320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii nüüd on siis laupäeval ootamas tähtis mäng Vaprusega. Kui siit tuleb kolm punkti ära, siis muutuks oht üleminekumängudele sattumiseks üsna väike. Tulevikul on viimased mängud päris hästi läinud. Esmalt viik Kaleviga ja siis võidud Ajaxi ja Kuressaare vastu. Kui hea seeria jätkuks, siiis poleks võimatu veel ka Kalevit püüda. Ehk laupäeval on siis oodata palju publikut staadionile, lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.

    Kommentaar


      Algselt postitas Erko Vaata postitust
      lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.
      Ilmateade ka ei luba midagi head...

      Kommentaar


        Algselt postitas Erko Vaata postitust
        Nii nüüd on siis laupäeval ootamas tähtis mäng Vaprusega. Kui siit tuleb kolm punkti ära, siis muutuks oht üleminekumängudele sattumiseks üsna väike. Tulevikul on viimased mängud päris hästi läinud. Esmalt viik Kaleviga ja siis võidud Ajaxi ja Kuressaare vastu. Kui hea seeria jätkuks, siiis poleks võimatu veel ka Kalevit püüda. Ehk laupäeval on siis oodata palju publikut staadionile, lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.
        Lisaks veel JK Kodugaasi ja Põltsamaa Spordi vaheline mäng 12.00
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          JK Tulevik - JK Vaprus 4:1 Polnud kahtlust,et Tulevik mängu võidab
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vennad Purid tõestasid eile siis ennast lõplikult. Eriti ilusaks võib pidada karistuslööki ristnurka. Tegemist oli muidu üsna võrdsete meeskondadega, aga Vapruse kaitse oli null. Pidevalt ei suudetud palli karistusalast või selle lähedalt puhtaks lüüa.

            Kommentaar


              härra lember käis eile tabaslaus arstlikus kontrollis ja suusönaline leping on solmitud,et jätkab järgmine aasta tabasalu palliklubis

              Kommentaar


                Algselt postitas Üllar Vaata postitust
                härra lember jätkab järgmine aasta tabasalu palliklubis
                Kui see tõele vastab, siis saab Tabasalu endale väärt täienduse. Tulevik ei tohiks sellest ka palju kaotada, peale Puride tulekut kukkus ju varumeeste pingile. Ja pealegi on Flora duublis piisavalt mehi, kes esiliiga asemel meistriliigas mängida sooviksid.

                Kommentaar


                  Purid on hetkel olemas küll, aga laupäeval käis üks Levadia asjapulk mängu vaatamas ja usun, et järgmisel hooaja tahab Levadia juba neid mehi tagasi.

                  Kommentaar


                    Narva JK Trans - JK Tulevik 7:0(3:0)

                    Teisipäeval siis Viljandis taas Narva ehk läheb paremini
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Oh-jah! Ikka väga kole oli see asi. Transil õnnestus praktiliselt kõik ja Tulevikul seevastu mitte midagi. Neid Narva lööke mis sisse ei läinud, oli ikka oluliselt vähem kui 7. Ja muidugi ei saa jätta mainimata Tuleviku väheste kogemustega puurivahti, kes omale ikka paar-kolm "rasvapirukat" küpsetas.

                      Kommentaar


                        Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 1:4(1:2)
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 0:3(0:3)

                          JK Tulevikult väga hea esimene poolaeg mängu tempo oli kiire pallid liikusid äärest äärde ja kõike oli nauding vaadata,lisaks S.Puri kaks efekset kolli eriti esimene meistriteos.Teine poolaeg võttis Tulevik tempo maha ja nii paranes kah natuke Vapruse mäng,kuid midagi ohtliku ei suutnud Pärnakad korda saata ja Tulevik mõeldes teisip Karikamängule Viljandis säästis jõudu,kuna mäng oligi tehtud.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Tuleviku - Kalevi mänguajaga on jälle suht halvasti ju. Natukenegi sobivam aeg oleks olnud 17.15, siis oleks hea tahtmise juures jõudnud ka need inimesed, kellel viiest tööpäev lõppeb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Tuleviku - Kalevi mänguajaga on jälle suht halvasti ju. Natukenegi sobivam aeg oleks olnud 17.15
                              Sa vaata ikka seda ka, mis kell praegu pimedaks läheb. Viljandis ju valgustust pole. Hiljem alustades võib juhtuda, et kui mäng läheb lisaajale, siis lõpetatakse õhtuhämaras.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Sa vaata ikka seda ka, mis kell praegu pimedaks läheb. Viljandis ju valgustust pole. Hiljem alustades võib juhtuda, et kui mäng läheb lisaajale, siis lõpetatakse õhtuhämaras.
                                nädal hiljem algavad meistriliigas mängud kl 17.00

                                Kommentaar

                                Working...
                                X