320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Carson Buschman-Dormond läks laenule FC Zürichi.
    Edu.

    Üks väheseid mängijaid Meistriliigas, kelle puhul näed et füüsilised ja tehnilised omadused lubaksid kõrgemal tasemel mängida
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Vaatasin ametlikuks tehtud Tulev - Pärnu protokolli ja sealt selgub, et Tuhkanen pole sisse vahetatud. Ometi mäletan ma selgelt, et ta viimaseks veerandtunniks peale lasti.
      Kelle pask see nüüd seekord on? Kohtunike oma või? Kas järgmises SN podcastis kuuleme OJ arvamust Liidu ebaprofessionaalse tegevuse kohta?

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        Vaatasin ametlikuks tehtud Tulev - Pärnu protokolli ja sealt selgub, et Tuhkanen pole sisse vahetatud. Ometi mäletan ma selgelt, et ta viimaseks veerandtunniks peale lasti.
        Kelle pask see nüüd seekord on? Kohtunike oma või? Kas järgmises SN podcastis kuuleme OJ arvamust Liidu ebaprofessionaalse tegevuse kohta?
        Lisasin selle mulle mängu käigus märkamatuks jäänud vahetuse.

        Kommentaar


          Urmar,
          62. min. vahetus puudu...

          #AMETLIK protokoll!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Urmar,
            62. min. vahetus puudu...

            #AMETLIK protokoll!!!
            Kas sa natukene liiga hoogu ei ole sattunud? 62. minuti vahetus on ju kirjas ja millal see Vainu hoiatuse üldse sai. Äkki ütled minuti?

            Kommentaar


              täitsa terviseameti ja rõivase külmsüsteemide fakkupi tasemel tegutsemine urmari poolt ju, kuidas me küll siit edasi.

              Kommentaar


                * 77. Limberg <> Mark oma mõtlesin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sosku Vaata postitust
                  * 77. Limberg <> Mark oma mõtlesin.
                  Tore, lisasin siis ka selle vahetuse, aga kuidas selle vv hoiatusega siis on? Oled selle teate kuidagi salaja ära kustutanud.

                  PS: plastic esitab alusetuid süüdistusi minule asjades, milles mul otsene süü puudub, kuna mina ei olnud kohtunik, kes protokolli esmalt kontrollis ja ka ametlikuks ei kuuluta seda mina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Tore, lisasin siis ka selle vahetuse, aga kuidas selle vv hoiatusega siis on? Oled selle teate kuidagi salaja ära kustutanud.

                    PS: plastic esitab alusetuid süüdistusi minule asjades, milles mul otsene süü puudub, kuna mina ei olnud kohtunik, kes protokolli esmalt kontrollis ja ka ametlikuks ei kuuluta seda mina.
                    Kas urmar üldse eksib kunagi?

                    Kommentaar


                      Mait Toomi huvitav oleks võimalik satsi tuua? Vähe kindlust sinna tahaliini.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Mait Toomi huvitav oleks võimalik satsi tuua? Vähe kindlust sinna tahaliini.
                        Pärnul ja Kurel läheks rohkem Toomi vaja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tore, lisasin siis ka selle vahetuse, aga kuidas selle vv hoiatusega siis on? Oled selle teate kuidagi salaja ära kustutanud.

                          PS: plastic esitab alusetuid süüdistusi minule asjades, milles mul otsene süü puudub, kuna mina ei olnud kohtunik, kes protokolli esmalt kontrollis ja ka ametlikuks ei kuuluta seda mina.
                          ma tegelikult ei esitanud mingeid süüdistusi vaid ironiseerisin just sinu suunas esitatud probleemi püstitust/sõnastust/tooni. aga okei....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                            Kas urmar üldse eksib kunagi?
                            Lühike mälu sul, ma just tunnistasin ju, et kahte vahetust ei märganud kirja panna. See, et nad hiljem üldsegi kirja jäid panemata, see ei ole siiski minu otsene süü.

                            Kommentaar


                              Keda testitakse?

                              Kommentaar


                                Demidov siis Tuleviku uus täiendus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X