320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Issand kui igav turniir. Ootasin enamat. Ägedaid mänge vähe ja igavaid suht palju.
    Järgmine turniir rankingu parimad 10 ainult kaasata.
    See kolmanda koha edasisaamine teeb imo igavaks. Tagasi 4 grupi peale või kasvõi 8, aga see 6 on paras lollus.

    Inglismaa lõi ühe värava kogu grupifaasis ja on juba kindel edasisaaja. Kaotaks viimase kasvõi 10:0 peaks ikka edasi saama...
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Issand kui igav turniir. Ootasin enamat. Ägedaid mänge vähe ja igavaid suht palju.
      Järgmine turniir rankingu parimad 10 ainult kaasata.
      +11111 Ma ei tea millest tuleneb, aga 2006 MM oli selline esimene suurturniir kus ma full vutipalavikus tatikana olin ja peale seda alati kõiki suure isuga oodanud ning vaatand, aga seekord selline uimane ja igav mähimine ei tõmba absoluutselt käima. No ei ole seda suurturniiri vibe kuidagi ja no sotsiaalmeediaid asju jälgida, siis on tunne, et seda kohtab laialdasemalt.

      Kommentaar


        Tõeliselt põnevaid ja ägedaid lahinguid on tõesti vähevõitu olnud. Kui kaheksandikfinaalidest ka asi paremaks ei lähe, siis võib selle mänguliselt sama kesiseks lugeda kui 1990. aasta MM-i.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Euro 2016 oli minu jaoks isiklikult suurem pettumus, eriti just mänguliselt, aga eks praeguse turniiri eel olid ka ootused juba natuke allapoole korrigeeritud. Mängude üle Euroopa laiali jaotamine ning enamikes kohtades kehtivad koroonapiirangud ei lase ka sellisel üldisel peoatmosfääril tekkida, mis tavaliselt suurturniiridega kaasas on käinud.

          Kommentaar


            Siiani on olnud kolm päris mängu. Kaks Budapestis ja üks Copenhagenis. Poolfinaalid ja finaal tuleb igal juhul Budapestis mängida, kui jopakad täis maja Wembleyle ei lase.
            Turniir pilla-palla mööda ilma laiali on samuti pask.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Siiani on olnud kolm päris mängu. Kaks Budapestis ja üks Copenhagenis. Poolfinaalid ja finaal tuleb igal juhul Budapestis mängida, kui jopakad täis maja Wembleyle ei lase.
              Turniir pilla-palla mööda ilma laiali on samuti pask.
              plussüks. Pooltühjad tribüünid on ikka jura.

              Kommentaar


                Algselt postitas diver Vaata postitust
                Euro 2016 oli minu jaoks isiklikult suurem pettumus, eriti just mänguliselt
                draamat on ju küllalt olnud -
                või oli Saksa prantslaste vastu liiga halb ja Portugali vastu liiga hea?

                ja viimase vooru verelaskmine B-grupis Soome-Taani-Vene vahel on alles ees

                (ka E grupp on päris pinev, seda ka muidugi Hisp. senisest kesisest esitusest tingitult, mis ka teistele võimaluse annab)



                Mängude üle Euroopa laiali jaotamine ning enamikes kohtades kehtivad koroonapiirangud ei lase ka sellisel üldisel peoatmosfääril tekkida, mis tavaliselt suurturniiridega kaasas on käinud.
                seda päris kindlasti

                Algselt postitas diver Vaata postitust
                Ma ju mainisingi, et see oli eelmine EM, mis mulle korraliku pettumuse valmistas, mitte praegu käimas olev.
                jah, selle üle nurises keegi teine
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Paistab, et Ott Järvela on omale alltöövõttu teind: D

                  Jalgpallipunkri Rooma korrespondendid filmisid üles,...
                  Ju korrespodendid eika(kes mullegi postkasti spämminud) ja tofoa selle video taga on.

                  Mis selle korrespodentlusega on tal ?

                  Kommentaar


                    Ott, karjun appi, ei kannata sinu neid parempoolsete vihkamist. Ekre ja Orban. Palun jäta poliitika mängust välja. täielik jalgpalli Peep Pahv ikka. Ta teeb seda nimelt. Kuigi ma kuulan podcaste või asju, et Ott seal. Poliitika ja sport ei sobi kokku

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olar Vaata postitust
                      Ott, karjun appi, ei kannata sinu neid parempoolsete vihkamist. Ekre ja Orban. Palun jäta poliitika mängust välja. täielik jalgpalli Peep Pahv ikka. Ta teeb seda nimelt. Kuigi ma kuulan podcaste või asju, et Ott seal. Poliitika ja sport ei sobi kokku
                      Populistid pole parempoolsed, märkuseks.

                      Kommentaar


                        Orban oli 90ndatel pigem liberaal, aga oma poliitikat on ta kujundanud viimasel kümnendil just ungarlaste enamust arvestades. Tõeliselt parempoolseid ta pole kampa võtnud, vaid loodetavasti peab ta seda tulevikus tegema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Olar Vaata postitust
                          Ott, karjun appi, ei kannata sinu neid parempoolsete vihkamist. Ekre ja Orban. Palun jäta poliitika mängust välja. täielik jalgpalli Peep Pahv ikka. Ta teeb seda nimelt. Kuigi ma kuulan podcaste või asju, et Ott seal. Poliitika ja sport ei sobi kokku
                          Me räägime vihkamise ja sallimatuse ühiskonnast, nii kaua kuni selline tendents püsib tuleb seda taunida igal platvormil!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Populistid pole parempoolsed, märkuseks.
                            Mis ajast üks välistab teist? Saaks veel aru, kui sa väidaks, et kõik populistid pole parempoolsed, aga praegu mõjub su väide paraja lahmimisena.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olar Vaata postitust
                              Ott, karjun appi, ei kannata sinu neid parempoolsete vihkamist. Ekre ja Orban. Palun jäta poliitika mängust välja. täielik jalgpalli Peep Pahv ikka. Ta teeb seda nimelt. Kuigi ma kuulan podcaste või asju, et Ott seal. Poliitika ja sport ei sobi kokku
                              Poliitika ja sport pole ju kunagi teineteisest lahus seisnud.

                              Kommentaar


                                Tänased 2 viimast mängu natuke põnevust pakkusid aga siiski läks nagu arvata oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X