320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuna mu pisikesel taskukaameral pole eriti akut, siis ei filmi ma üldiselt vastaste rünnakuid, nii ei jää ka nende löödud väravad peale - sorry.

    Kommentaar


      siin on eilse U17 Viljandi Tulevik - Sillamäe Kalev mängu kõik 5 väravat + hunnik momente (pilt on mõistagi natuke udune, sest õues oli pime ja Viljandi kunstmurul pole korralikku valgustust ja mul korralikku kaamerat ja Etioopia lastel internetti jne).
      mulle meeldis avavärava puhul see poetic justice, mida me muidu ei elus ega jalgpallis palju ei kohta - Sillamäe väravavaht ehmatas kohtumise 20. minutil ebasportliku karjatusega Tuleviku ründajat, ent pidi kõigest minut hiljem järjekordse karjatusega seekord iseennast ehmatades karistuslöögi olukorras palli alt läbi joostes selle väravast välja korjama.

      U17 Eliitliiga kohtumine Viljandi Tulevik vs Sillamäe Kalev (02.11.2010).uduselt, aga siiski, on kaadris kõik Tuleviku väravad:'21 - 1:0 - Martin Allik'25 - ...

      Kommentaar


        Kas koduleht hetkel ei funka või uuendatakse seda ? ( http://www.jktulevik.ee )
        >>

        Kommentaar


          Tegelikult oli Tulevikult hea hooaeg.Arvestades kõik asjaolud kokku, on 7.koht parim,mis andis olla.Suured tänud ja õnnitlused meeskonnale ning kaasfännidele.

          Kommentaar


            panin üles mõned momendid eilsest kurbmängust Kuressaares, kus Tulevik oli kahjuks sõitnud saarele hooajajärgset lõdvestustrenni tegema. kaadris on Tuleviku teine värav ja mõned lootusetud väravaüritused (Kure väravaid, mille Tuleviku kaitsemängijad enesele sisuliselt ise lõid, mul pole):

            mõned kaadrid kurbmängust Kuressaares:Tuleviku teine värav ('23 - 2:2 - Armand Naris) + mõned punnitused, mis selles "treening"mängus seekord tulemust ei too...


            edu Kuerele üleminekumängudes, kui need üldse toimuma peaksid - ma tahame teid meistriliigas väljakul näha ka tuleval hooajal!

            Kommentaar


              Algselt postitas gooner Vaata postitust
              panin üles mõned momendid eilsest kurbmängust Kuressaares, kus Tulevik oli kahjuks sõitnud saarele hooajajärgset lõdvestustrenni tegema. kaadris on Tuleviku teine värav ja mõned lootusetud väravaüritused (Kure väravaid, mille Tuleviku kaitsemängijad enesele sisuliselt ise lõid, mul pole):

              mõned kaadrid kurbmängust Kuressaares:Tuleviku teine värav ('23 - 2:2 - Armand Naris) + mõned punnitused, mis selles "treening"mängus seekord tulemust ei too...


              edu Kuerele üleminekumängudes, kui need üldse toimuma peaksid - ma tahame teid meistriliigas väljakul näha ka tuleval hooajal!
              Nende üksikute momentide järgi jääb mulje, nagu oleks Tulevik isegi domineerinud mängu?! Päris kena operaatoritöö igatahes!

              Kommentaar


                nii kaamera- kui operaatoritöö on mõistagi täiesti suvaline (pole korralikku kaamerat; olemasoleval ei jätku akut, et kogu mängu filmida - seega ei satu minu objektiivi ette reeglina vastasvõistkonna väravad jne)
                aga seda kohtumist domineeris Tulevik, nagu oleks võinud ka arvata. ent kuna mängiti taaskord ilma ühegi korralikku ründajata (Kulatšenko oli kaartidega väljas; Naris, kes teda asendas, on juba aastaid selgelt keskksitsja, sel hooajal pealegi ilma erilise mängupraktikata; ühel äärel oli Elvis Liivamägi, kes muidu ikka äärekaitses mänginud jne).
                Kure tahtis seda võitu kõvasti rohkem ning mängupildi järgi vääris ka; aga pall oli enamiku asjast siiski nende väljakupoolel.
                raske täpselt defineerifda, mida jalgpallis väravavõimaluseks lugeda, aga Tulevikul oli neid ca 3 korda rohkem, pakuksin.

                Kommentaar


                  Loodame ,et nali mida kuulsin juba kahelt isiksuselt,et Tulevik loobub ML kohast ja hakatakse pallima I liigas:S
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    kui vaja, siis mina teen panuse, et jätkab ML-s.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      kui vaja, siis mina teen panuse, et jätkab ML-s.
                      Nujh,siis tekkib kysimus kes on Tuleviku peatreener"ML-gas".?
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Nujh,siis tekkib kysimus kes on Tuleviku peatreener"ML-gas".?
                        Zaur peaks olema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Medrox Vaata postitust
                          Zaur peaks olema

                          Nujh kannatab ilma palgata elada:S
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Medrox Vaata postitust
                            Zaur peaks olema
                            mitte peaks, vaid ongi. Tulevik ja Warrior teevad koos trenni.

                            Kommentaar


                              panen siia mõned lingid aastalõputurniiril kaadrisse jäänud Tuleviku väravatest:

                              Janar Toomet vs Sillamäe:
                              Janar Toometi iluvärav Sillamäe Kalevi vastu (30.12.2010).boonuseks veel 1 Toometi ilus tribling Kuressaare vastu.Tulevik: 12-Aiko Orgla, 1-Alan Ventsel, 17-...


                              Silver Lätt vs Tammeka:
                              mõned hetked Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka vahelisest mängust (30.12.2010): Silver Lätti värav (1:2) + veel mõned Tuleviku võimalused.Tulevik: 12-Aiko O...


                              Janar Toomet vs Paide:
                              Silver Lätti värav (2:2) Paide Linnameeskonna vastu (30.12.2010) + veel mõned võimalused.Tulevik: 12-Aiko Orgla, 1-Alan Ventsel, 17-Karl Mööl, 3-Joel Indermi...


                              Tulevik maailmameistriks!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gooner Vaata postitust
                                panen siia mõned lingid aastalõputurniiril kaadrisse jäänud Tuleviku väravatest:

                                Janar Toomet vs Sillamäe:


                                Silver Lätt vs Tammeka:


                                Janar Toomet vs Paide:


                                Tulevik maailmameistriks!!!
                                no offence.

                                Tulevikule tuleval hooajal edu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X