Lehekülg 193, kokku 195 EsimeneEsimene ... 93143183189190191192193194195 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 841 kuni 3 860, kokku 3898
    Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Kuna Kalju fännid staadionil skandeerisid Tulevikku kui Floora duublit, siis ei jää siin öelda midagi muud kui Kalju ei saa jagu isegi Flora duublist ja napilt pääsesid kaotusest.
    Täitsa teravmeelne tähelepanek.
    Teen tapeeti.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Selle iroonia eest high five Kalju fännidele 👍

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Igasugused tähelepanekud ja vastasleerile suunatud fännide poolt esitatud lood on toredad, seniks kuni neid üldse on ja kui neil on mingit legit alust. Kuid selle kaasuse puhul on see legit alus täpselt nii null, noh, null. Ümmargune null. Kui kellegile kõlbab üldse seda laulu laulda on selleks ikkagist saaremaa toredad viikingid.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Igasugused tähelepanekud ja vastasleerile suunatud fännide poolt esitatud lood on toredad, seniks kuni neid üldse on ja kui neil on mingit legit alust. Kuid selle kaasuse puhul on see legit alus täpselt nii null, noh, null. Ümmargune null. Kui kellegile kõlbab üldse seda laulu laulda on selleks ikkagist saaremaa toredad viikingid.
    Nojah faktid faktideks, aga eks ta ju ole sinnamaani tõhus kui vähemalt üks vastane seda kuuleb ja südamesse võtab.
    Ise olen suutnud ühel suvalisel karikamängul T.K. nimelise ründaja endast välja ajada chandiga peale ebaõnnestunud sooritust nii, et see mõjutas minu hinnangul kogu tema mängu käiku lõpuvileni. Mees oli alles sel ajal koondise laagrist just tulnud või minemas, täpselt ei mäleta. Et eks palju on kinni persooni psühholoogias.
    Teguviisi poolest normaalne fännide käitumine

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Nojah faktid faktideks, aga eks ta ju ole sinnamaani tõhus kui vähemalt üks vastane seda kuuleb ja südamesse võtab.
    Ise olen suutnud ühel suvalisel karikamängul T.K. nimelise ründaja endast välja ajada chandiga peale ebaõnnestunud sooritust nii, et see mõjutas minu hinnangul kogu tema mängu käiku lõpuvileni. Mees oli alles sel ajal koondise laagrist just tulnud või minemas, täpselt ei mäleta. Et eks palju on kinni persooni psühholoogias.
    Teguviisi poolest normaalne fännide käitumine
    See chant oli pigem mõeldud ma eeldan klubile, mitte mängijatele, sellepärast ka see chant ei pärsi. Aga ma olen ka kuulnud kus minu hinnagul suhteliselt puujalg keskkaitsja on suutnud nii närvi minna mängu ajal, et Marco Tasaseks hüütakse, et lausa lubada peale mängu ühe tea tuntud fännile kohtumist ja lõuga andmist. Kes see keskkaitsja olla võib, olgu teistele siis viktoriiniküsimus

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    See chant oli pigem mõeldud ma eeldan klubile, mitte mängijatele, sellepärast ka see chant ei pärsi. Aga ma olen ka kuulnud kus minu hinnagul suhteliselt puujalg keskkaitsja on suutnud nii närvi minna mängu ajal, et Marco Tasaseks hüütakse, et lausa lubada peale mängu ühe tea tuntud fännile kohtumist ja lõuga andmist. Kes see keskkaitsja olla võib, olgu teistele siis viktoriiniküsimus
    See on omaette huumor. Meenub, et kunagi läks Jõhvi Lokomotiv (kui Premiumis mängis) üks mängija sõnelusse ühe pealtvaatajaga, kes kommenteeris ja ähvardati nagu noh Ida Style ikka. See sama vend üritas järgmine kodumäng pauguall olles kirvega staadionile tulla, et seda mängijat taga ajada, et too jalad perse alt välja võtaks. Õnneks võeti sissepääsu juures kinni.

Algupärane

Rääkisin Pavel Mariniga koondisekutsest. "Koondis vajab vähemalt ühte võitu, et eneseusk tagasi saada. Kogu Eesti jalgpall vajab seda. Koondist ootab selles aknas kolm mängu, hakkame otsast minema ja proovime võidud koju jätta."

https://soccernet.ee/artikkel/pavel-...in-et-see-tuli

Algupärane

Sander Kapper kaitsemaskiga mängimisest ja paremkaitsja positsioonist.

"Ühelt poolt positiivne, et suudan Kalju-suguse Premium liiga tippvõistkonna vastu paremkaitsjana koha välja mängida. Samas ma pole selle üle õnnelik, aga kõik, kes mind tunnevad, teavad ka seda, et olen meeskonnamängija ja mängin seal, kus vaja."

https://soccernet.ee/artikkel/sander...konnal-on-vaja

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Millal viimati enne tänast oli Tuleviku mängija koondises ja seda algkooseisus?

