320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Vaevalt, et nad eriti vastu punnisid, sest FCK ei resideerunud mitte Kuressaares, vaid Tallinnas.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      Mis sa arvad,et ma ei tea, et FCK Tallinnas resideerus? Ma mõtlesin pigem nõrgemasse klubisse saatmist...

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        minuteada on ka Viljandi Tulevikus uus mees Marek Naaris, kes eelmine aasta mängis Tartu Merkuuris ja tegi vahepeal ka koos Narva Transiga trenni. Jah, Tulevik paistab see hooaeg kuidagi väga nõrk, kuid veel hullem lugu on Eesti jalgpallis Tartu meeskondadega.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Parem hilja kui mitte kunagi.

          JK TULEVIK VILJANDI - TJK 1:1 (0:0)

          Jääger - Levonjuk

          JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Mutle, Tomashevski (Tölpus), Talimaa, Lelov, Alonen, A. Dubõkin, Naaris (S. Post), Dovydenas, Enver Jääger.

          TJK olla olnud slegelt domineerivam pool, keskv2ljal t6mbasid niite vanameistrid Volkov ja Bragin. Tulvevik viigistas alles l6pu eel.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            Ja kuidas huvitav neil ettevalmistus läheb,kas ka kuskil Bammi ligidal turniiril või panevad ümber järve krosse.

            Miks Valga sõidab aga Viljandi kodus?

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Lugege seda - Pohlak räägib Tuleviku nukrast olukorrast.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                Originally posted by Tshurka


                Lugege seda - Pohlak räägib Tuleviku nukrast olukorrast.
                Tulevik vastas täna artiklile ilusa mänguga. Kas tõesti ei leidu Viljandis inimesi ,kes Tulevikku juhtima hakkaks. Meeskonnal on sisu ja oskusi. Viljandis on ka traditsioonid ja publikuhuvi , vaja on vaid kohalikku juhtimist ,fanatismi, raha.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  Nujah, kohalike paksude linnajuhtide jaoks on sport tennis ja kohalikud rahajõmmid on maksuameti haardes, nii et olukord on tõesti suht nukker. Kahju, staadion on ju iseenesest super koha peal.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Originally posted by Mätas


                    Nujah, kohalike paksude linnajuhtide jaoks on sport tennis ja kohalikud rahajõmmid on maksuameti haardes, nii et olukord on tõesti suht nukker. Kahju, staadion on ju iseenesest super koha peal.
                    mille poolest tennis vähem sport on kui jalgpall? pealegi räägiti uudistes lauatennisest. Suur vahe seisneb nii mängupaikades kui mänguväljakute suuruses, rääkimata muust.

                    on see tõesti nukker, kui rahajõmmid maksuameti poolest haardes on? minu arust näitab see tõhusat kontrolli maksuameti poolt. muidugi ei tea ma, kust Sa sellise info said, et jõmmid ameti haardes ON, aga nii või naa ajad Sa pada.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Tundub, et Pohlak üritab oma avaldusega utsitada teisi linnu tuleviku endale meelitama. sõnum on minu arust üsna ilmne--kui huvi ja raha on, võib mõni teine linn meeskonna endale saada. Kuigi linn või ärimehed peaks omalt poolt meeskonda raha sisse panema, kaasneks meistriliiga meeskonnaga mitmeid kaudseid tulusid. Nt. staadioni ehitamise/uuendamise puhul aitaks kindlasti nii Flora kui ka EJL. Noortel oleks tegevust jalgpallitrennide näol. Võimalus linna rohkem turiste meelitada, esmalt küll vaid teiste ML meeskondade toetajad , ent kui staadion piisaval tasemel on, siis potensiaalselt ka u-21 mängud või a-koondise sõprusmängud. Nii et plussid peaks miinused üles kaaluma.
                      Kuigi Viljandis olen vaid loetud kordi viibinud, on ajakirjanduse vahendusel sealsete asjade käigust üsna kehv, et mitte öelnud korrumpeerunud mulje jäänud (nii et ei imesta, et sealsed ärimehed maksuameti haardes on). Kui mälu ei peta, siis oli mõned aastad tagasi floral sealse staadioniga palju jama--linn ei viitsinud oma lubadusi pidada ja mingisuguseid tühiseid töid seal ära teha (kas pinke paigaldada vms.) Tulevikule uue koduna pakuks esimese hooga välja selliseid kenasid Eesti linnu nagu Haapsalu, Paide, Rakvere, Rapla. Kuid ehk jõuab Viljandi linnaisadel mõistus ka mingil hetkel koju.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Tulevikule uue koduna pakuks esimese hooga välja selliseid kenasid Eesti linnu nagu Haapsalu, Paide, Rakvere, Rapla.
                        mnjah \"Rakvere Tulevik\" sounds nice
                        Aga norm. staadionit seal küll ei ole kahjuks...
                        Cerveza.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Kui juba nimevõistluseks läks, siis teen oma pakkumise ühele Eesti raudteekeskusele. Ka raudteelastel peab olema vutiklubi

                          Seega esimest ja viimast korda - Tapa Tulevik!

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Tapa Fortuna on juba olemas ju. Oh aegu ammuseid - L-Viru derby FC Rakvere - Tapa Fortuna...
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Seda teemat avades ,esitasin küsimuse ,kas Viljandil on tulevikku ?
                              Tänase seisuga vastan ,et on küll. Esimeses mängus Valga vastu näitasid nad väga head mängu ja minu meelest võivad just nemad sel hooajal üllatada neljanda kohaga.
                              Meeskonna tuumik on aastaid kokku mänginud ,seal on mitu perspektiivikat noort.
                              Marius ,Vitja Alonen, Sirel on vana kaardivägi. Aga pk. ja ründes on mitu head kutti Jääger ,Klavan,Naaris, Dubõkin. Viljandit ei saa kuidagi jalgpallikaardilt maha kanda .
                              Vastupidi mulgid on visad võitlejad aga hirmsad koonerdajad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                Originally posted by ethan



                                mille poolest tennis vähem sport on kui jalgpall? pealegi räägiti uudistes lauatennisest. Suur vahe seisneb nii mängupaikades kui mänguväljakute suuruses, rääkimata muust.

                                Ei olegi vähem sport, vähemalt mitte minu jaoks. \"Isakesed\" mängivad aga kõik siin ainult tennist (mitte lauatennist) ja käivad koos suuskamas või suusatamist vaatamas.
                                Klikk peaks aga nüüd Riigikokku ära minema, ehk tulevad uued helged pead asemele.

                                on see tõesti nukker, kui rahajõmmid maksuameti poolest haardes on? minu arust näitab see tõhusat kontrolli maksuameti poolt. muidugi ei tea ma, kust Sa sellise info said, et jõmmid ameti haardes ON, aga nii või naa ajad Sa pada.
                                Avalikkus saab asju ju vaadata kas Krediidiinfost või kasvõi Kroonikast, kus nt Nightlight tibinad räägivad oma ja oma bossi sekeldustest ma-ga. Aga see polegi eriti oluline, point on selles, et kohalikud rahakraanid on kokku kuivanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X