320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain korda.. modafocaaas..

    Peli võib alata

    MMclubEST - PS3 peal .. võite mind ka lisada

    Kommentaar


      Kes tahab minu klubiga PS3 peal joinida(Online pro) ,siis minu klubi nimi on Fc Vaprus.

      Kommentaar


        Nonii. Tuli ära Div1 võit. Alustasin täitsa nullist, ei mingeid lisarahasid ega pakke. Juhuslikult hakkas saksa liiga tiim kujunema.

        Tiimis: Adler - Subotic (van Buyten), Badstuber, Dante - Kuba, S.Bender, Kroos (Götze), Luiz Gustavo, Shaqiri - Huntelaar (Mandzukic), Lewandowski
        Lisatud failid
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          Algselt postitas philou Vaata postitust
          Nonii. Tuli ära Div1 võit. Alustasin täitsa nullist, ei mingeid lisarahasid ega pakke. Juhuslikult hakkas saksa liiga tiim kujunema.

          Tiimis: Adler - Subotic (van Buyten), Badstuber, Dante - Kuba, S.Bender, Kroos (Götze), Luiz Gustavo, Shaqiri - Huntelaar (Mandzukic), Lewandowski
          Tubli töö!
          Ise lammutan Fifa Street 4-s xboxil, ka division1-s.
          GT: RixpoissFifa
          FC Bayern München!

          Kommentaar


            Kaks mängu järjest sain 4-3 kotti Division 1-s. Mõlemad korra oli mingi hale joppamine vastasel. Ja mõlemas mängu ei suutnud penaltit ära lüüa.

            Kommentaar


              müüsin oma saksa liiga tiimi quick selliga. langesin div1'st. algus oli paljulubav, aga lõpp vajus ära - 1 lag ja 1 voolukatkestus olid rumalalt minetatud punktid ja siis teised lihtsalt ei õnnestunud. viimasest mängust oli võitu vaja, kuid vastane suutis viimase rünnakuga 4-4 viigistada ja sinna läksid suured auhinnarahad . div2 on 1 võit ja 1 kaotus, kuid tiimis on mitmed hõbekaardid ka, arenguruumi on. itaalia liiga / itaallaste tiim on tulemas.
              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

              Kommentaar


                Kui täna hommiku oli klubi väärtus 150k, siis tõusis see tänu gold packist saadud messile 6.5m peale

                Kommentaar


                  Nii ka minul sai esimene hooaeg mängitud careeris PSG-ga manager modes. Prantsuse liiga võitsin ühe punktiga Saint-Etienne ees. Väga põnev heitlus oli kuni viimase vooruni viie tiimi vahel, no tõesti siukest pulli pole enne olnud et 3 vooru enne lõppu oli viiel tiimil võimalus liiga võita.. aga nagu öeldud siis lõpuks väljus võitjana minu tiim, Zlatan Ibrahimovici eest vedamisel. Meistrite liigas alustasin alagrupis äärmiselt äärmiselt kindlalt võites alagrupis nii Celticut, Schalket kui ManU-t. Ibrahimovic sai ka lõpuks meistrite liiga topscoreriks, kuid sellest oli vähe kasu kuna kaheksandikfinaalis langesin juba välja kui kaotasin Borussiale 6:0 ja 3:2 e siis kokkuvõttes 9:2.. borussia on üldse ebamugav vastane järgmise hooaja eelses sõprusmängus kaotasin neile 5:2 ja ei leia kuidagi nende rünnakutele vasturohtu. Igatahes võitsin ka prantsuse karika, finaalis võitsin montpellieri 3:0. Oma riigi Columbia juhtisin MM-ile, kuid sinna on veel mõned kuud aega. Põhikoosseis hetkel : '

                  Neuer 90
                  Piszczek 83-Thiago Silva 88-Sakho 83-Alaba 79
                  Verratti 79-M`vila 85-Iniesta 91
                  Ibrahimovic 85-Aubameyang 85-Lavezzi 89
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    Keegi PS3 peal peli viitsib?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EstGaMerHD Vaata postitust
                      Keegi PS3 peal peli viitsib?
                      ma peale CLi fifat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        ma peale CLi fifat
                        sul pc or ps3
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kiivi Vaata postitust
                          Kui täna hommiku oli klubi väärtus 150k, siis tõusis see tänu gold packist saadud messile 6.5m peale

                          K6vavend
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            keegi oskab öelda sellist asja et kui real mulle tööd pakkub ja kui ma accept offer panen, kas siis koheselt lahkun oma vanast klubist v alles hooaja lõpus ?
                            iHala Madrid !

                            Kommentaar


                              Kes tahab kerget raha FUT-is, siis müüge enda meeskonna iirlased maha. Isegi kõige sitemad lähevad 700-800 BIN.

                              e.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                                keegi oskab öelda sellist asja et kui real mulle tööd pakkub ja kui ma accept offer panen, kas siis koheselt lahkun oma vanast klubist v alles hooaja lõpus ?
                                Koheselt peaks lahkuma.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X