320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks valas Tohver Kotteri sõimuga rahulikult pärast vilet üle, mille peale Kotter ka tema nö eemaldas, ehk järgmises mängus see mees vaevalt mängib.

    Üldiselt on seis selline, et minu nägemuse kohaselt võiks võtta 95% tänase mängu kodupublikust, need sirgelt ritta panna ja mõne automaatselt kuule väljutava metallijurakaga ära lahendada.

    Kommentaar


      Miko ära kuse
      sa oleks pidanud enne seda videot vaatama:

      Aga kui nüüd võrdluseks tuua, siis Vapruse fännide kohta ei öelnud keegi midagi, sest nad ainult toetasid omasid ja vastaseid maha ei teinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Lisaks valas Tohver Kotteri sõimuga rahulikult pärast vilet üle, mille peale Kotter ka tema nö eemaldas, ehk järgmises mängus see mees vaevalt mängib.

        Üldiselt on seis selline, et minu nägemuse kohaselt võiks võtta 95% tänase mängu kodupublikust, need sirgelt ritta panna ja mõne automaatselt kuule väljutava metallijurakaga ära lahendada.
        Kas mina olen täis või sina?? Kohe mitte midagi ei saand aru mida sa öelda tahtsid, mingi murre v?

        Kommentaar


          Hakkab pihta. Ma ei tea, arendame jah Eestis jalgpallikultuuri, kui fännide trummilöömise korral öeldakse turvameestele, ala et "öelge, et nad vait oleksid, ma ei saa mängu jälgida". Kamoon, fänlus on üks osa jalgpallist, kui te staadionile tulete, siis võiks arvestada sellega, et täiesti juhuslikult võib seal olla fänne, nii kodu- kui ka külalismeeskonna omi. See, mis täna Viljandis kohati toimus, oli täiesti lapsik. Ma saan aru, see väike Kure poiss ütles aeg-ajalt mitte kõige ilusamaid asju, aga Miko palus tal korduvalt seda mitte teha. Selle peale hakkas aga lendama selliseid hüüdeid just nende Kure fännide pihta, kes tegelesid omade toetamisega.
          Osa Viljandi publiku avaldused olid kohati täiesti ebaintelligentsed ja polnud absoluutselt seotud toimunud mänguga, vaid mingi vajadusega end kuidagi välja elada (ja miks mitte teha seda siis vastase fännide peale).

          Väike soovitus minu poolt: kui te tahate omadele kaasa aidata, siis tehke seda neid ergutades, mitte vastasmeeskonda ja selle fänne sõimates. Minu suur respekt aga Kure ja Viljandi õigetele fännidele, ajage oma asja edasi!

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Kas mina olen täis või sina?? Kohe mitte midagi ei saand aru mida sa öelda tahtsid, mingi murre v?
            Tegelikult ma pean üles tunnistama ja täis olen mina...
            Ja TeeleS Tegelikult on pohhui, mis teie arvate, meil oli täna lõbus

            Kommentaar


              Mingeid näiteid ka saaks mida öeldi, ajab marru selline Viljandi põmmpeade pealinnaks tembeldamine igalpool, konkreetseid kivikõvu näiteid ainult ei taha kuskilt tulla.

              Kommentaar


                Näide nr. 1: "Sure, Kure, Sure!"
                Näide nr. 2: "Minge Kingissepa praami peale!"
                Näide nr. 3, paariminutilise mängu järel prillide ja vahva nokkmütsiga vanahärra turvamehele: "Viige see trummimees mujale, ma tahan mängu vaadata."

                Kommentaar


                  Ja need on need asjad miks 95% Viljandi publikust peaks ära kaduma v? Halb riimi valik, praaminali ja seniilne vanahärra

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Näide nr. 1: "Sure, Kure, Sure!"
                    Näide nr. 2: "Minge Kingissepa praami peale!"
                    Näide nr. 3, paariminutilise mängu järel prillide ja vahva nokkmütsiga vanahärra turvamehele: "Viige see trummimees mujale, ma tahan mängu vaadata."
                    turvamehed ütlesid vanamehele ju ka et tegu on jalgpalliga , ja teha kõik fännid ei saa olla noored , venemad tahavad ka jalgpallist osa saada kus nende pojapojad nt mängivad...
                    ja võisite oma trumme edasi põristada keegi ei keelanud
                    kuiid jah väikse poisi ribliigid oli liiast vahepeal , kuid fännata oma meeskonda ei keelanud keegi .

                    Kommentaar


                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                      sealt jääb küll mulje et kure surus ka , aga minumeelest mängu vaadates surus tuelvik koguaeg , ja kure tegi kontratega kus 3-4 meest ainult üle poole neil olid .. täiesti vale mulje jääb seda lugedes

                      Kommentaar


                        Käisime me ikka ühel mängul? Esimesel poolaja esimesel poolel oli valdavalt Tulevik see, kes kontratega surkis, mitte meie.

                        Kommentaar


                          Ärge pange Mikot tähele, et on hella hingega. Kohe, kui keegi midagi ütleb, hakkab tönnima. Aga muidu on superpoiss!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Käisime me ikka ühel mängul? Esimesel poolaja esimesel poolel oli valdavalt Tulevik see, kes kontratega surkis, mitte meie.
                            tuleviki äärepoolikud + keskpoolik olid koguaeg vastastepoolel peaagu rünnakuid abistamas
                            aga kui tuli kuressaare kord rünnata siiis oli äärepoolik ja tipp vahel ka tuli aitama keskpoolik
                            ühtegi korda ei liitunud rünnakuga äärekaitsed nt kuid tulevikul st tehti pidevalt ( henn )

                            Kommentaar


                              Äkki see tuleb sellest, et kahe meeskonna taktika on erinev?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Äkki see tuleb sellest, et kahe meeskonna taktika on erinev?
                                ja kui ongi taktika erinev - kaitsev ründav ?
                                siis kuressaarel oli see kaitsev kui paar venda üle poole julgesid tõusta , st kontratega , ma ei ütle et tulevik ja ründas aga palli hoiti rohkem ka keksväljal kus see liikus äärelt äärte ikka , tuelvik ei saanud tugevalt rünnata kui vähemuses suurema ajast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X