320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    nonii
    kolmest olukorrast oli ainult üks Shaawa oma veidi veahõnguline. ma saan aru, et roma homodel lähevad jalad koheselt nõrgaks kui mõni mees nende lähedale ilmub ja viskutakse perse püsti pikali, aga see ei tähenda, et antud olukordades ka viga oleks.
    Ole nüüd. Shawa olukord oli 110% penalti. Ja kohe tehti teine viga otsa. Pjanici olukorda pole viitsinud üle vaadata ja seal ma midagi kindlalt väitma ei hakka.

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    käsi polnud väljaspool kasti
    Ma oleks ka jätnud vilistamata. Ka mitme kordus põhjal.

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    9golile jäeti 10 minutit varem vastaselt jalaga näkku lendamise eest otse punane andmata ja penalt oli nii penalt kui üks penalt olla saab.
    Tõsi, sealt oleks võinud punase anda ja pennu oli ka õige. 9gol küll puutus ka palli, aga see ei ole oluline.


    Lisaks oli keskväljal paar täiesti arusaamatut otsust (mõlemale poole võssa) kus kõik peale kohtuniku imestasid et vilet ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      nonii
      kolmest olukorrast oli ainult üks Shaawa oma veidi veahõnguline. ma saan aru, et roma homodel lähevad jalad koheselt nõrgaks kui mõni mees nende lähedale ilmub ja viskutakse perse püsti pikali, aga see ei tähenda, et antud olukordades ka viga oleks.
      Kui see ei ole kaks penaltit, siis ma ei tea mis asi kaks penaltit on! Eika peaks kas spordiala vahetama või uuele kursusele minema.






      Algselt postitas eika Vaata postitust
      9golile jäeti 10 minutit varem vastaselt jalaga näkku lendamise eest otse punane andmata ja penalt oli nii penalt kui üks penalt olla saab.
      Kui see pole puhas palli mängimine ja grandioosne täkkle, vaid hoopis penalt, siis ma olen terve elu vales elanud.



      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust

        Kui see pole puhas palli mängimine ja grandioosne täkkle, vaid hoopis penalt, siis ma olen terve elu vales elanud.
        Risti jalgadesse, puhast penalt on ju?!?! Ilmselgelt oled sa vales elanud kui sa lisaks sellele arvad et Batistuta on Roma legend,
        Krt väikse poisina sai veel vaadatud tema mänge ja mõeldud, et vot on alles playah, nüüd mingi mees tuleb ilusat mälestust rikkuma, vastik

        Kommentaar


          Algselt postitas wutt Vaata postitust
          Risti jalgadesse, puhast penalt on ju?!?! Ilmselgelt oled sa vales elanud kui sa lisaks sellele arvad et Batistuta on Roma legend,
          Krt väikse poisina sai veel vaadatud tema mänge ja mõeldud, et vot on alles playah, nüüd mingi mees tuleb ilusat mälestust rikkuma, vastik

          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            vastati ammu ära
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Kommentaar


              Interi legend!
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                hakkame nüüd vaidlema sõna legend tähenduse üle. Taddei kiidab heaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wutt Vaata postitust
                  vastati ammu ära
                  Vasta veel. Niikaua kui ise ka aru saad.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wutt Vaata postitust
                    Risti jalgadesse, puhast penalt on ju?!?! Ilmselgelt oled sa vales elanud kui sa lisaks sellele arvad et Batistuta on Roma legend,
                    Krt väikse poisina sai veel vaadatud tema mänge ja mõeldud, et vot on alles playah, nüüd mingi mees tuleb ilusat mälestust rikkuma, vastik
                    jälle üks steroide täis pumbatud Jubetussi varikonto ketikoer lahti lastud

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wutt Vaata postitust
                      Risti jalgadesse, puhast penalt on ju?!?!


                      davai poohui, mul hea tuju ja neelan konksu alla. võta need müüdimurdjate füüsikaõpikud ja seleta mulle ära, kuidas 9goli poole liikunud pall teeb 180 kraadise suunamuutuse just selles suunas kuhu 9golli jalg selle lükkab, kui palli mängis väidetavalt see rohemustas sukeldusmees akvalang? 9gol mängis reeglitepäraselt puhtalt palli ja akvalangi mees lihtsalt hüppab käed laiali taeva poole. Jubetussi ketikoera võibolla petab ära, aga elukogenud jalgpalligurmaani kahjuks mitte.

                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        jälle üks steroide täis pumbatud Jubetussi varikonto ketikoer lahti lastud

                        Uskumatult mannetu vastus, õnneks peab olema põline foorumi õlipats et sellest aru saada.
                        Muidu jutud käivad et Petr Cech on Arsenali legendiks hakanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wutt Vaata postitust
                          Uskumatult mannetu vastus, õnneks peab olema põline foorumi õlipats et sellest aru saada.
                          Muidu jutud käivad et Petr Cech on Arsenali legendiks hakanud.
                          Use your right hand, fucktard, so it looks like an "L" to the rest of the world. Using your left makes it an "L" only to you.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            TOOGE MULLE REAL JOKE MADRID!!!




                            The Father, The Son and The Holy Spirit

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust


                              davai poohui, mul hea tuju ja neelan konksu alla. võta need müüdimurdjate füüsikaõpikud ja seleta mulle ära, kuidas 9goli poole liikunud pall teeb 180 kraadise suunamuutuse just selles suunas kuhu 9golli jalg selle lükkab, kui palli mängis väidetavalt see rohemustas sukeldusmees akvalang? 9gol mängis reeglitepäraselt puhtalt palli ja akvalangi mees lihtsalt hüppab käed laiali taeva poole. Jubetussi ketikoera võibolla petab ära, aga elukogenud jalgpalligurmaani kahjuks mitte.

                              Isegi, kui ta puutub palli esimesena, tacklab ta selja tagant läbi jalgade ja sellised kiputakse üldjuhul ikkagi ära vilistatama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Isegi, kui ta puutub palli esimesena, tacklab ta selja tagant läbi jalgade ja sellised kiputakse üldjuhul ikkagi ära vilistatama.
                                Viimase aja trend tundub jah sinnapoole olevat, et agressiivselt mängivad hundid ei tohi enam üldse palli mehe kombel lantima minna, aga Ruuni ja Kristiina Ronaldo sugused eided võivad käsi taeva poole hüppeid igas olukorras muretult teha. Sellise liini järgi poleks näiteks 2006 aasta Gattuso mänguaega saanudki MMil, Materazzi ka vist mitte jne... krt peab selle tiitli mõnele tüdrukute pundile inglismaalt ära andma, liiga mehiseid täkkleid tegid kõik. julm.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X