320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kui Jõhvi kartulimaa ja Viljandi ilusa staadioni vahel valida, siis poleks muidugi kahtlustki, et keda seal järgmine aasta näha tahaks. Aga tuleb end ka nüüd mänguliselt tõestada, et seda kohta vääritakse.
    Noh... Ma panin seal seda madinat vaadates mõttes platsil oma oskusi näitava Tuleviku Levadia ja Flora ja Sillamäe vastu ja ega sealt midagi ilusat tulemas ei ole. Juhul, kui Tulevik peaks PL koha ära võtma, siis saab neil olema ilmselt umbes samasugune aasta nagu Jõhvil tänavu. Päris selle hooaja Tallinna Kalevit ma täna küll platsil ei näinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Noh... Ma panin seal seda madinat vaadates mõttes platsil oma oskusi näitava Tuleviku Levadia ja Flora ja Sillamäe vastu ja ega sealt midagi ilusat tulemas ei ole. Juhul, kui Tulevik peaks PL koha ära võtma, siis saab neil olema ilmselt umbes samasugune aasta nagu Jõhvil tänavu. Päris selle hooaja Tallinna Kalevit ma täna küll platsil ei näinud.
      Ehk et tegelikult ei kaotaks Premium Liiga Jõhvi langemise ja Tuleviku tõusmisega suurt midagi. Võidaks aga ühe ilusa staadioni ja atraktiivsema koha välisfännidele juurde.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ehk et tegelikult ei kaotaks Premium Liiga Jõhvi langemise ja Tuleviku tõusmisega suurt midagi. Võidaks aga ühe ilusa staadioni ja atraktiivsema koha välisfännidele juurde.
        Absoluutselt. Pluss kogukond ja fännid, kes Tulevikul on täiesti olemas. Pluss vutigeograafia balansseerumine, kolm Ida-Viru meeskonda meistriliigas on minu arvates kaunis... Noh, otse öeldes košmaarne. Pluss fakt, et Viljandisse on ilmselgelt rohkem võõrsilfänne nõus sõitma kui Jõhvi.

        Ja staadion on vabariigi kauneimas kohas, tõesti.

        Kommentaar


          Hetkel läheks kindlasti Viljandil raskeks PL-is. Usun, et kui tõusevad siis mõned täiendused ikka tulevad. Ehk saavad Florast Juhkami ja Õunapi laenule. Hooaja algul oli Viljandil ka Tikenberg. Ei tea kuhu vahepeal kadunud on. Muidugi oli ropult vormist väljas ja kerge õllekas tundus ka ees olevat. Lisaks see hooaeg on vigane olnud Kähr. Päris PL tasemel võib-olla pole aga kindlasti suureks abiks.
          Ja muidugi Nõmm. Tuleb ainult loota, et ta jääks. Poiss peaks ju alles 16 olema. Kui ma ei eksi siis umbes aasta tagasi olevat Flora tema vastu huvi tundnud. Siis oli tal põhikool lõpetamisel ja vist see segas selle ülemineku ära. Aga see oli ka selline naised saunas rääkisid jutt.
          Igastahes teine mäng saab põnev tulema ja tahaks väga loota, et viljandi tõuseks.

          Kommentaar


            Viljandi JK Tulevik

            Kommentaar


              Mul oleks ettepanek neile, kes tahavad Viljandi tiimi 2015aastal PL's näha - lähme toetame Viljandi meeskonda Jõhvi linna!

              Kommentaar


                Ma ootaks kõigepealt teated ära. Kahtlustan, et viiakse üle kuhugi, ilm kakub pikemaks miinuseks.

                Kommentaar


                  Ahtme staadionile - kuhu siis veel?

                  Kommentaar


                    No kaks eri asja ju

                    Kommentaar


                      4km kõigest

                      Kommentaar


                        siin on natuke liikuvat udupilti Tuleviku ja Lokomotivi esimesest üleminekumängust:
                        MITTEAMETLIK PROTOKOLL:16. novembril 2014 kell 13:00Viljandi linnastaadionilVILJANDI JK TULEVIK - JÕHVI FC LOKOMOTIV 0:0 (0:0)Väravad: -Hoiatused: 84. Indre...

                        Kommentaar


                          Jõhvile pole mõtet panustada: raha kulutatakse oma lõbudeks, mitte jalgpallile.

                          Kommentaar


                            Viljandi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tublid poisid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Loodame, et Viljandi või Pärnu tiimist uus Tallinna Kalev ei teki. Edu Tulevik.

                              Kommentaar


                                Fantastika. Olin poisiga metsas matkamas ja mingi hetk läks meelest üldse ära, et täna SEE mäng on.

                                Super! Meistriliiga tagasi Viljandis. Tubli, Viljandi!

                                (Kahel teie kodumängul ma kahjuks teie poolt olla ei saa, ülejäänutel, kuhu satun, ikka teile pöial peos).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X