320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lazio see on fenomen...ma ei ole ammu enam nii vihane olnud, kui täna. Milline ideetu mäng, milline mõtetu kuradi ajaraiskamine. SPAL rewind. Strakosha ikka veel esiväravavaht. Täna tundus, et meeskonnas pole ühtegi talenti ning treener elab kuskil mujal dimensioonis.

    Kommentaar


      Lazio 2-0 Parma

      Mitte, et Lazio oleks hästi mänginud vaid Parma isegi ei üritanud mängida... Ja BREAKING NEWS! THOMAS Strakosha sai lõpuks tõrjega hakkama ning Marusic lõi värava. Kuskile peab risti tegema.

      Kommentaar


        Täiseduga väravavõimaluste luhtamise scudetto tabeli tipus!

        Kommentaar


          Peale Ajaxi mängu lülitusin ümber vaatama Lazio möllu. Sattusin parajasti nägema, kui Lulic vist, kinkis kandikul võimaluse Lautarole. Ning Bastos tegeles käpukil roomamisega. Ega ma siit palju ei lootnudki ja kui miski ongi üllatus, siis on see väike seis.

          Kommentaar


            Esimene poolaeg oli nii saast, et füüsiliselt valus hakkas. Teine poolaeg peale savici ja alberto tulekut oli juba midagi mängu moodi. Berisha vōib vist maha kanda. Sealt enam Lazio särgis küll midagi ei tule... Rennes oleks vähemalt viiki väärinud aga Savici ja Immobile väravatest raske 2-1 vóit.

            Kommentaar


              Nädala taktikaämber liigas, sul on platsil Luis Alberto, Parolo ja veel kogenud mängijaid, kes kõik võiksid rahulikult penalti ära lüüa ja saadetakse lööma Tucu Correa, kes on võibolla liiga kõige viletsam tugeva löögi variant...

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                nädala taktikaämber liigas, sul on platsil luis alberto, parolo ja veel kogenud mängijaid, kes kõik võiksid rahulikult penalti ära lüüa ja saadetakse lööma tucu correa, kes on võibolla liiga kõige viletsam tugeva löögi variant...
                m
                a
                s
                e
                n
                d
                a
                v
                !

                Kommentaar


                  Einoh...iseenesest 0-3 pealt tagasi tulla on respekt aga teisest küljest...miks üldse endale poolajaga kolm lasta?!! Penaltid tundusid ka weird...mõlemad kusjuures. Aga Correa värav oli hea.

                  Kommentaar


                    Penaltid olid Atalanta kaitsjate naiivsus, viimased hooajad vilistatakse 90% selliseid ära. Noh, Juve vastu võibolla mitte...
                    Kreisi mäng oli, ideaalne võimalus Atalantale sappa võtta, aga üks supervärav ja teine lotovärav lõid kogu mänguplaani varakult sassi. Teine poolaeg võeti ennast kokku, aga oli korralikult õnne, et Cataldi ja Patric tegid mõlemad vahetusest hea mängu ja kuskil 80 minuti paiku kui tuli suuri riske võtta ei suutnud Ata skoorida rünnakul kui neil oli 20 sekundi jooksul 3 korda 1vs1 Strakoshaga + 2 lööki tõid kaitsjad väravajoonelt ära samas actionis. Üldiselt on siiski väljavaated viletsad top4 suunal, lubamatult palju käriseb veteranide nagu Leiva ja Parolo pealt... Ciro peab kuskil 60 väravat lööma, et kaduma läinud punktid tasa teha.

                    Kommentaar


                      Mis kuradi karu ... see on. Ajax 4 minutit enne mängu lõppu ja kuradi Lazio 2 minutit enne mängu lõppu. Mis kuradi needus. Bastos...kurat kaitsja sa küll ei ole. Kas jalgpallurgi, täis brainfart,brainfreeze, töll ruudus. Correa oli ilmselt kanepit pannud poolajal, sest ajutegevus muutus täiesti aegluubiliseks. Ja, kui ma imestasin miks meeskonna parim ründaja pingil on siis aitäh Ciro. Selle saladuse sa aitasid lahendada oma kuradi lähilöögiga, mis läks paar kilomeetrit väravast kuskile šoti karjamaale. Strakosha tõrjestatistikat tahaks näha. Selge see, et täna see oli 0%, sest noh...kaks lööki raami ja 2 väravat. Aga üldiselt mind tõesti huvitaks, mis tema tõrjeprotsent on. Savic oli ka platsil? Kus? Mina nägin teda siis, kui oli vaja pall vastastele kinkida.
                      F...k

