320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Southampton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See fonte on päris vana ju, 18kuu pärast kui leping läbi saab, siis võibolla MLSi klubid on huvitatud?

    Kommentaar


      Hiina kutsub vast juba varem ja suuremate palkadega

      Kommentaar


        Lovren sebib ta enda juurde. Remember this.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Lovren sebib ta enda juurde. Remember this.
          Enda juurde elama?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Enda juurde elama?
            Tõenäoliselt seda silmas oli peetud jah.
            Sest kui Kloppil ja Poolil aru peas (ja ikka pikaajaline plaan) siis 33 aastast keskkaitsjat vaevalt ostaks.

            Kommentaar


              Mourinho ju tahtis teda? Olen Pueli tõttu üsna tihti Sotonit sel hooajal vaadanud ja Yoshida ongi parema mulje jätnud ning mis olulisem - mitiveeritum olnud, kui talle mänguaega on antud. Viimane aeg Fontest vabaneda, kui vanust ja lepingu pikkust (2018 suvi) vaadata. Mingeid reaalselt asendusi ka välja pakutud on? Ründesse on ka kindlasti ühte-kahte meest vaja, sest Austin on ju pikemat aega katki ja Boufal läheb AFCON-ile.

              Edit: L'Equipe kirjutab ka Sakhost, mis nagu viitaks sellele, et Fonte võib vastassuunas minna..

              Kommentaar


                Fonte osas ma ei mõista, et kas ta tal oli enne lahkumispalve sisse andmist mingi ahvatlev pakkumine laul, Hiinast? Ja kuna nüüd on Hiina klubidel teatud piirangud, mistõttu teda ei soovitud, siis tagasiteed enam polnud? Või oli mingi kindel teine variant?

                Sest Southampton-i vahetamine West Ham-i vastu, hetkel tõenäolisem sihtkoht, ei tundu eriti loogiline, kui just West Ham iga nädal oluliselt suuremat summat kontole ei kanna.

                Kommentaar


                  Kuna Klavan täna platsile ei saanud, oli hea kerge Sotoni ja Pueli poolt oli. Igati teenitud võit ja pääs Wembley'le!

                  Olen Southamptoni fännide foorumit paaril korral lugema sattunud, ja see s*tastorm, mis pidevalt Pueli suunas sealt tuleb, on ikka käsitlematu. Arvestades suvist järjekordset väljamüüki ja praegust seisu, kus põhi ründaja (Austin) ja keskkaitsja vigastatud on (Van Dijk), Fonte maha müüdi ja Boufal Aafrikas mängib, siis on ta ikka superhästi selle satsi tüürimisega hakkama saanud.

                  Rahadega vist kõige paremad seisud ei ole? Pole eriti kuulda olnud, et ründesse kedagi tuuakse või Fontele asendust keskkaitsjasse.

                  Kommentaar


                    Täpsustuseks, et Boufal pole murule saanud Aafrikas ja ilmselt ei saagi, kuid klubi juurde ei taheta ka lasta.
                    Ründesse on räägitud Gabbiadinist ja kaitsesse Sakho'stki.

                    Kommentaar




                      Huvitav mis seal juhtus
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        vähemalt fännid nurisesid, et liiga negatiivne mängustiil. eks ta oli ka, eriti hooaja lõpus kiskus ikka väga munaveeretamiseks ära - üheksas viimases kodumängus löödi kokku neli väravat, neist kolm ühes mängus palace'ile, ja seitmes mängus üheksast üldse mitte ühtegi. koht jäi lõpuks küll kaheksas, aga samas 17. kohaga ainult kuus punkti vahet, nii et ega see tulemus ka väga hõisata polnud ses mõttes.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Soton võiks järgmisena Tony Adamsi pukki tuua, sest tema juhendatud Granada mängis väga positiivset ja lahtist jalgpalli.

                          Pueli pärast muretsema aga ei pea. Tal huvilistest puudu ei ole. Olevat St. Etienne`i pakkumise tagasi lükanud. Ju on mõni soojem koht soolas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Soton võiks järgmisena Tony Adamsi pukki tuua
                            Skysport viitab Tuchelile ...
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Skysport viitab Tuchelile ...
                              Ma ironiseerisin muidugi. Adamsi Granada sai kõik mängud pähe, aga kuna Sotoni fännide jaoks on olulisem mänguilu, siis peaks sobima küll, sest Granada mängud olid kõik väga lahtised ja väravaterohked.

                              Ja polnud sellel Pueli mängustiilil häda ka midagi. Hooaja lõpp vajus ära pisut, aga ma julgen väita, et seda puhtalt motivatsiooni puudumise tõttu, kui enam mitte millegi peale mängida ei olnud. Faktid on aga need, et pärast 38 aastast vaheaega jõuti esimest korda suurde karikafinaali (milles selle sama mänguilu poolest vääriti võitu ) ja liigas võeti 8. kohaga sisuliselt maksimum, kuigi eelnenud suvel tehti taas tühjendusmüük ja talvel veel kaotati lisaks oma kaks põhikeskkaitsjat. Puel ei meeldinud fännidele juba enne ühtegi mängu mängimatagi, sest ta polnud nende jaoks piisavalt tuntud nimi. Seejäral hakati tema formatsiooni kallal võtma. Kui talve paiku mindi korralikku hoogu ja väga platsil toimuva kallal norida ei saanud, siis võeti ette tema emotsionaalitus, mis tulenes enamasti lihtsalt sellest, et ta ei tundnud ennast inglise keeles kõige kodusemalt. Ühesõnaga vahet ei olnud, mida Puel tegi või ei teinud, ta lihtsalt ei meeldinud fännidele.

                              Sa aga ei saa iga aasta pool koosseisu maha ärida ja eeldada, et mängid sellest hoolimata nagu mingisugine Barca ja tulemused on ka vastavad. Kuskilt maalt tuleb taas ehitama hakata ja ses mõttes oli Puel õige mees, sest ta oli eelnevalt sama läbi teinud nii Lille`i kui ka viimati Nice`iga, kes enne tema tulekut oli mitu aastat relegatsiooniga flirtinud, kuid nüüd lõikavad neid vilju, mida Puel mõned aastad tagasi maha pani. Aga noh, nagu ma aru saan, siis otsus polnud ainult ühepoolne? (või oli?) Võibolla viskas ka Puelil endal kopa ette ja tundub, et ta on juba mingi uus tööots silmapiiril.

                              Ja kui Tuchel peakski tõeks saama, milles ma natukene kahtlen, siis kindlasti väga hea catch ja ilmselt tema juhendamisel tõesti mängitaks lahtisemat jalgpalli, aga ma kahtlen, et ta sama materjaliga paremaid tulemusi näitab, kui Puel. Aga fännid on targemad! Mõned räägivad juba CL-ist ja tikatakast

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X