320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keila JKst mõlemad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
      Tulevevikuga on liitunud kaks noort poissi Kelement Martin17.08.1992 ja Niinepuu Mart-Mattis 23.07.1992
      Mis nali see? Kelement täitsa kumm ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
        Mis nali see? Kelement täitsa kumm ju.
        III liiga tagumise otsa võistkonnast kohe ML-i NIMEKIRJA. ma pole kindel, kas ta ikka saab ML väljakule või hakkab esindama duublit ehk Valga Warriorit. kuigi, ka esiliiga oleks 3 liiga mängijale korralik samm edasi. igal juhul minu jaoks üllatav üleminek

        Kommentaar


          Algselt postitas spekter Vaata postitust
          III liiga tagumise otsa võistkonnast kohe ML-i NIMEKIRJA. ma pole kindel, kas ta ikka saab ML väljakule või hakkab esindama duublit ehk Valga Warriorit. kuigi, ka esiliiga oleks 3 liiga mängijale korralik samm edasi. igal juhul minu jaoks üllatav üleminek
          Ei usu, et Warrioris ka platsile saab. Lisaks veel Warrior saab kasutada ainult kolme Viljandi nimekirjas olevat mängijat.

          Kommentaar


            Flora duublist veel Junolainen ja Mööl kah juurde. Hea et Florale on ikka mõnus kasvulava olemas

            Kommentaar


              Pigem Nõmme kaljule viimasel ajal ikka.

              Kommentaar


                siin on väike valik liikuvat pilti Tuleviku eilsetest võimalustest Lootuse vastu, mis paraku ainult võimalusteks jäidki:

                Eesti jalgpalli Meistriliiga 2010 hooaja 23. vooru kohtumine.kaadris on mitmed Tuleviku väravavõimalused.aktsioonis: Karl-Eerik Luigend, Edwin Stüf, Aleksand...


                lisaks veel Luhakoodri värav ja muud aktsiooni päev varem peetud 2. Liiga kohtumisest Viljandi Tulevik 2 - Sörve JK:

                Tuleviku ainus värav (autoriks Rasmus Luhakooder - '41) + veel mitmed võimalused.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gooner Vaata postitust
                  siin on väike valik liikuvat pilti Tuleviku eilsetest võimalustest Lootuse vastu, mis paraku ainult võimalusteks jäidki:

                  Eesti jalgpalli Meistriliiga 2010 hooaja 23. vooru kohtumine.kaadris on mitmed Tuleviku väravavõimalused.aktsioonis: Karl-Eerik Luigend, Edwin Stüf, Aleksand...


                  lisaks veel Luhakoodri värav ja muud aktsiooni päev varem peetud 2. Liiga kohtumisest Viljandi Tulevik 2 - Sörve JK:

                  http://www.youtube.com/watch?v=pdkf6o7W4h8
                  Ma ei näe kusagil Sörve väravaid?!

                  Kommentaar


                    Vastaste väravad "ei jää kunagi peale" miskipärast..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Vastaste väravad "ei jää kunagi peale" miskipärast..
                      miks me peaksime vastaste väravaid filmima ?

                      Kommentaar


                        kõik kiibitsejad!
                        siin on Paide-Tulevik tänase karikamängu ainus värav (autoriks Rauno Tutk):

                        Eesti jalgpalli karikavõistluste 1/32-finaal kohtumine Paide Linnameeskonna ja Viljandi Tuleviku vahel 03.08.2010 Türi linnastaadionil.kaardis mängu ainus vä...


                        ja meenutus samade meeskondade eelmisest kohtumisest karikasarjas 2 aasta eest:

                        Eesti jalgpalli karikavõistluste kohtumine Paide LInnameeskonna (esiliiga) ja Viljandi Tuleviku (meistriliiga) vahel.peale 0:1 kaotatud avapoolaega lõi Tulev...


                        Tulevik maailmameistriks!

                        Kommentaar


                          MM jääb ära

                          Kommentaar


                            Sellist pakisaamist kyll poleks oodanud,aga Flora oli peajagu üle nii ründefaasis kui ka kaitseliinis,tasemevahe oli ilmselge.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Sellist pakisaamist kyll poleks oodanud,aga Flora oli peajagu üle nii ründefaasis kui ka kaitseliinis,tasemevahe oli ilmselge.
                              Mis sellest bussijuhist sai?

                              Kommentaar


                                siin on Edwin Stüfi 60. minuti tabamus Tuleviku eilses mängus Sillamäe Kalevi vastu.

                                kaadris on Edwin Stüfi värav kohtumise 60. minutil, mis tegi mänguseisuks 2:4.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X