320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Nulliring, kolmas suurvõistlus järjest.
    Ma sain esimest korda pärast kümmet nulliringi.

    Kommentaar


      #92
      mul nüüd selline jama, et sain 17 piletit. möned 1/16, veerand ja mölemad poolfinaalid
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        mul nüüd selline jama, et sain 17 piletit. möned 1/16, veerand ja mölemad poolfinaalid
        mis cat?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          mis cat?
          cat 1 ja 2.

          Aga mis moel mulle 17 piletit 27st jagati, ei oska öelda
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            cat 1 ja 2.

            Aga mis moel mulle 17 piletit 27st jagati, ei oska öelda
            sellepärast jagatigi et sa olid nõus kõrgemat hinda maksma.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              grupi teine ja kolmas mäng?

              Tavaliselt on need nimed juba enne küsitud. Hetkel tundub et enam ei küsita midagi ja saab välja osta.
              Match 14 ja 26.

              Lisaks neile sain kaks piletit ühele mängule Bukaresti ka. Kokku tegin 5 taotlust - 2 Rooma ja 3 Bukaresti.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                sellepärast jagatigi et sa olid nõus kõrgemat hinda maksma.
                tösi, aga oli neid kes tegid 20-30 taotlust ja ei saanud midagi. vöi kes tegi 10 cat 1 pileti applicationi ja said 1 pileti. soov oli ikkagi 19.30 miljonile piletile, aga pileteid 1.5 mln. nt 3st roma piletist sain 1, aga 4st londoni piletist sain 3, ainult finaal jäi välja.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #98
                  Tegin taotlused kuuele mängule: kaheksandikfinaalid Dublinis ja Londonis, veerandfinaal Peterburis ja poolfinaalid ja finaal Londonis.

                  Poolfinaale ja finaali pigem eriti ei uskunudki, aga vähemalt päris pika ninaga ei jäänud: jälle Venemaale minek.

                  Kommentaar


                    #99
                    Nulliring

                    Kommentaar


                      Läks kõik MM-il putsi, läks kõik superkarika ajal putsi ja nüüd on jälle nulliring ....
                      Last edited by Väravavaht; 07.08.19, 17:01. Põhjus: tra kaua võib veel mind nende piletitega n*ssida...
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        cat 1 ja 2.

                        Aga mis moel mulle 17 piletit 27st jagati, ei oska öelda
                        Palju eurosid pead välja käima?
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          Palju eurosid pead välja käima?
                          3 kilo 😢
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Serie A punt sai Rooma mängudele 17. ja 21. juuni 10 piletit.

                            Ajeee.
                            Roma 17ndal samuti plaanis.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Kas kui see vend kelle nimel piletid on , ei saa tulla, siis ei saa teised ka minna ? Ma mõtlen , et a la ostab piletid ära 4tk ,kahele mängule, aga ühele minna ei taha siis teised saavad ?
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Kas kui see vend kelle nimel piletid on , ei saa tulla, siis ei saa teised ka minna ? Ma mõtlen , et a la ostab piletid ära 4tk ,kahele mängule, aga ühele minna ei taha siis teised saavad ?
                                muidugi saavad. null probeemi

                                PS. ja öelge keegi mägrale et ta selle teema nime lõpuks ära parandaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X