320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Naised saunas räägivad, et Zeman on päris kindlasti tulemas. Ootame ametlikku kinnitust ja paneme õlled külma.
    Arvstades Zemani trennide intensiivsust ja seda, et platsil tuleks nagu maratoonar duracell jänku ringi lasta, siis Fatlicio võib olla järgmise hooaja lõpuks suht piitspeenike poiss, isegi kui ta kulutab kogu oma burgeri ja sõõriku sooduskupongid ära.
    Mõtlen seda, et kas Totti füüsis peab sellele tambile vastu, või siiski suudab Zeman vanameistrile asise koha leida formatsioonis.

    Zemani 97-99 Roma juhendamise ajast just midagi imelist meenutada ei ole, kui tulemuste köögipoolt vaadata.
    Arvestades, et Zeman armastab kolmandiku võistkonnast vähemalt kolmandiku vastaste poolele attakeerima saata, siis ma ei kujuta ette meie sisselastud väravate arvu, hetke keskkaitsetega. (kardan, et ei mängi välja)

    Zeman pole halb valik, kuid arvestades mehe vanust ja põdurat tervist ja olekut, siis tekib küsimus, kaua ta jaksaks seda projekti vedada ?Materjali tema taktikalisteks asetusteks isegi oleks, kuid ma olen üsna kindel, et scudetto jaoks jääb siiski midagi vajaka.Sellise lendava hollandlase mängustiiliga ilmselt lõpetaksime kusagil 3-5 koha peal.

    Hetkel võib ka see Zemani jutt olla paras mull, kuna ka Montella pidi väidetavalt kohe kohe lepingule allakirjutamas olema, isegi summad ja palanumbrid olid meediasse väljakäidud.Pescara ei elaks väga üle seda kui Zeman lahkuks, eriti kui see noorte kolmik on nõus meeskonda jääma.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
      No Palermo kaitjad pole küll suurem asi, millega meeskonda tugevdada..rünnak on neil enam-vähem, aga kaitses tuleb kaks korda rohkem tagasi..eelmine hooaeg oli Palermol seria A-s 10mängu (10!) kus neile löödi 3 või rohkem väravat võrku. Romale muidugi oleks see ehk isegi täienduseks ..eks ka Kjaer tuli (kaarega küll aga ikkagi) sealt teile.
      Kellest-millest räägid ?
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        A
        Zeman pole halb valik, kuid arvestades mehe vanust ja põdurat tervist ja olekut, siis tekib küsimus, kaua ta jaksaks seda projekti vedada ?Materjali tema taktikalisteks asetusteks isegi oleks, kuid ma olen üsna kindel, et scudetto jaoks jääb siiski midagi vajaka.Sellise lendava hollandlase mängustiiliga ilmselt lõpetaksime kusagil 3-5 koha peal.
        Oot, mis treener teid siis Scudetto-võitlusesse viiks? Zemani läbi-mõeldud kamikaze on väga hea võimalus piiratud ressursidega ja heade ründetalentidega millegi suure korda saatmiseks.
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Oot, mis treener teid siis Scudetto-võitlusesse viiks? Zemani läbi-mõeldud kamikaze on väga hea võimalus piiratud ressursidega ja heade ründetalentidega millegi suure korda saatmiseks.
          Nu mulle sobis Enriike projekt, ma muidugi ei tea kas see oleks lõpuks ka scudettoga päädinud, kuid meil oleks vaja ehitada midagi püsivamat, mis suudaks vähemalt 5 aastakut püsivalt scudettole konkureerida, mitte mingid ühe hooaja kamikazed, mis võivad totaalselt põruda, arvestades mis kaitse meil on ja kui suur on nende eksimuste protsent.(Kjaer brasside vastu mängus sai järjekordselt väga kesiselt hakkama)

