Esimene mäng mängitud ja Haiba võitis Legioni,uskumatu .
FC Haiba-Tallinna JK Legion 4 : 3
Tallinna FC Levadia-FC Toompea 1994 12 : 0
Tallinna FC Levadia III-Saue JK Laagri 0 : 3
JK Tallinna Kalev Juunior-Tallinna FC Olympic 0 : 2
Nõmme JK Kalju-SK Eestimaa Kasakad 17 : 0
Tallinna FC Flora-JK Loo 12 : 0
Tartu JK Tammeka-Jõhvi FC Lokomotiv 4 : 0
Lasnamäe FC Ajax II-FC Velldoris 19.06 19:00 2 : 5
Rummu Dünamo-Saaremaa JK aameraaS 3 : 1
JK Tallinna Kalev III-Maccabi 20.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Kärdla LM-Tabasalu Jalgpalliklubi 20.06 18:00 [Kärdla linnast. - Eha tn, Kärdla]
Tallinna JK Piraaja-Tartu SK 10 20.06 18:00 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Tallinna FC Flora II-JK Jalgpallihaigla 20.06 18:45 [ALC Arena I muru - Asula 4c, Tallinn]
JK Baltika Keskerakond-FC Infonet 20.06 18:45 [Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik]
Kohtla-Järve JK Alko-FC Viljandi 20.06 18:45 1 : 2
PSK Alexela-FC Maardu 20.06 19:00 [Keila st kunstmuru - Ehitajate tee 3, Keila, Harjumaa]
FC Kose-JK Kaitseliit Kalev II 20.06 19:00 [Oru Põhikooli st. - Oru küla, Kose vald, Harjumaa]
Jõgeva SK Noorus-96-Viimsi FC Igiliikur 20.06 19:00 [Jõgeva aleviku st - Linnametsa tee, Jõgeva alevik]
Nõmme JK Kalju III-Tallinna FC Akhtamar 20.06 19:00 [Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald]
Tartu Quattromed-JK Tartu Löök 20.06 19:00 [Kaagvere jalgpalliväljak - Kaagvere küla, Mäksa vald, Kaagvere]
JK Kernu Kadakas-Tallinna FC Reaal 20.06 19:00 [Kernu PK st - Kernu 76301]
Saku Sporting-FC Balteco 20.06 19:00 [Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku ]
Türi Ganvix JK -Eesti Koondis 20.06 19:00 [Türi linnast - Tolli 51,Türi ]
Tartu SK 10 II-JK Leisi 20.06 19:00 [Kambja st - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa]
Trummi SK-JK Visadus 20.06 19:00 [Hiiu kunstmuru - Pidu 11, Tallinn]
FCF Järva-Jaani SK-SK Imavere Forss 20.06 19:00 [Järva-Jaani Kasekopli st. - ]
Lasnamäe FC Ajax-SK Tääksi 20.06 19:00 [Ajaxi kunstmuruväljak - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn]
EMÜ SK-Viljandi JK Tulevik 20.06 19:00 [Ülenurme st - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk]
FC Otepää-FCF Tallinna Ülikool 20.06 19:00 [Tehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald]
Suure-Jaani United-FC Infonet II 20.06 19:00 [Suure-Jaani Gümn. st - Lembitu pst., S- Jaani]
FC Helios-Ambla Vallameeskond 20.06 19:00 [Tartu Tamme kunst - Kungla 1, Tartu]
Raasiku FC Joker 1993-HÜJK Emmaste 20.06 20:30 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Kristiine JK-Nõmme JK Kalju II 21.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Tallinna FC Ararat TTÜ SK-FC Aspen 21.06 19:00 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Tartu Ülikool Fauna-JK Kaitseliit Kalev 21.06 20:00 [Tartu Tamme kunst - Kungla 1, Tartu]
JK Suema Cargobus-Võru JK 26.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Pirita JK Reliikvia-Rapla JK Atli 26.06 19:00 [Maarjamäe kunstmuru - Kose tee 4, Tallinn]
Navi Vutiselts-Lihula JK 26.06 19:00 [Väimela staadion - Matussaare tee 1, 65566 Väimela ]
FC Pokkeriprod-FC Soccernet 26.06 20:30 3 : 2
FC Eston Villa-FC Lelle 01.07 17:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Tallinna FC Twister-FC Kuressaare 04.07 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Kohtla-Järve FC Lootus-FC Puuma 04.07 18:45 [K-J Spordikeskuse st - Spordi 4, Kohtla-Järve]
Pärnu Linnameeskond-JK Luunja 04.07 18:45 [Pärnu Kalevi st - Ranna pst. 2, Pärnu 80012]
FC Metropool Pärnu-Kiviõli Tamme Auto 04.07 18:45 [Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu]
JK Tallinna Kalev-FC Kiiu 04.07 18:45 [Kalevi Keskstaadion - Staadioni 8, Tallinn]
Tartu JK Tammeka II-Kuusalu JK Rada 04.07 18:45 [Tartu Tamme st - Kungla 1, Tartu]
Tallinna JK Dünamo-Sörve JK 04.07 19:00 [Sõle Gümnaasiumi st. - Sõle 40, Tallinn]
FC Hell Hunt-FC Elva 04.07 20:45
FC Haiba-Tallinna JK Legion 4 : 3
Tallinna FC Levadia-FC Toompea 1994 12 : 0
Tallinna FC Levadia III-Saue JK Laagri 0 : 3
JK Tallinna Kalev Juunior-Tallinna FC Olympic 0 : 2
Nõmme JK Kalju-SK Eestimaa Kasakad 17 : 0
Tallinna FC Flora-JK Loo 12 : 0
Tartu JK Tammeka-Jõhvi FC Lokomotiv 4 : 0
Lasnamäe FC Ajax II-FC Velldoris 19.06 19:00 2 : 5
Rummu Dünamo-Saaremaa JK aameraaS 3 : 1
JK Tallinna Kalev III-Maccabi 20.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Kärdla LM-Tabasalu Jalgpalliklubi 20.06 18:00 [Kärdla linnast. - Eha tn, Kärdla]
Tallinna JK Piraaja-Tartu SK 10 20.06 18:00 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Tallinna FC Flora II-JK Jalgpallihaigla 20.06 18:45 [ALC Arena I muru - Asula 4c, Tallinn]
JK Baltika Keskerakond-FC Infonet 20.06 18:45 [Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik]
Kohtla-Järve JK Alko-FC Viljandi 20.06 18:45 1 : 2
PSK Alexela-FC Maardu 20.06 19:00 [Keila st kunstmuru - Ehitajate tee 3, Keila, Harjumaa]
FC Kose-JK Kaitseliit Kalev II 20.06 19:00 [Oru Põhikooli st. - Oru küla, Kose vald, Harjumaa]
Jõgeva SK Noorus-96-Viimsi FC Igiliikur 20.06 19:00 [Jõgeva aleviku st - Linnametsa tee, Jõgeva alevik]
Nõmme JK Kalju III-Tallinna FC Akhtamar 20.06 19:00 [Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald]
Tartu Quattromed-JK Tartu Löök 20.06 19:00 [Kaagvere jalgpalliväljak - Kaagvere küla, Mäksa vald, Kaagvere]
JK Kernu Kadakas-Tallinna FC Reaal 20.06 19:00 [Kernu PK st - Kernu 76301]
Saku Sporting-FC Balteco 20.06 19:00 [Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku ]
Türi Ganvix JK -Eesti Koondis 20.06 19:00 [Türi linnast - Tolli 51,Türi ]
Tartu SK 10 II-JK Leisi 20.06 19:00 [Kambja st - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa]
Trummi SK-JK Visadus 20.06 19:00 [Hiiu kunstmuru - Pidu 11, Tallinn]
FCF Järva-Jaani SK-SK Imavere Forss 20.06 19:00 [Järva-Jaani Kasekopli st. - ]
Lasnamäe FC Ajax-SK Tääksi 20.06 19:00 [Ajaxi kunstmuruväljak - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn]
EMÜ SK-Viljandi JK Tulevik 20.06 19:00 [Ülenurme st - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk]
FC Otepää-FCF Tallinna Ülikool 20.06 19:00 [Tehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald]
Suure-Jaani United-FC Infonet II 20.06 19:00 [Suure-Jaani Gümn. st - Lembitu pst., S- Jaani]
FC Helios-Ambla Vallameeskond 20.06 19:00 [Tartu Tamme kunst - Kungla 1, Tartu]
Raasiku FC Joker 1993-HÜJK Emmaste 20.06 20:30 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Kristiine JK-Nõmme JK Kalju II 21.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Tallinna FC Ararat TTÜ SK-FC Aspen 21.06 19:00 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]
Tartu Ülikool Fauna-JK Kaitseliit Kalev 21.06 20:00 [Tartu Tamme kunst - Kungla 1, Tartu]
JK Suema Cargobus-Võru JK 26.06 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Pirita JK Reliikvia-Rapla JK Atli 26.06 19:00 [Maarjamäe kunstmuru - Kose tee 4, Tallinn]
Navi Vutiselts-Lihula JK 26.06 19:00 [Väimela staadion - Matussaare tee 1, 65566 Väimela ]
FC Pokkeriprod-FC Soccernet 26.06 20:30 3 : 2
FC Eston Villa-FC Lelle 01.07 17:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Tallinna FC Twister-FC Kuressaare 04.07 18:00 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]
Kohtla-Järve FC Lootus-FC Puuma 04.07 18:45 [K-J Spordikeskuse st - Spordi 4, Kohtla-Järve]
Pärnu Linnameeskond-JK Luunja 04.07 18:45 [Pärnu Kalevi st - Ranna pst. 2, Pärnu 80012]
FC Metropool Pärnu-Kiviõli Tamme Auto 04.07 18:45 [Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu]
JK Tallinna Kalev-FC Kiiu 04.07 18:45 [Kalevi Keskstaadion - Staadioni 8, Tallinn]
Tartu JK Tammeka II-Kuusalu JK Rada 04.07 18:45 [Tartu Tamme st - Kungla 1, Tartu]
Tallinna JK Dünamo-Sörve JK 04.07 19:00 [Sõle Gümnaasiumi st. - Sõle 40, Tallinn]
FC Hell Hunt-FC Elva 04.07 20:45
Kommentaar