Paranduseks: Nüüd ka millal värava löönud?
    Viimati muudetud -vandersell- poolt : 07.10.20 at 21:15 Põhjus: värav

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Millal viimati enne tänast oli Tuleviku mängija koondises ja seda algkooseisus?

Paranduseks: Nüüd ka millal värava löönud?
    03-07-03 Eesti - Leedu 1:5 Jaanus Sirel, 57'
    Samas Valgas peetud BT mängus tegi muuseas oma A-koondise debüüdi Viljandi Tuleviku mängija - Ragnar Klavan.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Viljandis mängiti täna välja esimene Viljandi Sügiskarikas. Tegemist oli rahvaliiga B-tasandi satsidele mõeldud kutsetega turniiriga, mille eesmärk oli pakkuda liigahooaja lõpetanud, ent mänguvurtsu täis rahvajalgpallimeeskondadele väljundit omasugustega mõnusalt pingevabaks mõõduvõtmiseks.

Igas satsis võis olla sees üks mitte-rahvaliiga mees ehk et kõigile olid loodud võrdsed võimalused soovi korral satsi täiendada. Enamik satse seda võimalust ka kasutasid ning tulemuseks oli sportlikult väga vahva ja võrdse tasemega turniir, kus pronksimeeskond selgus alles viimases matšis ja Sügiskarika nimel tuli penalteid lüüa.

Viljandi Tulevik ja korraldustoimkond tänab kõiki osalenuid, kelle hulgas (muuseas ka piltidelt tuvastatavad) mitugi foorumiässa.

Kõiki satse autasustati õlle ja suitsukalaga, medalikolmik sai lisaks ka šampat pritsida.
    Kohtumiseni Viljandi Sügiskarikal 2021!

Sügiskarikas 2020 võitjad, Viljandi Tuleviku Harrastajad (mängudest 12 punkti, penaltiseerias 4:3 võit Pärnu Vapruse Mustade üle):

Hõbedameeskond, Pärnu Vaprus RL Must (mängudest 12 punkti, järgnenud penaltiseeris jäädi Tuleviku harrastajatele alla):

Pronksivõitjad, turniiri ainsa naismängijaga võistkond ning kogu turniiri parimaks mängijaks valitud mängija sats, JK Vatla (9 punkti):

Peaaegu kõik turniiril madistanud tegelased. Lisaks ülamanitutele tegid tegusid ka FC Heimtali, Tõrvandi Helia Puit, JK Anija ning Pärnu Vaprus RL Kollane.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Ei teagi kumb on rohkem lükata tõmmata kas vana Seeder või noor.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kruusmäe ei ole ei füüsiliselt ega vaimselt veel kuskilt otsast valmis alustama. Kahju vaadata noort poissi.

U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kruusmäe ei ole ei füüsiliselt ega vaimselt veel kuskilt otsast valmis alustama. Kahju vaadata noort poissi.
    Visati vette, aga ujus kenasti välja. Algus oli oodatult pisut ebalev, väravaid talle süüks ei pane. Kuna Leva oli täna oma klubi sünnipäeval väga uimane ja tujutu, siis polnud tal tegelikult üldse palju tööd. Oma momendid, mida pidi, tegi ära.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

16 aastane omakasvandikust andekas kutt, kelle senine mängubaas tunud II liiga lõuna-lääne piirkonna mängudest, ja kes sai debüüdi sellises kohas, sest esikinnas (Nõmm) on vigastatud ja teine (Madik) vigastusest taastumise viimases faasis. Mul on kahju ühest teisest mehest, kelle mängubaas tuleb hoopis tutskemailt tasemeilt, aga kes sellisest väravavahist kolmelt meetrilt üksühele olukorras mööda ei suutnud lüüa.

Vaatame jalgpalli lahtiste silmadega, palun.

Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Tõsi valmis ei olnud, aga selle kohta tuli ikkagi hästi välja olurkorrast.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kas Tulevikul täna pingil istuv 16-aastane Raimond Mets on Karol Metsa vend/sugulane?

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kas Tulevikul täna pingil istuv 16-aastane Raimond Mets on Karol Metsa vend/sugulane?
    Vend peaks olema.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Päris huvitav punane Langile. Hea kohtuniketöö vms

Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Ma ei suuda kordust vaadates seda Langi punast leida. Mina näen kordusest, kuidas kolm Tammeka mängijat lendab Allikule väga agresiivselt peale. Lang läheb Allikut kaitsma lükkab kättega ründajaid eemale. Või oli siin veel mingi olukord kaamerast väljas?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud