320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tükk aega jälgisin seda teemat siin. hakkas ka huvitama et mis värk see lahti läinud on nüüd millega tulevik on nagu muutunud viimasel ajal nagu eesti kõige nõmedamaks klubiks siinsete ' 'expertide' ' silmis. ma ei loe klubi kodukalt neid infosid pärast mänge tavaliselt. sest no kes jõuab seda teha. et kas tõesti on mingi põhi teema see et panevad paska mängude kokku võtetes. võtsin nende ( tuleviku) koduka ette siis. premmi mängude kokku võttted esimsest voorust alates. karika mängud jätsim vahele.
    p.s jah ma olen tuleviku toetaja olgu öeldud ehki teises eesti linnas..

    https://jktulevik.ee/tulevik-murdis-...us-kuressaare/
    täiesti puhas text. kure juhtima lahe efektsest väravast. siis viik. keldri punane lahti kirjutatud. otse öedlud: Pikka aega ei olnud võimalik mängupildi järgi tuvastada, et saarlasi oleks platsil ühe võrra vähem. Tulevik oli ligi 15 minutit tõsiselt hädas saarlaste sööstudega äärtelt ning puterdas ise palju palliga, ridamisi tuli valesööte ja pallikaotusi.
    mäng lõppes 3:2 tulevkile. ei näe tekstis ülbitsemist ega mängu sünmduste valest esitamist.

    https://jktulevik.ee/neetult-kibe-pa...el-uleminutil/
    paidega kodus. jälle puhas text : oli võrdne mäng. paide muutis takitkat ja tulevik jäi hätta. mainitakse anieri värava võimalikkku suluseisu (mis oligi ju kergelt õhus) aga see ka kõik.

    https://jktulevik.ee/tulevik-kaotas-maruhoos-levadiale/
    lege kolme pendlaga lutt. otse öeldud et babadunde tehtud pennal loll ja et siis kontroll selgelt leva käes. langi pennal koha pealt jälle ei mingit möginat textis. kolmanda penni juures on tekst veits irooniline aga see oli ka naljapenalti olgem ausad. lõpuks kirjas ka fakt et tulevki jäigi üldse peale v raamilöögita selles mängus.

    https://jktulevik.ee/unustamisvaarse...ure-kaotusega/
    piinlik sitamaja narvas. kogu tekst paneb väga otse sõnu puid alla piinliku esituse teinud oma satsile. null küsimust..

    https://jktulevik.ee/viljandi-ja-tar...tasid-punktid/
    selgelt tunnistab et tammeka domineeris. pikemalt on rägitud pukki antud karistus löögist mis oligi pehmelt öeldes küsitav. samuti ka kirjas pehteri tegutsemise järel kohtuniku käitumine mis tekitas küsimusi aga seda ma ei mäleta mis seal oli ja ei oska öelda millest jutt.
    lõpus kirjas: Energiline ning tempokas mäng lõppeski ausa 1:1 viigiga. Tammeka kontrollis keskvälja ning oli rünnakute ülesehitusel loomingulisem ja teravam, ent Tuleviku realiseerimine ja kaitseblokk töötas paremini kui tartlastel.
    ei ole nagu midagi ette heita textile.

    https://jktulevik.ee/meister-lahkus-...evik-11-flora/
    pikk text ja emotsioni rohkem. arusaadav ka tulemusest võttes. samas selgelt oma nõrkuste peale tähelepanu jiuhitud a la flora surve jne. kõik selgelt lahti kirjutatud ja ei jääta muljet nagu oleks tulevik florast üle sõitnud a la.

    https://jktulevik.ee/legioni-vastu-n...debuut-kirjas/
    vähemuses legionilt saadi peksa. tekst omadele ei halasta. kopin lõigud:
    Paraku kadus Tuleviku mängust kapten Saagi lahkumisega pikaks ajaks igasugune ründeloovus ning meeskonna mentaalsus kuhtus silmnähtavalt.
    viljandlaste värava tagumises postis sündis kohe järgmine jäme prohmakas, kui Daniil Petrunin kaotas täielikult silmist Kirill Nesterovi
    Legioni lustlik rünnakuhoog jätkus, mil Tulevik aga üha rohkem kössi vajus.
    Alles enamusseisus üles ärganud Tulevik oli esinenud säratult ja loiult, teinud nii keskväljal kui kaitses lubamatult rohkesti tehnilist praaki ning pidi tunnistama, et mängitava ja võrdse vastase vastu oma mängu käima ei saadudki. Oma süüd kibedas lüüasaamises tuli ausalt tunnistada.
    küsimusi on?

    https://jktulevik.ee/mangu-algusega-...aotas-kaljule/
    sitta algusega mäng anti ise käest ära ja text ütleb selle otse välja. null etteiheidet kohtunikule või vastastele. muu text tavaline.

    https://jktulevik.ee/tormakas-tulevi...adiat-runnata/
    nüüd lugesin esimest korda läbi selle texti ka mis vist ongi see mis siin heiterid on viimasel ajal löögi rusikaks koondanud. see levalt kottidesse saamine a le coq'il. omad tuelviku mehed saavad selles textis peksa nagu koerad. mööda on pandud beglarasvilile punase nõudmisega (see jama selgelt. liivaku dive kirjeldades päris huumorid väljendid aga tuntud teatud diveing cunt liivak ka on niiet kõik ok.
    lõpus selgelt välja öeldud: Tuleviku suurimaks rivaaliks selles mängus ei olnud mitte võõrustaja FCI Levadia, vaid Tulevik ise, kes rikkus lubavalt alanud mängu kapitaalselt.
    nüüd kui lugu läbi loetud ei saa aru sellest hüsteerjast mis pärast seda texti lahti läks.

    https://jktulevik.ee/dramaatiline-kaotus-kuressaarele/
    manivald sa võid perse minna. halvustav on su ema. lapale pandakse textis propsi ausalt ja omade pask on kõik ausalt välja toodud. milles küss nagu? kure ei mängi ajuvaba jalgpalli või tahad öelda? ma saaks aru kui tulevik olekski nii kirjutanud aga pole ju.

    kokku võttes aitäh et huvi tekitasite. lugesin nüüd esimest korda kõik need textid alugsest lõpuni läbi. sõnumiks oleks et imege oma haige ilaga. enne koduka lugude lugemist mõtlesin et mdv kas tõesti on asi nii hull aga välja tuleb klassikaline foourmi pedede pundi jaur nagu ikka.

    p.s tuleviku kodukas on sitaks ilus ja paksult infot täis. peab hakkama tihedamalt külastama. pole enam seda harjumust sest socernetist saab kõik kätte ja fbs tulevik ka aktiivne. naiste mängude kokkuvõtted neil ka üleval seal koos videotega. kõva shit. peace out.

    Kommentaar


      Ma ikka loen aeg-ajalt Tuleviku kodukalt mängude kokkuvõtteid ja mulle need meeldivad. Kui keegi näeb seal igal sammul ülbitsemist ja halvustamist, siis no ei pea end ju nende lugemisega üldse vaevamagi. Valikute küsimus.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Tuleviku naiskonna otseülekanded on see-eest puhas kuld.

        Nii konkreetseid ohkamisi ja sarkastilisi naerupahvakaid, mis tähendavad tõlgituna "kohtunikud on idioodid", mujalt ei kuule. Viimane mäng vs Saku Sporting kuulis selliseid vähemalt 2-3 korda ja need kestsid kõik vähemalt 20 sekundit.


        Näide:
        Tulevikule vilistati küsitav suluseis. Tiits:

        "Jaa..."
        *vali ohe*
        *umbes 5 sekundit vaikust*
        "Ah ma..."
        *umbes 5 sekundit vaikust*
        *sarkastiline naer*
        "Ma ei oska midagi öelda noh..."

        Kommentaar


          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
          Tuleviku naiskonna otseülekanded on see-eest puhas kuld.

          Nii konkreetseid ohkamisi ja sarkastilisi naerupahvakaid, mis tähendavad tõlgituna "kohtunikud on idioodid", mujalt ei kuule. Viimane mäng vs Saku Sporting kuulis selliseid vähemalt 2-3 korda ja need kestsid kõik vähemalt 20 sekundit.


          Näide:
          Tulevikule vilistati küsitav suluseis. Tiits:

          "Jaa..."
          *vali ohe*
          *umbes 5 sekundit vaikust*
          "Ah ma..."
          *umbes 5 sekundit vaikust*
          *sarkastiline naer*
          "Ma ei oska midagi öelda noh..."
          Samas teises ülekandes on asi palju parem jah? Ahjaa teist ülekannet ju ei olegi. Kui sul kodus mõnda ülekannet vaadata ei ole võimalik ja lähed seda sõbra juurde vaatama, siis pead ka arvestama, et sõber kommenteerib mängu omamoodi sinu kuuldes.

          Kuigi teen ise ka väikse kriitika TulevikTV suunal. Ma tean, et asi põlve otsas tehtud ilma eriliste vahenditeta, aga kui vähegi võimalik arendage heli osa vähe edasi, see kohati ikka kriibib kõrva. Ma ei suutnud seda Heroli videot lõpuni vaadata.
          reisisell.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
            Samas teises ülekandes on asi palju parem jah? Ahjaa teist ülekannet ju ei olegi. Kui sul kodus mõnda ülekannet vaadata ei ole võimalik ja lähed seda sõbra juurde vaatama, siis pead ka arvestama, et sõber kommenteerib mängu omamoodi sinu kuuldes.

            Ma ei kritiseerinud. Mulle just meeldib - nagu ka igasuguste Welcode jt otseülekanded. Nii jätkata. Mõtlen ju mängu käigus suuresti samu mõtteid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
              Ma ei kritiseerinud. Mulle just meeldib - nagu ka igasuguste Welcode jt otseülekanded. Nii jätkata. Mõtlen ju mängu käigus suuresti samu mõtteid.
              Ok, sorry jäi teine mulje.
              reisisell.ee

              Kommentaar


                Tegelikult on ju asi lihtne - Tulevik kajastab oma enda kanalitel asju nii nagu ise tahavad. Ja nii peabki. Ma ausalt ei saa probleemikast aru. Erapooletu ajakirjandus ei tohigi olla mitte ühelgi juhul klubimeedia eesmärk, selle jaoks on professionaalsed ajakirjanikud. Seega, kui Tulevik teeb oma meediakanalitel mõne otsekohasema arvamusavalduse, kas siis vastaste, kohtunike või miks mitte ka oma mängijate kohta, siis nii ongi. Sellised asjad näitavad pigem kohaliku jalgpallikultuuri tekkimisele.

                PS. Mis puutub Tuleviku naiskonna mängu vs Saku, siis mõistan suurepäraselt Tiitsi reaktsioone - kohtuniku otsused olid selles mängus kohati... huvitavad =D .

                Kommentaar


                  Midagi, mida poleks kunagi uskunud, et ytlen aga Seeder on minuarvates end näidanud algkoosseisu väärilise mehena viimased mängud. Mõned söödud ka väga kvaliteetsed.

                  Kommentaar


                    Teist mängu järjest Juhkam magab väga ohtlikku mängija maha standardis, eelmises vedas, nüüd tuli karistus ära.
                    edit: ühe korra veel

                    Kommentaar


                      Mängutulemus tühistatud - Viljandi JK Tuleviku koosseisus osales mänguõigust mitteomav mängija.



                      Kommentaar


                        Kas neljas kohtunik oleks saanud olukorda ära hoida kui poleks lubanud vahetust teha? Kuidas reeglites kirjas on?

                        Kommentaar


                          jeebus kyll. Mingeid checkliste pole, mis käiakse enne alati läbi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                            Kas neljas kohtunik oleks saanud olukorda ära hoida kui poleks lubanud vahetust teha? Kuidas reeglites kirjas on?
                            Jah, oleks saanud ära hoida, ega tema hindele see hästi ei mõjunud, aga eelkõige saab karistada klubi ise. Mängueelne koosseisu väljaprintimine toimis ka kenasti, oleks olnud veel aega mängija lisada. Nagu sellistel puhkudel ikka, jääb mingi pisiasi tegemata.

                            Kommentaar


                              Niimoodi kinkida oma otsesele konkurendile 3 punkti.... Piinlik, lihtsalt piinlik ja häbi

                              Kommentaar


                                Carson Buschman-Dormond läks laenule FC Zürichi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X