320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale 'VILJANDI'

    VILJANDI JK TULEVIK - FC TVMK 3 - 1
    20. pen. Nahk, 63.Ustritski, 80.Jürisson - 16.Borissov

    Väga hea tulemus Viljandilt, lõpuks näitasid ka head tulemust skoori mõttes ja ei andnud mängu lõpuga ära. Kas keegi oskab mängu ka kirjeldada? Igatahes lehest oli hea lugeda kuidas noor Tuleviku kaitseliin sai TVMKga hakkama. Tulevikul on tuleviku
    Ehk hakkab järgmine aasta ka stabiilsus tulema kuid üks hooaeg korraga ja ei tea iial mis koosseis seal järgmine aasta on.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'VILJANDI'

      Olen kindel ,et täna pannakse Maardu Levadia ahju. Mulgid on teel tippu ja võtavad sel aastal pronksi.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale 'VILJANDI'

        Kahju, et mulgid oma võimalusi ära ei löönud. Vana tõde on see ,et kui ise ei löö siis lüüakse sulle. Kütt eksis väravas liiga palju. Maardu midagi erilist ei näidanud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Miks küll mulgid nii ebastabillsed on ? no mitte ei saa aru!
          Täna esitasid Tal. Levadia vastu väga hea partii. Igal juhul on FCF kogu aeg Tal. Levadia vastu hädas olnud ,seevastu Viljandi jälle nuhtleb neid. Kui ikka mulgid ka medalikonkurentsi sekkuksid siis oleks vutiliiga oma viie tasavägise võistkonnaga eesti parim pallimängu liiga. Raudselt.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            Kuigi Viljandi on kahjuks jah paljuski prügikast, on postiivne vähemalt see, et nii saavad mänguaega Viljandi noored ja andekad poisid (Klavan, Mutle, Tölpus). Loodaks ainult, et neil jätkuks motivatsiooni ja tahtmist ka pikemaks ajaks, sest näiteks Klavan on näidanud küll see aasta väga head mängu...
            tulevik ruulib

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              No nende noorte pärast pole vaja muretseda, neil motivatsiooni peaks olema
              Muide....ei tea kes on siin päris tõelised Tuleviku fännid aga on võimalus saada ka Tuleviku särki nagu ka koondise ja Flora särke....aga kõik on alles täpsustamisel Varsti annan teada kui kellegil huvi on....
              Ja Tuleviku omad siis esmaspäeval omasid toetama!!!!!!! (Kahju vaadata vaikivat rahvahulka ) Väga halb tunne oli vaadata omade viimast kodumängu, kuhu oli saabunud ka bussitäis Pärnu fänne, kahju et meil ei ole sellist välja kujunenud pooldajaskonda, kes igal mängul kohal käib....
              On siin foorumis käijatest keegi, kes oleks nõus miskit asja ajama? Eelmine aasta loodi omastarust mingi fännklubi ja jagati välja fännikaarte( paljud lasid selle kaardi teha ainult seetõttu, et odavamalt mängule saada), lubati fänniatribuutikat ja mida kõike veel, ei teagi mille või kelle taha asi jäi, aga tahaks selle kõik uuesti käima lykata. Siit siis kysimus, on keegi kes kaasa aitaks? Ise aitaks ja lööks kaasa, aga yksi ma hakkama ei saa...
              Sry, kui see natike off-topic tuli...

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                Kui elaks Viljandis oleksin kohe käpp . Aga kui tahate seal fänne organiseerida siis
                minu meelest on seda 2-3-kesi kõige parem teha siis jätkub kõigile tegevust.
                Minu teada on praegu seal kandis ka aktiivne vutifänn Lincoln ,keda hästi tean ja soovitan.
                Jansu- võta temaga ühendust.
                P.S Võibolla tulen esmaspäeval Viljandisse mängu vaatama.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  Originally posted by Jansu


                  Muide....ei tea kes on siin päris tõelised Tuleviku fännid aga on võimalus saada ka Tuleviku särki nagu ka koondise ja Flora särke....aga kõik on alles täpsustamisel Varsti annan teada kui kellegil huvi on....
                  Kas sa mõtled neid Kelme originaalsärke või mingeid suvalisi T-maikasid millele on Tuleviku logo peale triigitud?
                  Ise kasutasin 3 aastat tagasi teist varianti, maksma läks (särk + tegemine) 50 + 50 EEK-u. Selle raha eest tuli päris normaalne, ent nüüdseks on värvid pesuga juba luitunud.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Toetan seda ideed kahe käega. Kahjuks kolisin see aasta Tallinnasse, nii et aktiivne kaasalööja ei saa ma olla, kuid Tuleviku (eelmise aasta ) fännikaardi omanikuna aitaksin hea meelega midagi organiseerida :P
                    Kas keegi teab, palju see aasta on neid kaarte välja antud? Minu arvates oli eelmistel aastatel kaartide omanikke suht vähe
                    tulevik ruulib

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Hmm...ei lootnud erilist reageeringut sellele:P Nii...kõigile eraldi siis...

