320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Mis ma sulle teinud olen, et kõik asjad sulle negatiivsed on?
    Muide kõvatasin, 2 on igapäevaselt liikuvad 1 selline hobi rohkem.
    Mis sa hakkad siin ka halama või?

    'cesco - ei ole enam, 6 veebr lõppeb mu teine viisa ja üldiselt ma tsillisin idakaldal, Kuldrannikul, sa nagu Perthis vist..
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Ei toilets...üritasin nalja teha, aga Genoa kaotus on viimasegi tuju võtnud. Oskan sulle vaid soovida, et leiaksid seal Kuldrannikul kuskilt pubist ühe korraliku pudeli Pipra Viina. Küta see naha vahele ja ole gängsta!!!

      Aga, kui nüüd toilets võttis Volvo teemaks siis mina, kui suur optimist võtan Lazio CL/Scudetto plaadi mõnusasti boxist välja ja oleks vist tõesti mõtekam millegile muule aega raisata, näiteks autod.
      Klose on 2 kuud väljas, Hernanes on väidetavalt ka 2 kuud väljas, Brocchi jaoks võib isegi karjäär läbi olla kuna sõber Matuzalem lihtsalt hakkis mehe täiesti katki. Putsi kui vitt saab üks värd brass olla....mängis veel hiljuti meie Lazio särgis...pederast selline.
      Ning kogu tipuks siis tundub, et on tehtud Bilanile broneering CL kohale, pole mõtet enam isegi unistada.


      SEMPRE FORZA LAZIO!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas resorte Vaata postitust
        Mis sa hakkad siin ka halama või?

        'cesco - ei ole enam, 6 veebr lõppeb mu teine viisa ja üldiselt ma tsillisin idakaldal, Kuldrannikul, sa nagu Perthis vist..

        Tulin ka mingi aeg tagasi Del Piero juurde ära.

        Aga Markku, sa võtad nüüd alles scudetto plaadi välja? Ja vaevalt Lazio scudetto plaate üldse CD-le kirjutatud on, vinüülmängijast ikka rääkisid?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Klose pikalt väljas ja Lazio otsustas tuua järjekordse kaani palgafondi imema.Seekord siis Makipizza 1.1 alias Louis Saha.

          Arvestades, et Cisse aeg jäi väga üürikeseks Lazios, siis hooaja lõpuni vastupidada Sahal oleks tõsine eneseületus.Viimasel ajal pole mustad mehed ennast Lazios väga käima saanud ja saab näha kas kordub sama tendents.

          Lazio have confirmed that Louis Saha will be presented to the media as a new Biancocelesti player this evening.

          The Frenchman, 34, has signed a deal with the capital club until the end of the season. He will net around €500,000.

          Saha has been captured given that Miroslav Klose could be out of action for the next two months because of injury.

          The former Manchester United man, Lazio believe, can be signed outside of the transfer window because he is a free agent after scrapping his Sunderland contract on January 31. The Italian authorities have yet to sanction the transfer.

          Saha will be unveiled at the Centro Sportivo di Formello at 19.00 hours local time.
          Years Team Apps† (Gls)†
          1997–2000 Metz 47 (5)
          1999 → Newcastle United (loan) 11 (1)
          2000–2004 Fulham 117 (53)
          2004–2008 Manchester United 86 (28)
          2008–2012 Everton 97 (27)
          2012 Tottenham Hotspur 11 (4)
          2012–2013 Sunderland 11 (0)


          Statistika näitab, et vananev staar ja arvestades Lazio mängustiili, siis saab tal ilmselt olema väga raske väravaid skoorida.


