320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Protokolli järgi algkoosseisus 10 meest. Kelle nimi puudu on?

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Protokolli järgi algkoosseisus 10 meest. Kelle nimi puudu on?
      Mikk Sillaste nimi puudu.
      ei, ilus m2ng oli, aga poisid m2ngisid end suht tyhjaks ikka.
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Eraldi väärib veel märkimist Aiko Orgla lülitumine rünnakule 89-90.minuti paiku.Tulevikul oli siis kaks nurgalööki.

        Kommentaar


          Hetkel ka Sillamäelt head uudised,kus Naris on Tuleviku pen 1:0 juhtima viinud
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Head uudised - nojah, oleneb kelle poolt vaadatuna :/
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              JUuhjuhei tuligi ära Super!!!
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Super tulemus. Loodetavasti võetakse eelseisvatest mängudest samuti punktilisa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas buub Vaata postitust
                  Super tulemus. Loodetavasti võetakse eelseisvatest mängudest samuti punktilisa.
                  loodan et need jäid teie viimasteks punktideks meistriliigas
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    No nii!Ilus mäng oli Sillamäel.Ilus võit ja ilus reis.Ja Sillamäe linn ise on ka ilus.Ja tüli norida üritav budulojus võiks lihtsalt Tuleviku teemast persse kerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      loodan et need jäid teie viimasteks punktideks meistriliigas
                      budulontrus prügikorjamiselt tagasi
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        loodan et need jäid teie viimasteks punktideks meistriliigas
                        mis sul viga on friik ?
                        osta elu endale ja hoia siit tuleviku teemaalt eemal , kui midagi tarka pole öelda .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                          No nii!Ilus mäng oli Sillamäel.Ilus võit ja ilus reis.Ja Sillamäe linn ise on ka ilus.Ja tüli norida üritav budulojus võiks lihtsalt Tuleviku teemast persse kerida.
                          ma ei nori tüli ja viljandi vastu mul ei ole mitte midagi aga nii kaua kui tulevik on flora sateliitklubi siis mina eriti ei poolda nende jätkamist kõrgliigas.viljandi suured ärimehed võiks pohlakult tuleviku ära osta ja teha ikka tõeline viljandi klubi ja sis poleks mul tuleviku vastu mitte midagist.aga nii kaua kui olete ikkagi tallinna klubi kes kodumänge vaid viljandis peab sis see eriti ei võida minu poolehoidu.

                          ps.viljandis palju ilusaid naisi
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            ma ei nori tüli ja viljandi vastu mul ei ole mitte midagi aga nii kaua kui tulevik on flora sateliitklubi siis mina eriti ei poolda nende jätkamist kõrgliigas.viljandi suured ärimehed võiks pohlakult tuleviku ära osta ja teha ikka tõeline viljandi klubi ja sis poleks mul tuleviku vastu mitte midagist.aga nii kaua kui olete ikkagi tallinna klubi kes kodumänge vaid viljandis peab sis see eriti ei võida minu poolehoidu.

                            ps.viljandis palju ilusaid naisi

                            Osta ära siis! ja sinu poolehoidu polegi meil vaja,aga sellepärast ei pea möga suust välja ajama.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              mis teha , pohlak rahastab siinseid asju
                              järgmisest aastast on seda ka TVMK , lisaks veel kuressaare valga elva paide rakvere jne.

                              muidugi tahaks ka viljandi rahvas et siin mängiks oma klubi , viljandlase juhtimisel viljandi meestega , aga kui kord seda teed mindud siis niipea ei muutu siin midagi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                ma ei nori tüli ja viljandi vastu mul ei ole mitte midagi aga nii kaua kui tulevik on flora sateliitklubi siis mina eriti ei poolda nende jätkamist kõrgliigas.viljandi suured ärimehed võiks pohlakult tuleviku ära osta ja teha ikka tõeline viljandi klubi ja sis poleks mul tuleviku vastu mitte midagist.aga nii kaua kui olete ikkagi tallinna klubi kes kodumänge vaid viljandis peab sis see eriti ei võida minu poolehoidu.

                                ps.viljandis palju ilusaid naisi



                                Kui sa pole Tuleviku vastu, aga oled Pohlaku vastu, siis tee kuskile oma foorum kus sa saad Pohlakut sõimata. Ei maksa seda teha Viljandi Tuleviku foorumis!


                                Kindlasti mitte ei jäänud need punktid viimaseks meile Meistriliigas, vaid neid tuleb veel! Ja piisavalt palju, et liigasse jääda!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X