320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Sa oled nagu Benjamin Button. Kui foorumisse tulid, olid aasta uustulnuk, aga nüüd on Sul teismelise kõnepruuk. Kes see thicc-guy võiks olla?
    Palju neid ManU vendu su meelest põhis oli?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sa oled nagu Benjamin Button. Kui foorumisse tulid, olid aasta uustulnuk, aga nüüd on Sul teismelise kõnepruuk. Kes see thicc-guy võiks olla?
      Mul siiralt kahju, et vahepeal jäävad mu taktikalised kirjalised finessid inimestele tabamatuks.

      Samas saan aru, et kuna sa oled ühe teise klubi fänn, siis... Luke "thicccccccccc" Shaw on üsna universaalselt tuntud viide omale siiski.

      Kommentaar


        Aasta uustulnuk olin ma sellepärast, et ma viitsisin oma mõtteid viisakalt, koos päris argumentidega väljendada, sest austasin vastaspoolt. Samas märkad ja õpid siin legendide pealt, et (tihtipeale) ainult endale arusaadav sarkasm ja lihtlaused, inimeste solvamised seepärast, et nad fännavad mingit klubi (vt ka seda, et alguses tundus mulle selline võõraste klubide teemas toimuv lambine ärplemine arusaamatu), inimese arvamuste tõlgendamine ja ülekandmine nende identiteedile (need tegelikult ei ole seotud sellisel kujul), inimeste klubilise fännamise üle kandmine nende identiteedile on konkreetse grupi sotsiaalne norm.

        Selle teine nimi on konformsus ja ma tunnistan, et ma olen selle kenasti omaks võtnud. Ja miks seda tihti näha? Sest ma esindan keskmist grupikäitumist läbi oma sagedaste postituste.

        Tervitused poistele maksabasseinis!

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ehk siis fraudiola jüngrid takistasid siiski asjal koju tulemast... ple winning mentalityt meestel seal kus loeb vist. meil mägiaivar ja thicc-guy küll tassisid, aga no kui tiim koosneb bald fraud dna vendadest, siis midagi ei ole teha, isegi greg jennings ei suudaks.
          Winning mentality koha pealt tuleks Manu inimestel vähe tagasihoidlikumalt sõna võtta.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ehk siis fraudiola jüngrid takistasid siiski asjal koju tulemast... ple winning mentalityt meestel seal kus loeb vist. meil mägiaivar ja thicc-guy küll tassisid, aga no kui tiim koosneb bald fraud dna vendadest, siis midagi ei ole teha, isegi greg jennings ei suudaks.
            Off topic, aga kuidas üks eestlane tuleb selle peale, et inglise koondise (või mis tahes muu koondise) kohta "meil" kasutada, on täielik müstika.
            La Liga 2020/21 ennustusmäng

            La Liga Striker Mania 2020/21

            Kommentaar


              Algselt postitas dinero Vaata postitust
              Off topic, aga kuidas üks eestlane tuleb selle peale, et inglise koondise (või mis tahes muu koondise) kohta "meil" kasutada, on täielik müstika.
              Samamoodi nagu lemmik koondise kohta kasutad: Meil. See pole midagi erilist.

              Kommentaar


                Kohe selgitan suurt müsteeriumit - "Meil" oli tegelikult antud kontekstis "Meie" mägiaivar ja "Meie" thicc-poiss, viidates siis sellele, et Meie Unitedi kutid. Tegelikult peaks see enam-vähem välja loetav olema ka algses sõnastuses.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mõnuagenti mitteametlik lahedate tiimide edetabel:

                    Noh, ma mõtlesin siin enne EMi, et äratan ellu enda noorusaja hobi ja saatsin kõigile osalevatele jalkaliitudele kirja, kus küsisin: "Õu, kuulge, saatke autogramme või muud nänni!"

                    Plaan oli, et kuna ma suurt kellegi poolt ei osanud olla, siis saab selle järgi olla, et kes ja millal saadab.

                    Kahjuks läks ses osas plaan persse, et EMi (v.a. finaal) ajal ei tulnud midagi, aga nüüd nädala lõpu seisuga on selgunud kaks kõige toredamat jalkamaad!

                    1. Tšehhi
                    2. Poola

                    Autogramme nad muidugi ei saatnud, aga saatsid kõigi 26 mehe + treeneri mängijakaardi. Mis on ka iseenesest tore ja armas.
                    Täna saabus auväärt kolmanda koha laureaat, aga samas ka omamoodi esimese koha omanik, sest saadeti seekord täitsa ausalt autogramme.

                    Palju õnne, aplaus ja lillekimp - Slovakkia

                    Ümbrikusse olid topitud mängijad:
                    Martin Dubravka
                    Marek Hamšik
                    Vladimir Weiss
                    Robert Boženik
                    Stanislav Lobotka

                    Ehk taaskord Visegard rokib täiega ja järgmisena on siis ilmselt oodata Ungarit.

                    Kommentaar


                      Sa ikka saatsid Ungarisse vikerkaarevärvilises ümbrikus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Sa ikka saatsid Ungarisse vikerkaarevärvilises ümbrikus?
                        Pitseeris suudlusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Sa ikka saatsid Ungarisse vikerkaarevärvilises ümbrikus?
                          Küsisin signeeritud dickpice.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X