320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    see on se koht, kus tehakse lolli nägu, sest ei saada jutuvestjast midagi aru.. selgita palun meile, kuidas on Viljandi Tulevik vähem kohal tatsaja kui Pärnu või Tartu?
    Alustame kõige olulisemast siis, sellest et ma ytlesin, et kui Tulevik oleks iseseisev klubi ta ei oleks Pärnust ega Tartust parem, vast isegi halvem, mitte ei mõelnud et Tulevik praegu niiöelda kohapeal tatsaja pole. Ma näen siin potentsiaali ja edasiminekut, järveääres on kunstmuru, staadion tehti korda, tehti või tehakse veel yks muruväljak harrastajatele. Mängijaid, kes kuskile jõuavad tuleb ja on tulnud samapalju kui Pärnust ja Tartust kokku.

    Kommentaar


      Tulevik iseseisvaks! Enamus teie tugevatest mängijatest läheb ära Florasse, kuigi saaksite ise ka need maha müüa kuskile välisklubidele.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Mängijaid, kes kuskile jõuavad tuleb ja on tulnud samapalju kui Pärnust ja Tartust kokku.
        irw. proovi korra uuesti.

        Kommentaar


          Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
          Tulevik iseseisvaks! Enamus teie tugevatest mängijatest läheb ära Florasse, kuigi saaksite ise ka need maha müüa kuskile välisklubidele.
          Kui see vaid nii lihtne oleks, siis oleksid ju Tartu klubid võinud oma mängijaid välismaale müüa, mitte näiteks Levadiasse või Transsi, TVMK-sse saata. Ka Florasse. Miks nad seda ei teinud? Äkki budulojus teab? Või hoopis Andres

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kui see vaid nii lihtne oleks, siis oleksid ju Tartu klubid võinud oma mängijaid välismaale müüa, mitte näiteks Levadiasse või Transsi, TVMK-sse saata. Ka Florasse. Miks nad seda ei teinud? Äkki budulojus teab? Või hoopis Andres
            Mina tean. Nad on lihtsalt liiga head välismaa jaoks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Süüdi on Pohlak...

              Kommentaar


                ajudele hakkab seePohlaku süüdistamine,võtatee peale targutamise ise ka midagi ära.õpta kas või mõni algajate laste punt palli peatama

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar
                  Mis neil Tuleviku fännidel siis eriliselt viga on, et Raimo neid pelgab?

                  Ja miks mõndasid ilgelt häirib see, et Viljandi eest enamuses tallinlased mängivad? Viljandis pole saadaval piisaval hulgal selliseid mängijaid, kes enam-vähem MLi tasemega on, nagu see Tallinnas on. Näiteks Tallinna Kalevisse ei kuulu ju praktiliselt ühtegi oma klubi kasvandikku, aga Tulevikus selliseid mõned ometi on. See, et Tallinnas nii palju vabasid tasemel mängijaid on, lubabki Kalevil mängitada enamasti tallinlasi. Viljandis pole see võimalik. Pead mängijale ka töö ja korteri leidma, kui tahad sellist amatöörmeeskonda nagu Kalev on, luua.

                  Oleks ju veel narrim olukord, kui Tuleviku tallinlastest mängijad käiksid iga päev Viljandis trennis ja tuleksid õhtul koju. Ja siis käiksid veel tööl või koolis ka.

                  Ärge nüüd väga valusalt lööge.
                  Ära pelga, et keegi arvamuse avaldamise pärast lööma peaks
                  Ilmselgelt pole küll minu suhe Viljandi fännidesse oluline, kuid klubisse kui sellisesse pole mul kunagi negatiivset suhtumist olnud.
                  Lihtsalt, Urmas, Sina kui detailidele alati tähelepanu pöörav inimene märkasid kindlasti, et juttu oli Tallinna klubide väljakukkumisest, kuid tegelikult Tulevik on ju praegu täpselt sama palju Tallinna klubi kui Kalev, Flora või Warrior.
                  Ega sellisel juhul, kui minu üheks mõtteks oleks taastada igihaljas Abja Kalev ning siis nimetaks nt Tallinna Kalevi ringi, ei teeks sellest võistkonnast kohe Abja klubi, eks ju

