320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kasvatasid

    Lääne - Virumaal kasvatasid, Viljandis tegid

    Kommentaar


      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
      Lääne - Virumaal kasvatasid, Viljandis tegid
      Ärme nüüd mängi delfi kommentaariumi. Küllap tuleb õige aeg ja meie oma Marek selgitab.

      Kommentaar


        Nali naljaks. Kuulates Soccerneti podcasti selle kohta ja kommunikatsiooni küsimus. Siin tekib küsimus, et kelle jaoks siin Tulevik üldse mängib? Kelle jaoks Nõmm ja Kask mängivad? Kui klubi mängib kogukonnale, siis kas Kask ja Nõmm ka? Ning kui klubi mängib kogukonnale, miks ei anta kogukonnale vastuseid selle kohta, et miks nood ei mängi? Kui Nõmm ja Kask tuleb vabandusega avalikult välja, siis nad mängivad kogukonna, linna ja ka liiga heaolu jaoks.

        Kommentaar


          Ei tea senimaani keegi millega Sakho Kloppi välja vihastas, aga meeskonnast ta kõrvale jäeti.

          Selles suhtes on Viljandi õigesti teinud, kuna need pole tõesti kohad kus mängijaid avalikkuse ees veel risti lüüa ning enne ees ootavat mängu ei saagi taktikalis-sportlikel kaalutlustel sellest kohe rääkida, kui see just varem välja pole tulnud.

          Kui viimase podcasti juurde tulla, siis ei saa ju klubid kohe pressikonverentse teha ega kõikidele ajakirjanikele helistada et “õu, meil see vend pani satsis tina, saatsime nihhi, tee lugu.”

          Samamoodi kui Kostja saab näiteks mängu eelses trennis viga, siis ilmselgelt Flora ei ava neid kaarte teistele enne kui mängu koosseisud avaldatud on. Ning see Kamsi vigastuse olukorrast rääkimine on nagu nii mööda, kuna ta sai juba koondises paugu ja on niigi mitu mängu juba eemal olnud.

          Kommentaar


            Saime teadagi, mis toimus.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Kui viimase podcasti juurde tulla, siis ei saa ju klubid kohe pressikonverentse teha ega kõikidele ajakirjanikele helistada et “õu, meil see vend pani satsis tina, saatsime nihhi, tee lugu.”

              Samamoodi kui Kostja saab näiteks mängu eelses trennis viga, siis ilmselgelt Flora ei ava neid kaarte teistele enne kui mängu koosseisud avaldatud on. Ning see Kamsi vigastuse olukorrast rääkimine on nagu nii mööda, kuna ta sai juba koondises paugu ja on niigi mitu mängu juba eemal olnud.
              See Kasperi jutt ning see Kamsi näide veel sinna otsa oli ikka väga rumal. Järjepidevalt jauras, et suurliigade klubid annavad koheselt kõigest teada, kui midagi peaks juhtuma. Ega ikka ei anna ju küll, kui midagi nii vahetult enne mängu peaks juhtuma, nagu ma aru saan oli ka antud olukorras Tulevikul.

              Kommentaar


                Kus nüüd kirjutati essee. Ühest lausest oleks piisanud. Poisid käisid peol, panid tina, on hetkel kõrvaldatud, varsti tagasi. Aga ei, pikalt ja laialt jahuti teemal, mis ei vaja padruneid. Jalgpallurid on ka inimesed ja teevad vigu. Vahetult enne NK mängu oli see muidugi veits kohatu, aga eks iga üks meist on teinud vigu. Olen oma silmaga näinud, kuidas Joel Lindpere peale koondise mängu Hollywoodis peapeal seisab ja Klavan koos Jäägeriga meetri kaupa šhote sisse haukavad. Nii, et let it be. Asi selge, las kahetsevad ja küll siis läheb elu omasoodu edasi..

                Kommentaar


                  Laupäeval esines Cheersis (kohalik peopaik) The Boondocks. Kui nad seal möllu panid, siis võib vähemalt tüüpide muusikamaitset kiita.

                  Kommentaar


                    See, et Viljandi võtab sellist asja tõsiselt, on igati kiiduväärt amatööridena. Mõned meie proffisatsid vilistavad üsna tihti selliste asjade peale. Peale mängu mõne õlle võtmine ei ole mingi kuritegu ei amatööridel ega proffidel. Enne mängu on ta küll mu jaoks kaheldava väärtusega ja sellele peakski olema nulltolerants. Kui ma saaks igakord dollari, keda ma tallinna öölokaalides näinud enne mängu, oleksin ma rikas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      See, et Viljandi võtab sellist asja tõsiselt, on igati kiiduväärt amatööridena. Mõned meie proffisatsid vilistavad üsna tihti selliste asjade peale. Peale mängu mõne õlle võtmine ei ole mingi kuritegu ei amatööridel ega proffidel. Enne mängu on ta küll mu jaoks kaheldava väärtusega ja sellele peakski olema nulltolerants. Kui ma saaks igakord dollari, keda ma tallinna öölokaalides näinud enne mängu, oleksin ma rikas.
                      Ilmselt kohtad neid tihti, aga et dollari kaupa rikkaks saada, peaksid ilmselt siiski ööklubis lausa elama.

                      Kommentaar


                        Viljandilt väga mõistlik pressiteade.

                        Soccernet võiks aga oma uudiste kommentaare natukenegi modereerida, või ainult registreeritud kasutajatele kommenteerimist lubada. Kohe hakatakse ikka igasugust sitta loopima ja tõena esitama. Nagu Delfit loeks.

                        Kommentaar


                          Mida peab, mida tohib ja mida ei tohi? Tuleviku kaasuse näitel

                          Ei ole üldse ootamatu, et nädalavahetusel mängitud Premium liiga 5. vooru räägituim sündmus polnud Tallinna Kalevi röövimine (ebaõiglane punane kaart ja andmata penalti) või Flora ründaja Erik Sorga nelja värava õhtu, vaid arutelu Viljandi Tulevikus juhtunu üle.

                          Kommentaar


                            "Pidu, kus tarvitati muuhulgas alkoholi" on veidi selline Saudi-Araabia värk. Järgmiseks võiks ilmselt siis "peod, kus on naised" ära keelata.

                            Kommentaar


                              No kaua võib selle teema üle jahuda? Ok, juhtus, ei olnud spordimehelik tegu, aga elame edasi. Leiti 2 õnnetut tüüpi, keda liistule tõmmata... Ma olen üsna kindel, et igal nädalivahetusel on neid ML mängijaid, kes peol ühtekomateist teevad. Oma mure. Ma nagu ei mäleta, et näiteks Ovsjannikovi triibu tegemise üle oleks mingi hull skandaal üles tõmmatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                "Pidu, kus tarvitati muuhulgas alkoholi"
                                See on igav. Vanasti tegid jalgpallurid lõket korteris.
                                Ei tea kas vanaonu Volli sünnipäevale võivad minna? Seal tarvitatakse muuhulgas ka isetehtud viina.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X