          Hetkel mulle tunduks huvitav Villas-Boase projekt, noor ja energiline treener, kes teab mida tahab ja samas tundub ta ka vaimselt tugev olema, sest Chelsea tulemid teda väga ei exhaustinud vastupidiselt Enriikele, järelikult mehel on visiooni mida ta väljakul näha tahab.
          Loomulikult oleks tore kohest edu näha, kuid samas mulle isegi passiks meelsamini näha tiimi arengut ja taseme tõusu hooaeg hooajalt, et teemandi konarused kõik särama lööks.
          Mul on lihtsalt tunne, et Zeman ei suudaks oma vanuses seda projekti üle kahe aasta vedada ja siis on vaja järjekordselt uut trenkut ja uuesti investeerida.
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            P*tsi need Seemanid ja värgid. Palju hullem uudis on see Gago ostmise värk, kus tahetakse Osvaldo Real Madridile kinkida?? Mis teema sellega on. Ei näe mingit loogikat anda Itaalia nr. 1 ründestaar mingi suvalise argentiina pässi vastu. Real tahab 5 meie pakume 2.5 milli , kas Osvaldo on siis see ülejäänud 2.5 ? Andku ainult sula ja käib küll.
            Treeneri jutte ma isegi ei viitsi enam arutada, tuleb niikuinii kes tuleb, peaasi et mitte Prandelli või Del Neri sugune mägratuss. Kui tuleb AVB , võtame järgmine hooaeg Scudetto ja 2 hooaja pärast kogu Euroopa. Kui tuleb Montella, võidame Coppa ja liigas jookseme kokku. Kui tuleb see Seemann , siis ma ei tea mis saab, suhteliselt ära tüütab see 3+ palli välja imemine ja tõesti nii vana mees kaua pukis ei kesta. Kui noore vere projekt, siis ikka lõpuni välja noored peale, kaasa arvatud treener.
            Ühesõnaga tooge Eriksen Rooma , võtke teepealt Subbotic ja keegi hull veel kaasa ja siis räägime edasi. Ja Osvaldost käed eemale!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Ilmselt jep count nii lähebki, Osvaldo kaob sinna diili sisse ära nagu rosin rosina saia sisse.Aga jh pigem AVB ja vaba papp kõik Erikseni peale, siis on meil mängujuhi küssa vähemalt järgmiseks 15 aastaks lahendatud ja edaspidi saaks hakata raha koguma kaitse jaoks, sest rünne on suht paigas ja hetkel ma ei näe küll tõepõhja kuulujuttudel miks me peaks Destrot või mõnda muud ründajat jahtima, kui meil põhiründajadki ei mahu ühel ajal platsile ära, Destro pole halb kuid ma kardan, et ta võib pingile kukkuda tugevamas mansas, pigem võiks Rossi osta pingile kõdunema,usun, et peaks mõistliku hinnaga liikuma.

              Milan target Cristian Eriksen revealed that he is a Roma supporter. The Ajax starlet is one of the hottest talents in Europe having been linked to Manchester United, Milan and Barcelona.

              “It is true, I am a Roma fan,” confessed the Danish attacking midfielder.

              “After my games with Ajax, the first thing I do is how the Roma game went. I don’t really know when I started supporting them but when I was a kid I used to play FIFA Manager 2001 and pick Roma.

              “I am honoured that so many big clubs are after me but I would be delighted to play for Roma one day,” concluded Eriksen.
              Mees,kes sellist juttu räägib tuleb lihtsalt Romanistaks ristida,Sabatini ma loodan, et sa tead mida teha ?!!
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Naised saunas räägivad, et Zeman blokeerib Ossi müügi kui meile tuleb.

                Kommentaar


                  #23
                  Mille jaoks Realil üldse Ossi vaja on? Gago (Drago) nagunii nende reject, võiks ju odava papi eest ära anda, et ise ei peaks palka taguma.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Mille jaoks Realil üldse Ossi vaja on? Gago (Drago) nagunii nende reject, võiks ju odava papi eest ära anda, et ise ei peaks palka taguma.
                    Kui sul on võimalus lollidelt (loe: Baldini ja co) välja pressida maailma parim tipuründaja, ilma mingi rahata, siis miks mitte seda teha? Ei arvanud lihtsalt et meie mehed päikesepiste all kannatavad.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Sabatini väidab, et 3-4 päeva veel ja siis peaks selge olema, kes Romat järgmine hooaeg juhendama hakkab. Tundub, et Zeman on hetkel pole positionil ja Bielsa on ka mees, kellega räägitud on, ilmselt siis hõivab mees teise koha stardirivis.Eks siis nädala lõpuks näha ole, kes paremini minema saab stardis ja puhta nahaga minema pääseb.AVB Sabatini jutu järgi on suhteliselt välistatud ja temaga väga kontaktis ei olda, kuigi samas kes teab, võimalik, et hoitakse saladuses ja tehakse üks suur üllatus.



                      Vaadates seda videot, siis Zeman näeb küll ikka väga vana ja väsinud välja, vanus 65, pole just metsik, aga tundub, et tervis korrast ära, ja palju mehel jätkub tuhhi, et Roma projekt käima vedada.Ennustan, et Zeman üle 1-2 hooaja vastu ei pea, seega suhteliselt selline hädakäik tundub olema, suuresti ilmselt ka sellest, et Enriike jättis ju oma lapsed maha, kes oskavad vaid ühte pidi kõndida ja ühte keelt rääkida.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        http://football-italia.net/19343/age...d-follow-zeman

                        Zeman treeneriks!!!!!!!!

                        Insane & Verratti
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #27
                          Zdenek Zeman siis uus treener. Totti üks lemmikuid. Kas on oodata siis Roma tõusu?
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            kui sa vaatad möödunud hooaja tabelikohta, siis tõesti on oodata tõusu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Ilmselt lõppsaldoks jääb teil neljas koht ja 120 löödud väravat.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                #30
                                probleem: kaitse ei pea
                                lahendus: toome Zemani

                                Kommentaar

                                Working...
                                X