320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Davai, kes pelavad FUT 13 PC peal? Saatke pm, saab sõbraks lisada ja teha eestlane vs eestlane!

    Kommentaar


      Taset tõstan, hakkab AI cheatima. Väga lambised pendlad ikka. Shote üks mäng 30 ja väravaid 0 ja vastane võidab. Scripted shit.

      Kommentaar


        Täpselt!

        Kommentaar


          Mul sai lõpuks Rennais'iga teine hooaeg tehtud, jube kaua võttis aega, loodetavasti järgmine läheb kiiremini.
          Ostsin siis ka Ojamaa endale, aga ovr ei taha väga tõusta tal, lisaks ostsin veel Moussa Sissoko keskväljale, tema oli juba päris hea ja vajalik ost, eriti peale seda kui Makoun laenult ära läks. Maha müüsin mingi keskpooliku, ründaja ja Brahimi kelle nimi peaks äkki juba kellegile midagi ütlema, vasakäär siis on ta.
          B.Costil(85)
          R.Danze(77), O.Apam(78), J.Kana-Biyik(81), K.Teophile-Catherine(78)
          M.Sissoko(82), Y.M'Vila(85)
          J.Pitroipa(81), Carlos Eduardo(82), R.Alessandrini(81)
          V.Montano(76)
          Selline oli siis tavaline põhikoosseis.
          Kõige rohkem väravaid lõi taas Montano, kõikide võistluste peale kokku 31 ja kõige rohkem väravasööte andis Pitroipa, 17. Ojamaa arvele jäi 13 väravat ja 5 väravasöötu.
          See hooaeg liigas läks väga hästi kui suutsin liiga koguni ära võita 89 punktiga.
          Hooaja keskel oli PSG umbes 10 punkti kaugusel kõigist ja tundus, et tuleb PSG-le järjekordne liigavõit, aga hooaja teises pooles mina ja St-Etienne ei kaotanud väga palju punkte, samas kui PSG-l tuli ette palju lolle kaotusi ja viike.
          Enamus aja juhtisin St-Etiennie ees ühe punktiga, vahepeal said ka nemad juhtima, kuid ainult üheks vooruks ja peale seda kui olin liidrikoha tagasi võtnud, ei andnud seda enam käest ja liigavõit tuli.
          1.Rennais 89
          2.St-Etienne 88
          3.PSG 84
          4.Marseille 76
          5.Lyon 74
          ..............................
          17.Nantes 28
          18.Nancy 28
          19.Valenciennes 23
          20.Monaco 22
          Coupe Nationale suutsin samuti võita, kuni finaalini mängisin varumeestega ja finaalis Marseille vastu mängisin põhimeestega. Vastutasuks 4-2 võit ja karikavõit.
          Coupe de Ligue-s kaotasin poolfinaalis Marseille-le penaltitega. Karika võitis Nice.
          Aga nüüd siis minu jaoks kõige tätsam karikas-Champions League.
          Grupis loositi mind kokku Benfica, Real Madridi ja Baseliga. Suutsin grupi võita 11 punktiga, samapalju punkte oli ka Benfical, kes jäi teiseks, Real Madrid kolmas 8 punktiga ja Basel viimane 2 punktiga.
          Kaheksandikfinaalis loositi mulle vastaseks Dortmund, keda ma kahe mängu kokkuvõttes 5-3 ka võitsin, veerandfinaalis alistasin Man City 2-1, aga poolfinaalis Chelsea üle mu võim siiski ei käinud ja kaotasin kahe mängu kokkuvõttes 2-5. Finaalis mängis Chelsea Barcaga, kellele ta kaotas 1-3, ehk Barcelona võitis Champions League.
          Euro League võitis Real Madrid kes alistas finaalis Atletico Madridi.
          Belgia koondisega suutsin jõuda MM-ile, kui viimases kahel valikgruppi mängus alistasin Türgi 3-0 ja kaotasin Inglismaale 3-0.
          Lõpptulemus oli siis selline:
          Inglismaa 25
          Belgia 17
          Türgi 17
          Rootsi 9
          Šotimaa 8
          Põhja-Iirimaa 7
          Ma arvan kui MM-i ära teen siis teen ka väikse postituse MM-i kohta.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            kellegil mingeid settinguid mis teeksid m2ngimise veel reaalsemaks? pildi m6nusamaks?

            Kommentaar


              Kuidas peaga üldse väravaid saada, cornerist ja crossidest? Mingi nupp endale ruumi tegemiseks ennem lööki? Lasen selle tõttu üsna palju väravaid endale ka.

              Kommentaar


                Mul endal on gamepadil nupp number 7, ehk vasakul olev alumine nupp, pole kursis selle nimega. See, siis haarab mängijaid särgis, annab keha ja muud staffi. Ise ka lõpetan kohe-koihe NewCasteliga hooaja proovin väikese kokkuvõtte teha

                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                kellegil mingeid settinguid mis teeksid m2ngimise veel reaalsemaks? pildi m6nusamaks?



                Ise kasutan seda, igati asjalikud ja reaalsed, muidugi olen paar mängu teinud, muidu kasutasin mignit muud, aga tollega oli liialt kerge.

                Kommentaar


                  orioni omad on ülihead. Kahjuks default sliderid pole sittagi väärt ja netis mängimine on seepärast üsna kehv kogemus :/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                    orioni omad on ülihead. Kahjuks default sliderid pole sittagi väärt ja netis mängimine on seepärast üsna kehv kogemus :/
                    See on ka põhimõtteliselt ainus põhjus, miks ma ei osta mängu, need default sliderid on paras crap ja ei saa üldse mingit elamust, tweakides neid saab ikka nagu päris jalkaelamuse juba, ilusate kollide + reaalsete situatsioonidega.

                    Kommentaar


                      ma t2nan! proovin

                      Kommentaar


                        Ma nüüd olen veidi aega ssanud jälle online mängida, aga kurat imelikud first touchid ja üldse kahtlane gameplay default slideritega ja siis veel mingid lagiga häkkerid ajavad ikka jube närvi. Õnneks olen üksi kodus ja saan rahumeeli ropendada ja röökida :>

                        Kommentaar


                          Tegin Belgiaga MM-i ära, aga kahjuks väga hästi ei läinud.
                          Alagrupp oli suht kerge, Tšiili, Mehhiko ja Ungari suutsin kõik ära võita, ehk 9 punkti ja esimene koht, teiseks jäi Tšiili 4 punktiga, kolmas Mehhiko 2 punktiga ja Ungari suutis koguda 1-he punkti.
                          Juba kaheksandikfinaalis tuli tõsiselt tugev vastane Hollandi näol ja osutuski see mulle liiga suureks pähkliks, tuli vastu võtta 1-2 kaotus.
                          Turniiri võitis lõpuks Prantsusmaa, kes alistas finaalis Saksamaa penaltitega.

                          Proovin siis ka neid slidereid, varem mängisin mingite teistega.
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Muutsin ka elus esimest korda oma settingud selle ülaltoodud foorumi järgi ära. Krt väravaid lüüa on suht keeruline, tsenderdused lähevad ka auti millegipärast väga tihti

                            Kommentaar


                              j2tsin shot errori 50 peale ja game speed normal, is good

                              Kommentaar


                                Tõsi, tundub ka minule, et natukene aeglane kipub see asi seal olema, aga see jalgpall on siis kõvasti reaaalsem ja on rohkem aega erinevates situatsioonidest reageerida.

                                Muutsin ka elus esimest korda oma settingud selle ülaltoodud foorumi järgi ära. Krt väravaid lüüa on suht keeruline, tsenderdused lähevad ka auti millegipärast väga tihti
                                EKs ta nii kipubki olema, ma ise palju crosse ei anna, kuna nende kaudu on väravaid raske lüüa, pigem kasuta teravaid ja kiireid ääri, et sealt nurgast neid kolle ja assiste paugutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X