320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
    https://youtu.be/lXWmdWLOS3o?t=1704

    Fallon d'Floor 2020 nominent nr 246 - Sander Kapper.

    See rünnak poleks tohtinud jõudagi selle hetkeni, kus abikohtunik valesti lipu tõstis ja värava tühistas. Vile oleks pidanud kõlama sel hetkel, kui Kapper maad puudutas ja selle märgiks, et anda Levadiale vabalöök ja Kapperile auga välja teenitud kollane kaart.
    Seda hetke ta enda instasse vist ei pane.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kuhu Edur minemas on?

      Kommentaar


        Kuna Kalju fännid staadionil skandeerisid Tulevikku kui Floora duublit, siis ei jää siin öelda midagi muud kui Kalju ei saa jagu isegi Flora duublist ja napilt pääsesid kaotusest.
        reisisell.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
          Kuna Kalju fännid staadionil skandeerisid Tulevikku kui Floora duublit, siis ei jää siin öelda midagi muud kui Kalju ei saa jagu isegi Flora duublist ja napilt pääsesid kaotusest.
          Ok.

          Kommentaar


            Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
            Kuna Kalju fännid staadionil skandeerisid Tulevikku kui Floora duublit, siis ei jää siin öelda midagi muud kui Kalju ei saa jagu isegi Flora duublist ja napilt pääsesid kaotusest.
            Täitsa teravmeelne tähelepanek.
            Teen tapeeti.

            Kommentaar


              Selle iroonia eest high five Kalju fännidele 👍

              Kommentaar


                Igasugused tähelepanekud ja vastasleerile suunatud fännide poolt esitatud lood on toredad, seniks kuni neid üldse on ja kui neil on mingit legit alust. Kuid selle kaasuse puhul on see legit alus täpselt nii null, noh, null. Ümmargune null. Kui kellegile kõlbab üldse seda laulu laulda on selleks ikkagist saaremaa toredad viikingid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Igasugused tähelepanekud ja vastasleerile suunatud fännide poolt esitatud lood on toredad, seniks kuni neid üldse on ja kui neil on mingit legit alust. Kuid selle kaasuse puhul on see legit alus täpselt nii null, noh, null. Ümmargune null. Kui kellegile kõlbab üldse seda laulu laulda on selleks ikkagist saaremaa toredad viikingid.
                  Nojah faktid faktideks, aga eks ta ju ole sinnamaani tõhus kui vähemalt üks vastane seda kuuleb ja südamesse võtab.
                  Ise olen suutnud ühel suvalisel karikamängul T.K. nimelise ründaja endast välja ajada chandiga peale ebaõnnestunud sooritust nii, et see mõjutas minu hinnangul kogu tema mängu käiku lõpuvileni. Mees oli alles sel ajal koondise laagrist just tulnud või minemas, täpselt ei mäleta. Et eks palju on kinni persooni psühholoogias.
                  Teguviisi poolest normaalne fännide käitumine

                  Kommentaar


                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Nojah faktid faktideks, aga eks ta ju ole sinnamaani tõhus kui vähemalt üks vastane seda kuuleb ja südamesse võtab.
                    Ise olen suutnud ühel suvalisel karikamängul T.K. nimelise ründaja endast välja ajada chandiga peale ebaõnnestunud sooritust nii, et see mõjutas minu hinnangul kogu tema mängu käiku lõpuvileni. Mees oli alles sel ajal koondise laagrist just tulnud või minemas, täpselt ei mäleta. Et eks palju on kinni persooni psühholoogias.
                    Teguviisi poolest normaalne fännide käitumine
                    See chant oli pigem mõeldud ma eeldan klubile, mitte mängijatele, sellepärast ka see chant ei pärsi. Aga ma olen ka kuulnud kus minu hinnagul suhteliselt puujalg keskkaitsja on suutnud nii närvi minna mängu ajal, et Marco Tasaseks hüütakse, et lausa lubada peale mängu ühe tea tuntud fännile kohtumist ja lõuga andmist. Kes see keskkaitsja olla võib, olgu teistele siis viktoriiniküsimus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      See chant oli pigem mõeldud ma eeldan klubile, mitte mängijatele, sellepärast ka see chant ei pärsi. Aga ma olen ka kuulnud kus minu hinnagul suhteliselt puujalg keskkaitsja on suutnud nii närvi minna mängu ajal, et Marco Tasaseks hüütakse, et lausa lubada peale mängu ühe tea tuntud fännile kohtumist ja lõuga andmist. Kes see keskkaitsja olla võib, olgu teistele siis viktoriiniküsimus
                      See on omaette huumor. Meenub, et kunagi läks Jõhvi Lokomotiv (kui Premiumis mängis) üks mängija sõnelusse ühe pealtvaatajaga, kes kommenteeris ja ähvardati nagu noh Ida Style ikka. See sama vend üritas järgmine kodumäng pauguall olles kirvega staadionile tulla, et seda mängijat taga ajada, et too jalad perse alt välja võtaks. Õnneks võeti sissepääsu juures kinni.