                  Ent nagu teises lauses ütlesin, siis Tulevikku suhtun isegi väga positiivselt. Täpselt nagu põhimõtteliselt pean õigeks ka Warriori toimimise põhimõtet (kuigi neil on teatud erandid) ning Flora süsteemi pingutamist nende linnade jalgpallielu ergutamisel. Ja ilmselt ei saa ma klubi fännidele hetkel pahaks panna, et nad siin foorumis aega surnuks löövad, selle asemel, et teha lobby-tööd oma sõprade-tuttavate seas, et nad valiksid kohalikku omavalitsusse inimesed, kes lõpuks ka jalgpalli toetavad.
                  See ehk aitaks siis viiagi asja nii kaugele, et Viljandi Tulevik on ikka Viljandi klubi. Tõesti Urmas, Sul on õigus, et see on kuramuse raske töö, kuigi mitte võimatu, pealegi on Viljandis klubi kenasti toiminud ja kui poliitikud poleks nii rumalad olnud (mulgi jonn?), siis me praegu sel teemal ei räägikski. Võtke eeskujuks enda teine projekt, Kuressaare, mille üle samuti paljud kunagi irvitasid, kuid mis on saanud selle väga raske sammu astutud ning klubi on saavutanud siiski päris tugeva identiteedi.
                  Nii et ma usun küll, et Tulevikul on ees huvitav tulevik ja kui kindral ning kaitz huvituvad tõeliselt jalgpallist, siis saavad nad selleks ka tõsise panuse anda. Aga noh, hakka nüüd teise klubi fänne õpetama

                  Kommentaar


                    Jõudiski see jutt õigesse teemasse, ma kustutasingi oma jutu MT osast ära. Praegu pole aega arutelu jätkamiseks, eks hiljem siis.

                    Kommentaar


                      mina ei saa üldse aru, miks teistel see Tuleviku pealinnas resideerumine nii hingel on? ega meiegi, fännid pole selle üle teab mis rõõmsad ole, kuid see on ikkagi parim, mis praegusel ajal võimalik on. meiegi loodame ja ootame, mil Tulevik tagasi Viljandisse tuleb. sama juttu on rääkinud mitmel korral ka meie peatreener ja klubi endine mängija Marko Lelov, et Tulevik peab Viljandisse tagasi tulema. sõnadest kahjuks ei piisa, on vaja seda va krabisevat. ehk tuleb see inimene selle krabisevaga pärast praegust majanduslangust, kui majandus taas tõusuteel on... ei tea.
                      kuid seni käivad Tuleviku fännid oma klubiga kaasas kõikjal. ei teagi, milline teine Meistriliiga klubi meiega selles statistikas konkureerida suudab? ja meie fänniseltskond kasvab jõudsalt. olime ju kohal ka Kalju poolt korraldataval fännide turniiril.
                      kui kellelegi ei meeldi, siis hoidku eemale ja muretsegu oma klubi pärast. meie ju teiste fännide asjadesse ei sekku. põristagu oma trummi ja laulgu neid samu laule, kui tahavad. meie stiil on teismoodi. so what? kui me näeme, et meeskonnale see stiil sobib, siis milleks muutuda?

                      Pärnus mängul tehtud fotoseeria näitab mitmeid pilte, kuidas mängijad meile toetuse eest tänulikult aplodeerivad, nii pärast 2-0 karistuslööki kui ka mängu lõppedes.

                      ma ei tea, mina olen rahul!!!
                      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                      Kommentaar


                        Peaasi et teil endal lõbus on. No näiteks Kalju on jäänud hääleka toetuseta ainult karikamängul Viljandis ning eeldatavalt homme ka Narvas. Kuid kohal on meie omasid alati olnud, siis teie fänluse põhimõtteid arvestades oli ka Viljandis räige meeskonna toetamine. Ja meeskond on toetust saanud seega juba kolmandat hooaega järjest, sest kohal on keegi alati olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Peaasi et teil endal lõbus on. No näiteks Kalju on jäänud hääleka toetuseta ainult karikamängul Viljandis ning eeldatavalt homme ka Narvas. Kuid kohal on meie omasid alati olnud, siis teie fänluse põhimõtteid arvestades oli ka Viljandis räige meeskonna toetamine. Ja meeskond on toetust saanud seega juba kolmandat hooaega järjest, sest kohal on keegi alati olnud.
                          meie fänluse põhimõtted? vähemalt ei ole meist keegi mängu ajal alkoholijoobes, me ei karju "kohtunik on pede!" nagu oleme tihti teiste suust kuulnud jms, mis eestis kuulub nn tõelise fänluse juurde.
                          ja olemegi igal pool kohal! kui meeskond näeb, et nende toetamiseks on kaugele narva, sillamäele või kuressaarde minekuks keegi pannud oma isiklikku aega ja raha, siis mõjub see juba psühholoogiliselt positiivselt. arvan mina.

