimusi. Oleks tehtud kohalikus ajalehes siis ülevaade hetkeolukorrast(ka seda saab nn klubi poolt tellida) ja see oleks suuremale üldsusele parema mulje jätnud.

                        Sellised mõtted tekkisid antud olukorrast lihtalt, muidu aga Viljandi on üks huvitav sats ning loodetavasti on seda kannatust rohkem kui Kristaliga.
                        Pinges peatreeneri survestamine on küll viimane asi, mida siin tehakse ja ka viimane asi, tõtt-öelda, mida sellest intervjuust kuidagipidi välja peaks suutma lugeda. Tõsi on see, et klubijuht käis täna enne trenni satsiga väga põgusalt rääkimas. Seda tuleb hooaja peale ette, ma pakun, kolm, võib-olla neli korda. Esimene kord neist on esimesel kogunemisel, viimane satsi hooaja lõpupeol enne, kui poisid rihma maha lasevad. Sinna vahele mahub kord-paar ka hooaja jooksul. Tänase läbiastumise eesmärk oli täpselt vastupidine sellele, mida sa oma nägemuses arvad, ehk satsile igem toetav ja julgustav, mitte survestav.

                        Õigesti saad aru, et intervjuu sõnum oli suunatud kogukonnale ja toetajatele, kelle jaoks on loogiliselt ja arusaadavalt ennekõike oluline kõige pealmine kiht kogu asjast, ehk tulemused. Muidugi küsitakse klubilt, mängijatelt, ametnikelt, et kuis siis nii, et me pole nüüd võitnud nii pikalt. See on loomulik ja loogiline. Ja ehkki Viljandis võib igaüks klubijuhil ka mängupäeval nööbist võtta, mida tihti tehaksegi, siis praegu, mil publikut staadionil pole, on läbi klubimeedia kogukonnaga suhtlemine ju ainumas viis seda teha.

                        Sakala osas vaidlen aga ikka päris jõuliselt vastu. Esiteks: eeldus, et Sakalast või ükskõik millisest Eesti päevalehest saab mõni spordiala või -klubi midagi tellida on üsnagi... See on väga ekslik, ütleme nii. Teiseks, Sakala teeb oma tööd täpselt nii, nagu nad ise paremaks peavad. Oleme saanud seal ka piki päid ja jalgu, kui on vaja olnud.

                        Ehk et ma ütlen ausalt, et ma ikkagi päris lõpuni aru ei saa, mida sa meile ette heidad. Seda, et klubi meediaosakond teeb oma tööd või seda, et klubijuht ütleb otse välja, et hetkeseis on tema silmis loogiline ja ainus, mida vajatakse on töörahu ja stabiilsus?

                        Kommentaar


                          Postskriptum: klubijuht oli alles hiljaaegu ka Tulevik TV otsestuudios asjadest rääkimas. Lihtsalt remargi korras.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

                            Ehk et ma ütlen ausalt, et ma ikkagi päris lõpuni aru ei saa, mida sa meile ette heidad. Seda, et klubi meediaosakond teeb oma tööd või seda, et klubijuht ütleb otse välja, et hetkeseis on tema silmis loogiline ja ainus, mida vajatakse on töörahu ja stabiilsus?
                            Kõige paremini viitab Reitel sellele ise(eilses soccernet.ee-le antud usutluses).

                            Kommentaar




                              Tulevik on meediatöös uue taseme saavutanud, Eestis ei ole klubide kodulehed veel sellisel tasemel oma särgi värvi prillides mänguülevaateid avaldanud nagu näiteks Kihnu (loe: Briti) saartel tavaline on.

                              Kommentaar


                                Viljandi klubi mänguülevaade oli tõesti nagu puhta emotsiooni pealt kirjutatud. Kui muidu Tulevik on jätnud väga väga hea mulje organisatoorse poole pealt, siis see on väike tõrvatilk meepotti. Kõike ei saagi vist perfektselt samas.

                                Mul selle ropendamisega tuli meelde eilne Kalju ja Flora mäng, kui Seppik mängis käega kastis ja hiljem küsis kohtunikult "mida v...u?" Tegelt neid M ja V tähtesid on alati lennanud platsil ringi, lihtsalt publiku puudumise tõttu kuuleb seda kõike eriti hästi läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X