                      Kommentaar


                        Indrek, mõtle oma vererõhule ka ikka veidi.
                        Katse roteerida ebaõnnestus, aga mäng ise ei olnud nii negatiivne, Celticul oli luck of the oirish õhtu lihtsalt. Strakoshal väravate puhul polnud eriti midagi teha ja Celtic rohkem raami ei saanudki. SMSi ei märganud tõesti? Ta vedas üksi kogu keskvälja minutid 0-85, sest Leiva ja Parolo olid väga viletsad, Jony lihtsalt mehhh ja Lazzarile keegi palli ei andnud eriti. Esimene värav oli 65% Leiva pask, 30% Vavro mask ja 5% Strakosha selgeltnägijavõimete puudumine... Teine värav oli kollektiivne pask, Bastos ja Vavro ei suutnud positsioone ära jagada ja SMS taustajõuna jäi ka unistama, magati liikumine täiesti maha. Tervet mängu vaadates oli Bastos super ja Vavro juba suhteliselt kasulik suur torbik, edusammud! Ründes raisati, aga kiita tuleb ka Forsterit, kaks supertõrjet. Inzaghit raske kritiseerida, ainus küsitav asi oli kaitseliini asetus. Bastos oleks vabalt võinud olla vasakul, ta on seal teinud mitu väga head mängu, ja Acerbi keskel, olen täitsa kindel, et ta oleks selle esimese värava olukorras suutnud blokeerida või vähemalt Strakoshale anda parema vaate sellele suhteliselt nõrgale löögile.
                        Kodumängud Celticu ja Clujiga tulevad huvitavad, aga eriti ei kahtle, et Alberto ja Ciroga alustades mõlemad Olimpicol kaotavad. Hetkel on suurim küsimus, kas anda Leivale veel võimalusi või on Cataldi välja teeninud algkooseisu koha. Puhtalt regista mõttes on Leival ehk veel väike eelis, aga kogu mõju keskväljale arvesse võttes on Cataldi näidanud, et ta on hetkevormide juures meeskonnale palju kasulikum.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Esimene värav oli 65% Leiva pask, 30% Vavro mask ja 5% Strakosha selgeltnägijavõimete puudumine...
                          ma paneks vähemalt 50% Strakoshale, kuna ta arvab, et tal selgeltnägija võimed. tegi kõik peale hüppe juba teises suunas - https://streamja.com/V9Ja
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mõned protsendid võib ümber jagada heal juhul, Leiva arvelt. Vaatenurk otse lööja selja tagant slowmos näitas siiski päris selgelt kuidas Vavro suur torbikuprofiil varjas löögi täielikult Strakosha jaoks.

                            Kommentaar


                              Mu meelest puhas Vavro pask. Jätab enda kaetud mehele asjatult räigelt ruumi ja väravavahi vaates seisab kõige lollimas kohas, kus kaitsja saab seista (jep, minu meelest tegi Strakosha selle nõksu mitte selleks, et lööki aimata vaid üleüldse slovakist mööda näha). Seisnuks slovakk seal, kus kaitsja peaks seisma, siis poleks sealt pealelöökigi tulnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Indrek, mõtle oma vererõhule ka ikka veidi.
                                Katse roteerida ebaõnnestus, aga mäng ise ei olnud nii negatiivne, Celticul oli luck of the oirish õhtu lihtsalt. Strakoshal väravate puhul polnud eriti midagi teha ja Celtic rohkem raami ei saanudki. SMSi ei märganud tõesti? Ta vedas üksi kogu keskvälja minutid 0-85, sest Leiva ja Parolo olid väga viletsad, Jony lihtsalt mehhh ja Lazzarile keegi palli ei andnud eriti. Esimene värav oli 65% Leiva pask, 30% Vavro mask ja 5% Strakosha selgeltnägijavõimete puudumine... Teine värav oli kollektiivne pask, Bastos ja Vavro ei suutnud positsioone ära jagada ja SMS taustajõuna jäi ka unistama, magati liikumine täiesti maha. Tervet mängu vaadates oli Bastos super ja Vavro juba suhteliselt kasulik suur torbik, edusammud! Ründes raisati, aga kiita tuleb ka Forsterit, kaks supertõrjet. Inzaghit raske kritiseerida, ainus küsitav asi oli kaitseliini asetus. Bastos oleks vabalt võinud olla vasakul, ta on seal teinud mitu väga head mängu, ja Acerbi keskel, olen täitsa kindel, et ta oleks selle esimese värava olukorras suutnud blokeerida või vähemalt Strakoshale anda parema vaate sellele suhteliselt nõrgale löögile.
                                Kodumängud Celticu ja Clujiga tulevad huvitavad, aga eriti ei kahtle, et Alberto ja Ciroga alustades mõlemad Olimpicol kaotavad. Hetkel on suurim küsimus, kas anda Leivale veel võimalusi või on Cataldi välja teeninud algkooseisu koha. Puhtalt regista mõttes on Leival ehk veel väike eelis, aga kogu mõju keskväljale arvesse võttes on Cataldi näidanud, et ta on hetkevormide juures meeskonnale palju kasulikum.
                                Olgu. Hommik on õhtust targem ning vaatan nüüd asjale alanenud vererõhuga. Eile ajas hinge täis see viimaste minutite teema. Olen nõus tagasivõtma oma kriitika ainult Savici suunal. Teiste kohta kirjutatu kehtib ka praegu minu jaoks. Bastos oli hea?! Me ei vaadanud vist sama mängu. Korra tegi midagi head, blokkis mõne läbijooksu ja sealsamas oli jälle topeltsitt. Ja, kui sa teed topeltsitta siis sa oledki sitt kokkuvõttes. Kõige ebasümpaatsem mees Lazio ridades. Sellega olen nõus, et Leiva võiks juba pingipoisiks teha.
                                Forster tegi 2 imetõrjet...tõesti tubli. Iga väravavaht teeb aegajalt mõne imetõrje aga taevas halasta mulle ei tule meelde, millal ma võisin sama õelda Strakosha kohta. Võibolla Parma vastu oli tubli.Aga siiski alatasa on nii, et "Väravavahil polnud selles momendis midagi teha!". Oleks Cataldi löök sisse läinud, poleks keegi Forsterit süüdistanud. Aga näed, mees päästis. Selliseid päästmisi Strakosha esituses pole.
                                Ühesõnaga vererõhk või mitte enamuses jään enda õeldu juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X