320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Napsake Aquilani ära sest väidetavalt pole teda poolis enam vaja kuna neil Allen vist suht kotis juba. Siis oleks midfield küll Scudetto vääriline,ainult kaitse veel korda ja asi vonks
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      Meil ei ole vaja teda. Kaitse tugevdamisega tegeletakse.

      Kommentaar


        Destro siis meiega,hetkel ütleks ma, et ta on ülehinnatud.Kahtlane saab olema isegi see, et kas ta regulaarselt platsile saama hakkab.Ründes läheb ikka väga kitsaks.

        Ma väga loodan, et Osvaldot maha ei müüda, eriti veel kusagile Milanosse, see mees on klass!

        Balzaretti-Jose Angel (Dodo) vasakkaitsed
        Torosidis-Piris(Rosi) paremkaitsed
        Heinze-Burdisso-Castan keskkaitsed ......loodan, et siia lisandub veel keegi (Astori,Ogbonna,Garay,Musacchio), kuigi ilmselt vähemalt 3 esimest nime jäävad meie jaoks kalliks, arvestades, et pappi on omajagu kulutatud juba.

        Aquilanist muidugi keskväljal ära ei ütleks
        sigpic

        Kommentaar


          Rosi Parmasse ei läinud?

          -e- Okaka pidavat ka Parmasse jääma.

          Kommentaar


            Angel lahkub ilmselt kui Balzaretti kätte saadakse. Keskkaitses keegi tuuakse või muidu paneme Romagnoli (17 aastane) mängu


            Edit: F.Totti unustas muidugi Taddei ära

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Rosi Parmasse ei läinud?
              Pole veel nõustunud. Aga suure tõenäosusega võib minna jah.

              Kommentaar


                Vaatasin huvi pärast, mida eksperdid ja kihlveokontorid arvavad meie uuest meeskonnast.

                Suures plaanis peetakse (asjapulgad Itaaliast) meid tõsiseks pretendendiks kolmandale kohale (juve, milan on eespool). Kihlveokontorid näiteks panevad meid samasse patta Napoliga (1. Juve, 2. Milan 3. Inter .... .... .... Napoli/Roma, ... Nazio/Udinese).

                Kommentaar


                  Et siis hetkel midagi sellist?
                  _______Stekelenburg
                  Piris, Castan, Burdisso, Balzaretti
                  _____Pjanic, DDR, Bradley
                  ____Destro, Totti, Lamela

                  Lisaks tuleb keegi veel kaitsesse ja lisaks pingil eeldatavasti Osvaldod, Tachtsidised ja asjad. KUI Zeman selle koosluse tööle saab, siis ikka üsnaüsna kõva tiim.

                  Muidugi vajavad Roma üleminekugurud kõvasti respekti. Tachtsidis 2.5m; Bradley 3.8m; Balzaretti 4,5m. Antud düüdid on ikka väga soodsalt kätte saadud. Ja Destro äratõmbamine oli äss ja Castangi äkki toidab.

                  Kommentaar


                    Minuarust oli Castan sõprukates väga legit, aga noh see pole veel mingi näitaja, ootame Serie A algust.

                    Kommentaar


                      Stekburks võib väga vabalt lahkuda. Aga muidu võiks koosseis midagi sellist olla küll, mis eika välja pakkus. Oss-i jätkamine pole ka kindel ja ründeliinis võib alustada kes tahes - Totti, Destro, Oss, Lamela, Bojunn. Jänkupoiss vast mitte ja äkki isegi saadetakse laenule ära, palju neid ründajaid ikka vaja on. Sexmees ma eeldan et meie ridades ei mängi uuel hooaja, seega tema jätsin välja.

                      Roma on turul üsna arvestatavalt tegutsenud ja paari aasta pärast võiks löögirusikas üsna kõva olla. Tundub et sellise sihiga on üleminekud tehtud.

                      Kommentaar






                        Balzaretti meile on siis juba kindel või!?

                        Super. Ei jõua hooaega ära oodata, praeguse seisuga on AINULT Juve meist tugevam. Ilus, ilus. Praegu isegi väga hea meel, et me eelmine hooaeg sinna Euroliigasse ei kvalifitseerunud.

                        FORZA ROMA, FORZA ZEMAN!!!
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Balza hetkel medicalis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Balza hetkel medicalis
                            Balza puhul saate hea mehe endale...Destro ka saite...millega Te neid meelitate? Totti saadate kõnelusi pidama?
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              BALZARETTI!!! opaskjdfopasjfoijfopwjeopjf !!!!!!!!!!!!!!!!! Maailma kõige vingem vasakkaitsja!!! Ei suuda ära kirjeldada kui õnnelik ma hetkel olen.



                              Ma olen tõsiselt optimistlik selle hooaja suhtes, kui nüüd keskkaitset ka kuidagi korralikumaks saaks ja praegustest põhimeestest kedagi maha ei müüda siis tõotab tulla vägagi vinge hooaeg. Auga meile kuuluv teine koht, tagasi CL i ja isegi Scudetto unistused ei ole kaugeltki enam lihtsalt märjad unenäod vaid ilus reaalsus!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                [QUOTE=
                                Ma olen tõsiselt optimistlik selle hooaja suhtes, kui nüüd keskkaitset ka kuidagi korralikumaks saaks ja praegustest põhimeestest kedagi maha ei müüda siis tõotab tulla vägagi vinge hooaeg. Auga meile kuuluv teine koht, tagasi CL i ja isegi Scudetto unistused ei ole kaugeltki enam lihtsalt märjad unenäod vaid ilus reaalsus![/QUOTE]

                                ...kelle järel Te teiseks siis tulete? Sul juba tabel valmis?
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X