                      Keedumuna: ma isegi ainult suvel viljandis, sügisest jälle tartusse, aga ega see ei takista mul miskit organiseerimast, ja ega see Tartu ja Viljandi nii kaugel ka yksteisest ei ole, et vajadusel kohale sõita ei saa Tunnike ja oledki kohal...Fännikaartide kohta tean öelda niipalju et rääkisin Pillega (Sõstra) ja sel aastal neid ei tehtagi, sest soovijaid oli/on liiga vähe...

                      Rootsi Kunn: vaatan, räägin Lincolniga, mis tema asjast arvab, ehk saab miskit käima lykatud...Ja sinuga siis ehk kohtume homme mängul Mina olen raudpolt kohal Ja ootan teisigi!!!!

                      Tshurka: tegemist siiski originaalsärkidega, samad särgid (sinised ja kollased on muidu, aga saadaval pidi olema siniseid), mis mängijatel endalgi (kui sain õigesti ikka aru:P ), hinna kohta ei oska hetkel midagi öelda, homseks pidi Ainar laost järgi vaatama palju neid särke on ja mis hinnaks kujuneb...Nii et homme mängu ajal olen ehk targem juba...

                      Saan aru et keegi ei hakka praegu ilma hinda teadmata särki tellima, aga ikkagi tahaks teada, kas oleks yldse tahtjaid, või olen ainus? ja ühekaupa ka ei tahaks tellima hakata, nii et kui kellegil soovi on siis andke teada, palun!!

                      PS! Kahjuks on praegu ainuke suhtlemisvõimalus siin foorumis, sest telefoni hetkel enam pole:P


                      Ja homme siis mängule kõik!!!!!!! (Viljandi rahvas )

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Ilus partii mulkidelt ,kahju et võit käest libises. Kuuldavasti oli ka rahvast kõvasti .
                        Kahju ,et ise tulla ei saanud-- transport vedas alt. Kas Zahovaiko näol on tegemist uue tõusva tähega sel hooajal ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Njah, ma juba eile mõtlesin, et kas ma ei mäleta milline Rootsi Kunn välja näeb,kui mängul ei näinud:P või siis milles asi Aga paistab et muud põhjused hoopis.
                          Jah...mängust iseenesest on kahju....mitmel korral ei suudetud eduseisu hoida....kuigi minu arvates (ja ka paljude teiste kohalolijate) oli TVMK esimene värav täielikust suluseisust ja pennal anti ka täiesti mõttetult ja mitte millegi eest...kohati isegi tundus, et kohtunik vilistas 2 poolajal liiga kergelt Tuleviku omadele vigu...ei tea kas põhjus võis olla selles et Liivo Leetma käis kohtunikuga enne 2 poolaaja algust rääkimas ok, nali naljaks aga kahtlaselt vilistas kyll ja see ajas marru...
                          Arvan et seekord vääris Tulevik kyll võitu, TVMK kaitse oli kohati liialt hõre, või siis on meie ryndeäss Slava niipalju kõvem neist:P Võrreldes eelmise hooajaga on Slava kõvasti arenenud...veidike kiirust arendada veel ja kes teab mis tegusid veel teeb Eile tundus vahepeal et jäi TVMK kaitsele alla...
                          njah..igatahes rohkete väravate yle on hea meel, lõpuks hakkavad ka meie omade löögid täpsemaks minema:P
                          ok aitab
                          ja särkide kohta pole kahjuks uusi andmeid, sest Ainar pole märku andnud endast

                          Edu.ee

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Nii...sellest on juba palju möödas kui siin sellest juttu tegin...aga mul oli kiire vahepeal:P

                            Praegu on siis lood sellised, et on saadaval Tuleviku särgid, hetkel vist ainult suurust L ja sinine vorm, mitte kollane...Hinnaks 495 eeku....Nii...ja veel...särgil ei ole ei numbrit ega logo, logo pidi saama tasuta aga Tuleviku kontorist (ise õmbled peale siis:P ) ja numbreid saab lasta peale teha, aga ainult siis kui tahtjaid on rohkem..ntx kui tahtjaid olek sjuba 10, siis laseksid nad juba ka numbri ja nime vajadusel lasta peale teha...hetkel olen vist ainuke ja minu pärast nad ainult jamama ei hakka...siit siis ka küsimus KAS ON VEEL KEEGI, KES TAHAKS OMALE VILJANDI TULEVIKU SÄRKI?????
                            Lähipäevade jooksul tahaks siis teada saada...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Mina tahan kindlasti ja suurust L , muide kellele vaja siis nime ja nr. saab ka minu kaudu peale panna ja seda kas voi [kshaaval. Too toimuks Tallinnas ja votab paar paeva aega.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                Hmmm....siis mul nagu polegi muret eriti selle 10 inimese kokkusaamisega, kui sinu kaudu saab...aga...hmmm...mina täna helistan ntx ära sinna, kui siis kellegil on hiljem millalgi soovi, siis saab minu käest numbri ja ajage ise oma asju et jääb siis praegu kaks särki...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X