                          kui juba nn flora esifänn rootsi kunn tunnistas hiljuti siin foorumis, et mis asja ta vaatab flora mänge nõrgemate vastu, siis mis fänlusest me räägime? kui Tulevik mängib levadiaga, siis sisimas teame ka meie, et ilmselt levadia võidab. kahju, et me sel hooajal neile väravat ei suutnud lüüa...

                          tahaks täitsa teada, mida arvavad Meistriliiga mängijad ise oma fännidest? vaat siis saab edasi rääkida, milline fänluse stiil eestis on efektne ja efektiivne.
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Peaasi et teil endal lõbus on. No näiteks Kalju on jäänud hääleka toetuseta ainult karikamängul Viljandis ning eeldatavalt homme ka Narvas. Kuid kohal on meie omasid alati olnud, siis teie fänluse põhimõtteid arvestades oli ka Viljandis räige meeskonna toetamine. Ja meeskond on toetust saanud seega juba kolmandat hooaega järjest, sest kohal on keegi alati olnud.
                            Ära üle pinguta oma "räige" "rääääige" "mega räääääiiigeee" toetamisega !!!
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                              kui juba nn flora esifänn rootsi kunn tunnistas hiljuti siin foorumis, et mis asja ta vaatab flora mänge nõrgemate vastu, siis mis fänlusest me räägime?
                              Kui koguda lapsesuu Rootsi Kunni arvamusavaldused üheks tervikuks kokku, siis saaks ikka väga kirju pildi. Ta paneb ikka esimese emotsiooni pealt ja hoope saavad kõik, alates Florast ja lõpetades korvpalliga. Tihti on piinlik lugeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                                meie fänluse põhimõtted? vähemalt ei ole meist keegi mängu ajal alkoholijoobes, me ei karju "kohtunik on pede!" nagu oleme tihti teiste suust kuulnud jms, mis eestis kuulub nn tõelise fänluse juurde.
                                ja olemegi igal pool kohal! kui meeskond näeb, et nende toetamiseks on kaugele narva, sillamäele või kuressaarde minekuks keegi pannud oma isiklikku aega ja raha, siis mõjub see juba psühholoogiliselt positiivselt. arvan mina.

                                kui juba nn flora esifänn rootsi kunn tunnistas hiljuti siin foorumis, et mis asja ta vaatab flora mänge nõrgemate vastu, siis mis fänlusest me räägime? kui Tulevik mängib levadiaga, siis sisimas teame ka meie, et ilmselt levadia võidab. kahju, et me sel hooajal neile väravat ei suutnud lüüa...

                                tahaks täitsa teada, mida arvavad Meistriliiga mängijad ise oma fännidest? vaat siis saab edasi rääkida, milline fänluse stiil eestis on efektne ja efektiivne.
                                No minu jaoks tähendab fänlus (peale suurt armastust jalgpalli ja Kalju vastu)
                                ka enda väljaelamist läbi meeskonna toetamise. Jube mõnus on kui kahe erineva leeri fännid toetavad kogu hingest meeskonda ning proovitakse üksteist üle laulda. Samas ma ei saa miskit teha, kui teie nägemus pole selline.

                                No Rootsi Kunni näide on praegu selline väga mitmepoolne kah. Kui inimene on toetanud aastast-aastasse Florat juba oma 15 aastat ning põhimõtteliselt igakord on Flora võitnud, siis loomulikult ei paku pinget. Eriti kui Tulevikus mängivad mängijad, kes Florasse veel ei pääse või on juba liiga vanad, et sinna pääseda. Flora fännile on see eriti põnev vastasseis.

                                Minule kui Kalju fännile see praegu muidugi ei loe, sest esimene aasta Meistriliigs ning tahtsime kõik reisid ära teha. Samuti oli Kalju ning Tuleviku mängutase võrdsem.

                                No Flora mängijad on rahul oma fännidega, Levadia mängijad oma fännidega, Vapruse mängijad oma fännidega, Tuleviku mängijad oma fännidega jne. See on loomulik, sest meie kultuur on nii nõrk ja juba praegu on tore, kui keegigi huvitub klubi ja mängijate tegevusest. Selge on aga see, et varsti muutub ka meil olukord ning mõned fännklubid juba annavad oma panuse selleks, teised veel mitte, kuid loodetavasti tulevad ka nemad järele.

                                Kui teile ei paku mu jutt pinget, siis pole midagi, tehke oma asja ning olge õnnelikud, kuid minu eesmärk oleks, et järgmisel hooajal oleks kõikidel Meistriliiga tiimidel KAASAELAVAD FÄNNID, mille tõttu tekiks mängule atmosfäär, sest tõesti, mina ei saanud Kalju - Tulevik mängudelt suurt fiilingut, peale oma meeskonna väravate ja võitude.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X