                      Kommentaar


                        Rääkisin Pavel Mariniga koondisekutsest. "Koondis vajab vähemalt ühte võitu, et eneseusk tagasi saada. Kogu Eesti jalgpall vajab seda. Koondist ootab selles aknas kolm mängu, hakkame otsast minema ja proovime võidud koju jätta."

                        Teisipäeval avalikustas Eesti jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid need 27 mängijat, kes on kutsutud meeskonda maavõistluseks Leeduga ning Rahvuste liiga kohtumisteks Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga. Üle pika aja pälvis koondisekutse Pavel Marin.

                        Kommentaar


                          Sander Kapper kaitsemaskiga mängimisest ja paremkaitsja positsioonist.

                          "Ühelt poolt positiivne, et suudan Kalju-suguse Premium liiga tippvõistkonna vastu paremkaitsjana koha välja mängida. Samas ma pole selle üle õnnelik, aga kõik, kes mind tunnevad, teavad ka seda, et olen meeskonnamängija ja mängin seal, kus vaja."

                          Augustis kõik neli Premium liiga mängu kaotanud Viljandi Tulevikul on enne pühapäevast duelli FC Floraga ette näidata kolmemänguline kaotuseta seeria. Ääremängija Sander Kapper on nende Tuleviku jaoks vajalike tulemuste eest pidanud maksma verehinda. Sõna otseses mõttes.

                          Kommentaar


                            Millal viimati enne tänast oli Tuleviku mängija koondises ja seda algkooseisus?

                            Paranduseks: Nüüd ka millal värava löönud?
                            Last edited by -vandersell-; 07.10.20, 20:15. Põhjus: värav
                            reisisell.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                              Millal viimati enne tänast oli Tuleviku mängija koondises ja seda algkooseisus?

                              Paranduseks: Nüüd ka millal värava löönud?
                              03-07-03 Eesti - Leedu 1:5 Jaanus Sirel, 57'
                              Samas Valgas peetud BT mängus tegi muuseas oma A-koondise debüüdi Viljandi Tuleviku mängija - Ragnar Klavan.

                              Kommentaar


                                Viljandis mängiti täna välja esimene Viljandi Sügiskarikas. Tegemist oli rahvaliiga B-tasandi satsidele mõeldud kutsetega turniiriga, mille eesmärk oli pakkuda liigahooaja lõpetanud, ent mänguvurtsu täis rahvajalgpallimeeskondadele väljundit omasugustega mõnusalt pingevabaks mõõduvõtmiseks.

                                Igas satsis võis olla sees üks mitte-rahvaliiga mees ehk et kõigile olid loodud võrdsed võimalused soovi korral satsi täiendada. Enamik satse seda võimalust ka kasutasid ning tulemuseks oli sportlikult väga vahva ja võrdse tasemega turniir, kus pronksimeeskond selgus alles viimases matšis ja Sügiskarika nimel tuli penalteid lüüa.

                                Viljandi Tulevik ja korraldustoimkond tänab kõiki osalenuid, kelle hulgas (muuseas ka piltidelt tuvastatavad) mitugi foorumiässa.

                                Kõiki satse autasustati õlle ja suitsukalaga, medalikolmik sai lisaks ka šampat pritsida.
                                Kohtumiseni Viljandi Sügiskarikal 2021!

                                Sügiskarikas 2020 võitjad, Viljandi Tuleviku Harrastajad (mängudest 12 punkti, penaltiseerias 4:3 võit Pärnu Vapruse Mustade üle):



                                Hõbedameeskond, Pärnu Vaprus RL Must (mängudest 12 punkti, järgnenud penaltiseeris jäädi Tuleviku harrastajatele alla):



                                Pronksivõitjad, turniiri ainsa naismängijaga võistkond ning kogu turniiri parimaks mängijaks valitud mängija sats, JK Vatla (9 punkti):



                                Peaaegu kõik turniiril madistanud tegelased. Lisaks ülamanitutele tegid tegusid ka FC Heimtali, Tõrvandi Helia Puit, JK Anija ning Pärnu Vaprus RL Kollane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X