320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga kade, et kolme punkti pole?

    Kommentaar


      Algselt postitas Erko Vaata postitust
      aga kade, et kolme punkti pole?
      Selle vea parandame teisipäeval

      Kommentaar


        Kudu kallal ära õienda!Tõepoolest tegi ta hea mängu.Simuleerimises teda süüdistada on täiesti kohatu.

        Kommentaar


          Täna tuli oluline võit, olgugi et Tulevik oskab mängu ikka väga keeruliseks enda jaoks teha... Päris mitmel korral jättis süda paar lööki vahele, kui Ajax Tuleviku värava all askeldas...

          Esimesel poolajal pigem Tulevik domineeris ja kombineeris, teisel poolajal oli Tulevik justkui krampis ning tehti rumalaid vigu. Kümnekesi osutus Ajax üllatavalt sitkeks vastaseks. Esimesel poolajal põrutasid mõlemad meeskonnad ka ühe korra latti.

          Mina polegi näinud veel sellist mängu, kus Tulevik oleks nii palju võimalusi tekitanud, tõsi realiseerimine oli kehv. Laupäeval ootab ees raske mäng Kaleviga - eelmise hooaja häbi eest tahaks revanši...

          Kommentaar


            Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Maag Tammeka II 1:2 (1:0)
            5. Tarvis - 90.+2. Vassiljev, 90.+3. Pruttšenko




            täiesti lõpp kuidas poisid oskasid lõpu mängida , jube õnn :S

            Kommentaar


              Täna siis tuli taas valus kaotus vastu võtta JK Kalevilt 1:2(0:2),eriti masendav oli 1 poolaeg 2poolaeg juba enam vähem platsil mina ei saand aru mida tegi Arge Tuleviku poolelt ja üldse ääre kaitsjad kuidagi kehvad aga nuh läheme edasi järgmine mäng siis Floraga ja sealt tuleb võtta positiivne tulemus ja siiski soovitaks Markol korralikult mängu taktika üle vaadata
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Taktikast: Sobilik on ju pikka mängida kui sellised tornid nagu Maku, Sass ja Kudu ees passivad

                Kommentaar


                  Tallinn FC Flora II - Viljandi JK Tulevik II 0:1(0:1) Värav Rasmuselt 17 min.nii Flora Duublile tegime selja prügiseks nüüd tuleks seda korrata Laupev.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kahju,et põhisats ei suutnud Floralt punkte võtta 1:2
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Tartu Välk 494 - Viljandi JK Tulevik II 1:3 (1:1)


                      Väravad Kudu,Rasmus ja Joonaselt.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Tartu Välk 494 - Viljandi JK Tulevik II 1:3 (1:1)


                        Väravad Kudu,Rasmus ja Joonaselt.

                        Kuulda oli,et kõigi väravate puhul tegi suurepärase eeltöö Martin Saar,kes taas Tulevik II eest väljakul oli!

                        Kommentaar


                          kas keegi ei tahaks identifitseerida need tegelased teie värskel duubli pildil. paari selli sealt ei ole enne kohanud. tetgelikult tahaks konkreetselt teada numbrit 11. Kas 19 on Toomla ja 5 on Henn? Ja kumb Kaju seal pildid on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            kas keegi ei tahaks identifitseerida need tegelased teie värskel duubli pildil. paari selli sealt ei ole enne kohanud. tetgelikult tahaks konkreetselt teada numbrit 11. Kas 19 on Toomla ja 5 on Henn? Ja kumb Kaju seal pildid on?
                            19 on Toomla,5 on Rauno Raid,Kaju on Rivo,aga 11...?Kui pilt on tehtud enne Elvaga mängu,siis peaks olema Rõngelepp(protokolli uurides jäi see nimi üle)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas muhv33 Vaata postitust
                              19 on Toomla,5 on Rauno Raid,Kaju on Rivo,aga 11...?Kui pilt on tehtud enne Elvaga mängu,siis peaks olema Rõngelepp(protokolli uurides jäi see nimi üle)
                              vaatasin eelmise aasta warriori pildi pealt on jah Rõngelepp
                              Tänud. Raidi ei oleks vist küll välja mõteld ja Kajude vahel ka vahet ei tee.

                              Kommentaar


                                Tulevik II karikapoolfinaalis täna alistati Kudu väravast Välk 494 1:0(0:0)
                                värav tuli 2 lisaminutil.Nüüd siis ees ootamas kõige vägevamad TVMK,TRANS,LEVADIA.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X