320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Romal kodumäng.
    Romal on ükskõik, kus oma saavutusi üle lüüa.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Vähe alandavast kaotusest, Dzeko täielik enesevalitsuse kaotamine pakub nüüd tulemusega samaväärselt kõneainet:

      Mul ei tule ühtegi kohtunik-mängija intsidenti meelde maailma tippjjalgpallist hetkel aga milliseks võiks kujuneda karistuse pikkus?
      Mäletavasti määras Hispaania alaliit Simeonele kohtuniku kukla patsutamise eest 8 mängu, siit peaks tulema, ee, 100?

      Lisaks, Roma vist nüüd lasknud sisse samapalju väravaid, kui terve eelmise hooajaga, Di Francescole otsitakse asendust.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        "Mängija kirjeldas olukorda nii, et terve mängu vältel toimus selle sama kohtunikuga pidev sõnavahetus ja ta oli teda päris kõvasti füüsiliselt töödelnud. Pärast seda oli Dzeko läinud kohtunikust mööda ja öelnud krõbeda ingliskeelse väljendi "fuck off" (keri perse - toim.)," ütles Pallotta Delfile, et mängija sõnul sülitamist ei olnud.

        "Analüüsisime videot ja kui inimesele sülitatakse, siis ta esimese asjana puhastab näo ära, aga see oli nii kõva mees, et ei puudutanud ka," arutles klubijuht. "Kui oleks sülitanud, siis ma oleks esimene, kes ütleb, et see on inetu ja las Dzeko kannab trahvi. Sõna-sõna vastu ja otsus on tõenäoliselt pikk mängukeeld, ei oska midagi öelda."
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Epic post, Tofoa
          Mängija töötleb terve mängu füüsiliselt kohtunikku? Võis ka vastupidi olla, nii segaselt on sõnastatud...
          Kuid see pole veel kõik, Delfi võtab kohe peale mängu Pallottaga ühendust ja küsib, mis teil seal Itaalias toimub? Boonusena saame veel teada, et Pallottal on põhjalikud teadmised näkkusülitamise rituaalidest. Segaseks jääb see, kas sülitajana või siis näopuhastajana.

          Kommentaar


            Kui siit ka mingi pikem mängukeeld väänatakse, siis see kandub muudesse sarjadesse ka üle? Serie A, CL?
            10 mängu coppa pausi on muidugi hea naeru koht

            Kommentaar


              Täna õhtul tähtis mäng ju?

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Õige fännid on ju kuskil baaris 3ndat pitsi võtmas.. 2-0 Romale.

                Kommentaar


                  Olsen on nii kehv, et pingile lükatud?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Olsen on nii kehv, et pingile lükatud?
                    Vigastatud oli just, jättis liigas ka paar mängu vahele. Tänane mäng oli suht kahtlane ja nagu näha siis vist ei olnud mänguvalmis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Olsen on nii kehv, et pingile lükatud?
                      Minu arvates ei ole Olsen Serie A kümne parima väravavahi hulgas.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Õige fännid on ju kuskil baaris 3ndat pitsi võtmas.. 2-0 Romale.
                        Fair point. Samas need ülejäänud 365 päeva - 4h baaris?

                        Ega ma kurja pärast. Vanasti oli tõesti Roma teema põnev (muidugi ennekõike tänks tuu count, aga mitte ainult)

                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Minu arvates ei ole Olsen Serie A kümne parima väravavahi hulgas.
                        Ma ei oska nii konkreetseid hinnanguid anda, kuid mulle on ka jäänud mulje, et ta ei päästa. Ja viimased kuu-kaks pigem isegi ehitab. It aint no Allison muidugi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kuumim nimi on hetkel hoopis Nicolo Zaniolo, kes vaid 19 aasta vanuses skoorib duubli CL playoffis, kutsuti koondisse enne Roma eest mängu saamist ja eurosarja debüüdi tegi Santiago Bernabeul.
                          The 19-year-old Nicolo Zaniolo is the youngest player since Francesco Totti to score three Serie A goals, making a mockery of Inter's decision to sell the midfielder to Roma last summer



                          Any regrets, Interisti?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Interistadele ei tohi praegu Z tähte mainida. Isegi kui sa Zorro ütled me läheme kettasse.

                            See mees on Azzurri tulevik. Itaalia fännina jääb mulle vãhemalt see.

                            Kommentaar


                              Interis olles oleks ta ilmselt kusagile Serie C kartulipõldudele küüdiatud. Seega poleks temast asja nagunii saanud, Spalletti noori ei mängita.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Tra, Benfica võit oli toe, aga siis ma vaatasin selle mängu tulemust, mida vittu roma.fakk küll-

                                Kommentaar

                                Working...
                                X