320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Southampton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Relegatsioon tuleb.
    eiiii.
    pakun välja sellekohast mitte-materjaalset (kuid vaimselt väga laastavat) kihlvedu, mille kaotaja peab ajast, mil relegatsioon matemaatiliselt kindel või matemaatiliselt(!) vältitud kuni uue hooaja esimese vooruni roma avatari kandma.
    ehk et mina ütlen, et soton jääb pidama; sina, et kukub. lez do it?
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Relegatsioon tuleb.
      Tahaks ka kihlvedu. Kast eestimaist üldtarbeõlut?

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        eiiii.
        pakun välja sellekohast mitte-materjaalset (kuid vaimselt väga laastavat) kihlvedu, mille kaotaja peab ajast, mil relegatsioon matemaatiliselt kindel või matemaatiliselt(!) vältitud kuni uue hooaja esimese vooruni roma avatari kandma.
        ehk et mina ütlen, et soton jääb pidama; sina, et kukub. lez do it?
        hahahahahaahahaha, see on vist hullem kui keskerakonna logoga autoga linna peal ringi sõitmine.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          hahahahahaahahaha, see on vist hullem kui keskerakonna logoga autoga linna peal ringi sõitmine.
          minu arust pole midagi hullemat kui manu logo kanda...
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Mis hea pärast see Tottenham Schneiderlini taga ajab? Keskpoolkaitse on neil minu arvates üks kõige tihedamini rahvastatud liine üldse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Mis hea pärast see Tottenham Schneiderlini taga ajab? Keskpoolkaitse on neil minu arvates üks kõige tihedamini rahvastatud liine üldse.
              Mauricio sümpaatia ilmselt. Ega mingit mõistlikku põhjendust muidu poleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Mis hea pärast see Tottenham Schneiderlini taga ajab? Keskpoolkaitse on neil minu arvates üks kõige tihedamini rahvastatud liine üldse.
                Sandro asemele, kes liialt aeglane Mauricio mängustiili jaoks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mis hea pärast see Tottenham Schneiderlini taga ajab? Keskpoolkaitse on neil minu arvates üks kõige tihedamini rahvastatud liine üldse.
                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Mauricio sümpaatia ilmselt. Ega mingit mõistlikku põhjendust muidu poleks.
                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Sandro asemele, kes liialt aeglane Mauricio mängustiili jaoks.
                  Eurosporti blogis sellele ka vastatud. Tegemist on ikka millegi enama kui lihtsalt Pochi lemmiklapsega. Ta oleks kõige parem all-around CM meeskonnas - panustaks nii kaitsesse kui rünnakule. Praegu on selline ainult Dembele, aga ta ei suuda ka enamasti palli piisavalt kiirelt liigutada... palliga jala peal on ta muidugi hea, aga ootamatut ja kiiret ettesöötu ta noh... väga ei anna.

                  Kommentaar


                    Beebs tegi kirjatüki sotonist.

                    Kommentaar




                      Saphir Taider joins Southampton on a season-long loan

                      Algeria midfielder joins from Inter Milan wiith Dani Osvaldo moving in the opposite direction

                      Müts on tasemel, häid kloune on alati vaja liigasse!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                        Saphir Taider joins Southampton on a season-long loan

                        Algeria midfielder joins from Inter Milan wiith Dani Osvaldo moving in the opposite direction

                        Müts on tasemel, häid kloune on alati vaja liigasse!
                        Taider on väga hea noor keskvälja mootor, Sotonisse möllama sobib.

                        Kommentaar


                          Southampton have agreed a fee with Premier League rivals Hull City for Republic of Ireland striker Shane Long.
                          12 milli.
                          Sotonil on ilmselgelt raha natukene palju üle.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Tiigrid panid ikka väga magusa kasumi kotti. Ja seda vaid poole aastaga. Neli väravat 15 mängus kergitasid Longi turuväärtust 4,5 miljoni võrra.

                            Kommentaar


                              Shane Long - 15 miljonit eurot. Maailm on hulluks läinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Shane Long - 15 miljonit eurot. Maailm on hulluks läinud.
                                Täis idiootsus jah. Ma ei saa aru miks alati leidub mõni loll kes sellise keskpärase jura eest palju raha maksab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X