          Kuna leping Sunderlandiga rebiti pooleks, siis liitub üleminekuakna väliselt meeskonnaga, Lotito ei pea loomulikult sentigi maksma, mis kenasti temakese ideoloogiale vastab.
          sigpic

          Kommentaar


            Asi pole veel päris official...aga mis mul saab selle vastu olla. Elame näeme!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Asi pole veel päris official...aga mis mul saab selle vastu olla. Elame näeme!!!
              Tüüpiline Lotidioti Ja Tare lüke, ajame fännidel kõvaks, et kohe kohe lendab aknast sisse hirmus kõva uus pistrik 10+ milli eest, kuid asi lõpeb ikka sellega, et kompensatsioonina tuuakse keegi makipizza ja manfredini sugune "kumm tühi" näritud tiiibadega kotkas, kes ilmselt enam väga kõrgelt ei lenda, ühesõnaga järjekordne penskar, kellele Lotidiodil ei ole kahju maksta.Lotito poliitika on muidugi naljakas: "olen nõus maksma igasugustele penidele summasid sisuliselt mitte millegi eest, nagu kuradi fakking kaanid imevad vaikselt euro ruubli haaval neid kõlisevaid ta taskust, samas on selge, et juba mitmes ? hooaeg jääb Laziol kvaliteedist ja pingi pikkusest puudu, et nt TOP 3-es või miks mitte Scudettoga lõpetada". Mis mõte sellel on kui treeneril ei õnnestu kunagi oma ideid lõplikult ja lõpuni elluviia, ka tänavune hooaeg on selgelt näha kuidas Lazio vaikselt jääb ja jääb , lõõtsutab ja hingeldab nagu vana mees seal viimase CL kohapeal, on üsna tõenäoline,et sellest te ka ilma jääte?
              Petkovic on hea trenku, kuid kas ta on nii loll, et riskida ka järgmine hooaeg oma mainega kahe lollaka pärast.

              Siin on reaalne küsimus, pole mõtet siin Romaga võrdlema hakata. Lihtne küsimus, mis kuradi tra ptsi õlleankru vahtu te seal ajate oma peldikus, vägisi jääb tunne, et Tare on suutnud taas klubi täissittuda ja muud ei jää üle kui taas hooaja teine pool vajutada peldikupoti suurema nupuga kujutist, et kõik see pask ikka allaläheks.
              sigpic

              Kommentaar


                Pm nõus su jutuga. Mingit Top-3 kohta enam ei tule. Seda mitte ainult väsima hakkava meeskonna pärast vaid sellepärast, et Kalliani ja Perlustüra on oma punapederastidele juba koha broneerinud, siin pole kahjuks millesti rääkida.
                Ning olen nõus, Laziot pole mõtet Romaga võrrelda....üks on täiesti omas perses(sitamahuti) vedelas sitas ulpiv kuiv junn(rioma). Lazio aga seevastu on pidurdusjälg poti serval, kes ikka peaagu on juba otsapidi potist väljas ja elu tundub ilus, kuid siis tuleb koristaja Tare, kes hakkab oma Toilet Duckiga nühkima ja ähkima kuni oleme jälle all haisuluku juures....õnneks me kunagi sinna kaugele reovee mahutisse ei kuku....kohta mida valitseb ass rioma.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Tundub, et jargmine hooaeg signib Lodildo Neemelo ka Naziosse. Hip hip hurraa puujalgade mansaft!

                  Kommentaar


                    Elagu Saha, +15 väravat poole hooajaga pole probleem.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Elagu Saha, +15 väravat poole hooajaga pole probleem.
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        targad tohtrihärrad olevat Hernanese terveks tunnistanud ja lubavad tal piiranguteta trenne alustada - vähemalt vene sait väidab nii
                        aga tõesti - tuua üks Lojus Saha keda mujal kusagil enam ei taheta... kõrgem pilotaazh

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olll Vaata postitust
                          aga tõesti - tuua üks Lojus Saha keda mujal kusagil enam ei taheta... kõrgem pilotaazh
                          Klose tulek. 32aastasena viimasel kahel hooajal Bayerni eest 45 liigamängu ja 4 väravat. Tundus olevat samasugune mahakantud kaup, aga võta näpust.

                          Kommentaar


                            Mhmh, Klose on üks viimase aja parimaid taassünde itaalia liigas.

                            Kommentaar


                              meenutaks siis Klose väravarohkeid esinemisi koondise eest - see oli rohkem Bayerni probleem et teda kasutada ei osatud
                              selles klubis jäi pingile ka Podolski - tema näitab oma head kvaliteeti nüüd Arsenalis
                              mis sellel neegril ette näidata on ?

                              Kommentaar


                                Nime järgi ütleks, et hakkab kõmmutama küll. Löüiiiss Saha
                                FORZA FIORENTINA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X