320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandi JK Tulevik

    MIKS EBASTABIILSELT?

    Hakkaks õige lahkama ka teiste Meistriliiga klubide mänge
    muidu on siin ainult FCF,TVMK ja FCL. Andke siis tuld ja kriitikat ja kiitust kui vaja.
    FCF Forever

    #2
    Mõned mõtted. Võrreldes eelmise aastaga on mõned päris head tegijad lahkunud(Kuresse jne.) Samas, ega neil ka siis eriti õnnestunud hooaeg ei olnud. Võib-olla peitub viga selles, et Tulevik on sisuliselt Flora süsteemi "prügikast", mängijatel puudub tulevikuperspektiiv(välismaale minek, pääs koondisesse jne.) . Ehk, asi on mängijate suhtumises aga see on loomulikult ainult spekulatsioon.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      Tulevikul pole lihtsalt häid mängijaid, ning need mängijad kes on ei viitsi eriti pingutada. Seda arvan vähemalt mina.
      Ainukesed kaks head mängijat on Tulevikul Ustritski ning Zahhovaiko. Teised ei kõlba kuhugi.

      Kommentaar


        #4
        Ehk hakkab neil paremini minema, paar head ikka juures (Nahk). Zahovaiko on teinud talvega hea arengu. Miinus muidugi, et pink on lühike. Hooaeg pikk- vigastused ja kaardid võivad saada otsustavaks.

        Kommentaar


          #5
          Kuigi olen Tuleviku tuline pooldaja, leiab ka neile kriitikat...
          Tean-tunnen sealt enam-vähem kõiki ja nõustun Mayhemiga- asi on tõesti nende suhtumises...Kahjuks Häid mängijaid on neil aga rohkem kui Dima ja Slava...

          Kommentaar


            #6
            minu arvates on küll veel häid mängiajaid:Mutle,Talimaa,Alonen,Nahk,Slava(Zahhova iko),Klavan,Jääger.

            Kommentaar


              #7
              Neid on seal veelgi...kui mõni vaid oma suhtumist muudaks...

              Kommentaar


                #8
                Ilmselt on ka teisi põhjuseid ,kui ainult mõnede mängijate suhtumine.
                Ja üks nendest on kohaliku omavalitsuse leige ,kui mitte külm suhtumine maailma populaarsemasse spordialasse.
                Jalgpall võiks tegelikult olla üks Viljandi ja kogu mulgimaa visiitkaarte ,kuid kohalikud pintsaklipslased ning riigibürokraadid ei ole sellest siiani aru saanud.
                Mõelgem, mida oleks Viljandlasel terve suviläbi teha ,kui seal isegi vutimeeskonda ei oleks. Ehk paadimeest mängida?
                Kindlast tuleks meeskonda rohkem kohalikke mängijaid ning ka kohalikke sponsoreid ligi meelitada.
                Jalgpallihaigla peaks sel suvel kindlast ka Viljandisse ühe väljasõidu korraldama.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Mis toimus Viljandis? L6puminutitega h2vida. V6ib-olla ma lihtsustan asju liiga palju, aga 82. minutil vahetati v2lja Klavan nig 89. minutil Alonen. Peale seda sai Flora ka kollid.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    klavanil oli vist mingi vigastus (pea?) ja ta tuli sellepärast välja vahetada
                    haha

                    Kommentaar


                      #11
                      Viljandil on potensiaali kõvasti ja nad võivad võitta kõikki eesti liiga paremaid. Ja olen kindel ,et üllatusi veel valmistatakse.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        FCF-ga sama süsteemi klubid. Jaani märkus õige, et "Peale vahetusi SAI Flora ka kollid". kahju muidugi, et vooru üllatust ei sündinud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ajalugu kordub

                          Miskipärast läheb Tuleviku mäng sama rada mööda mis möödunud hooajalgi. Siis loputati soojenduseks ühte Levadia satsidest (5-0 vist?). Sel kevadel sama lugu - 6-1 Pärnule ja siis edasi ... Bilanss viimasest 6 mängust liigas ja karikas: 0 võitu, 1 viik, 5 kaotust, väravate vahe 4-13
                          Paneb ikka mõtlema küll.

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu arvates on Viljandi probleem see, et neil on häid mängijaid, aga nad ei suuda koostada sellest tugevat löögirusikat, mis võiks reaalselt Eesti meistritiitli eest heidelda. Kuigi mulle väljend flora süsteemi prügikast ei meeldi on see tegelikult nii. Kahjuks müüakse(reditakse ja antakse) talendikad mängijad florale. Meenub Taavi Rähn, kelle Flora ära ostis.
                            Jürgen
                            Jalgpallihaigla liige NR. 69

                            Kommentaar


                              #15
                              Ehk hakkab nüüd paremini minema ning järgmisena pannakse keegi suurtest ahju. Algatuseks siis täna(tugevuselt
                              veel teine ) Levadia.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X