Lehekülg 8, kokku 96 EsimeneEsimene ... 4567891011121858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1916

Teema: S.S. Lazio

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Moskva Dinamo oli vist tahtnud Kozaki ja leeduka ära osta, aga nood ei tahtvat ise Venemaale kolida
    Zarate üleminek Kiievisse on vist ka läbi kukkunud
    tea kas see neeger Diakite õnnestub rahaks teha, mis ta niisama ikka silmi punnitab

aga tulekutest - Laziol õnnestub paljud ostud ju sisuliselt ise ära nullida, eelmine suvi oli uus lootus Ederson - no kus ta nüüd on ? kogu aeg haige et isegi pingile enam ei pääse ?
    paar aastat tagasi oli kohe 18 täis saamas suur talent Uruguaist, Barreto - siiamaani pole mees platsile ega vist isegi pingile pääsenud

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Ja vana asja ka. EL mängude eest saite kokku 180k trahvi. Kui veel kordub siis järgnevad tühjad tribüünid. See rassismi värk jne.

Algupärane

See Andersoni lüke tundub selline suhteliselt läbinähtav, tahetakse suurt eufooriat tekitada viimasel päeval kõigis fännides ja laia üldsuse ees, et Lazio mängib kõige kõrgematel panustel ja võistleb üleminekutel Cityde ja PSG-dega, ehk siis Lazio räägib üleminekutes suuresti kaasa ja sebib räigelt, aga reaalsus on see, et Tare ja Lotidiot tegid ennast järjekordselt lolliks ja võitsid fännide viha poolehoiu.Ma olen täiesti kindel, et tegelikkuses ei olnud Tare kusagil mingit diili tegemas, usun, et ta istus kodus diivanit ja vaatas Tuvikesi ja naine tegi talle samal ajal juustuleibasid.
    Mis mõte on sellisel "üleküpsetatud broileri (loe kõrbenud broileri)" lükkel?

Liitus aga selline mees: http://en.wikipedia.org/wiki/Bruno_Pereirinha

Temast saab teie nn. Felipe Anderson , samas ega Carrizo papi eest poleks vist paremat saanud ka.

Professionaal Kasutaja Uuu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

ENDISELT TARE JA LOTITO VÕTKE ZEMUNN PUNTI, TÕMMAKE RIIDED SELJAST....MINGE KUSKILE PIMEDASSE RUUMI JA HAKAKE OMA KÕVADE ÕLITAMATA TEIVASTEGA ÜKSTEISE AANUSEID TAGA AJAMA...KES ESIMESENA SISSE SAAB ON SUURIM PEDERAST EVER MADE.
    Felipe Anderson osutus Keisuke Honda II-ks. Olen kindel, et asi jäi kas ebaprofessionaalsuse või Lotito sahiibsuse taha...jutt jäi väidetavalt 30% omava kapitalifirma taha kes soovis 35% tulevikumüügi papist...Lotito aga pakkus vaid 30% sellest. Ei tea kas see tõsi ka oli. Igatahe soovin, et Tare lahkub...ta lihtsalt peab luuser ka olema....ei saa olla, et alati on Lotito ja kokkuhoid kõiges süüdi.
    Vähemasti tean, et maha sai laaditud Sculli, Zauri, Matuzalem, Carrizo, Scaloni ja vb et ka Foggia...pole veel kindel. Enamus kindlasti neist.
    Mis puutub pizzaratesse siis Ukraina aken on lahti kuni veebruari lõpuni....küll ta sinna maha parseladatakse....ma väga loodan.
    Mis puutub neeger diakitesse siis see persenägu arvatavasti ikkagi jätkab Lazio raha põletamist.
    Lotito keeldus Kozakut müümast ja leedukas keeldus suheteliselt soojast Roomast Venemaa perseauku ronimast...on ju mõnus 800 000 niisama saada ja varsti suht päikest võtta.

FUCK OFF TARE JA LOTITO TE KAKS MUNNIN*ÄGU!!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Olen kindel, et asi jäi kas ebaprofessionaalsuse või Lotito sahiibsuse taha...
    Või siiski mõlemi taha? Te olete ju niikuinii poolamatöör klubi ja Lotitol pole kunagi sirget mõtlemist olnud.
    So self aware so full of shit

Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Says who
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.

Ussolja Kasutaja Mehhakas avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Says who
    Says Uuu

Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Ihihihi aahahahahha oohohohooh so funny
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.

Algupärane

Millal Anderson debüüdi teeb ? Hernanese vigastus peaks talle koheselt andma võimaluse end näidata.

Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Millal Taddei iludusvõistluse võidab? Totty juustepikenduste aeg vist samal ajal...peaks kindel võit ära tulema?
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Uuu sa õllele ei viitsi tulla?
    So self aware so full of shit

Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Ei hetkel küll mitte, tuju kehv, tervis natuke veel kehv ja kui ma mõtlen kui peded on lotito ja tare siis hakkab tervis jälle jupsima.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mis?????????????? Ma olen kolmandat päeva haige....
    Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Linnugripp?
    Ei hetkel küll mitte, tuju kehv, tervis natuke veel kehv ja kui ma mõtlen kui peded on lotito ja tare siis hakkab tervis jälle jupsima.
    Linnugripp???

Algupärane

UUU ära üldse muretse Tare lubas, et suvel minnakse Taddeid jahtima, talenti kes võib asendada nii Hernanest mängujuhi kohal kui teie parimat paremkaitset Konkot.Tare väitis, et tahtis seda lüket juba nüüd jaanuaris teha, kuid viimase minuti hilinenud faxi tõttu jäi ära, fax ei jõudnud lihtsalt õigel ajal Lazio Roma kontorist AS Roma kontorisse, shit happens eks...tehnikasajand ikkagist

Usun, et selle lükkega peaks Tare oma spordidirektori kohta kindlasti betoneerima ja võitma tagasi poolehoiu Lazio fännide seas.Igatahes suvel on oodata kõlavaid nimesid tiimi! Ja ma usun, et kui te peakski CL-i jõudma siis Taddei teile ära ei ütle.

Ja mis iludusvõistlusesse puutub,siis helesinine särk sobibki talle paremini, punane ei ole väga tema värv, usun, et Padeia kohaliku maakonna missivõistluse lööb pika puuga kinni.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

ilus särk on see helesinine küll, ma usun et ükskõik kes seda ka ei kannaks, paneks kohaliku maakonna iluvõistluse kinni.

mis teema selle vs juve mängus scaloni särgi vehkimisega oli celebrationi ajal? mis teemad on?
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Scaloni müüdi Atalantasse ja niipalju, kui ma tean siis Gonzalez on hea sõber Scaloniga ja jagas respecti tema lahkumise puhul.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.

Grindin' allnight Kasutaja resorte avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Uuu sa õllele ei viitsi tulla?
    Sa muidu tunned teda? Tead pärisnime tal?
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas resorte Vaata postitust
    Sa muidu tunned teda? Tead pärisnime tal?
    Sellise informatsiooni eest tuleb maksta.
    PS ! Ole ilusti
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Simpson Kasutaja Bart avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Sellise informatsiooni eest tuleb maksta.
    PS ! Ole ilusti
    Mis hind on siis?
    Adiós amigos

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Bart Vaata postitust
    Mis hind on siis?
    Küsige francesco käest !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud