320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Posti lõi Keita, lattilööjat ei mäleta (võis olla Biava, sai Ledesma väga heast vabalöögist peaga suht lähedalt proovida, Storari tõrjus latti, paar minti hiljem sarnane asi, aga lööja ei tabanud siis palli korralikult ja Juve vv püüdis kindlalt).
    Muide, Lazio selle hooaja Wiki lehel figureerib peatreenerina endiselt Šveitsi-Bosnia heeros.
    Klose


    Teine kord oli ka Klose kmõm, aga siis oli äärekohtuniku lipp ka püsti.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Väga väga kahju! Ainuke positiivne asi mitte 3p realiseerimise juures on kahe jalaga maa peale jäämine. Pole Beniteze fänn olnud ja usun, et Napoli laseb ta hooaja lõpus lahti. Ühesõnaga KUI Reja rivistab parima koosseisu Napoli vastu ja tõesti tahab võidelda Cupis siis me võidame selle mängu nagunii. Kas minnakse 3-4-2-1 taktikaga nagu Juve vastu ei oska öelda. Kui jah siis Napoli vastu on olemas ka Onazi, Lulic, Radu, Konko ja Marchetti. Berisha oli üllatuslikult hea ja see on oht, et Marchetti võidakse rahaks teha.
      Wikipedia võib tõsiselt endalt sutti võtta sellise solvanguga.

      Forza Lazio!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Märgin ära siis, et selle nädala lõpus saab Mauri ametlikult jälle mängida, kuid kahjuks pole tegemist lisajõuga vaid Stefano täidab vaid Edersoni augu. Nimelt otsustas klaasist mees katki minna JÄLLE Selleks hooajaks on temaga kõik...Kahju, aga maksta 1.8 miljonit palka paari mängu eest ei tasu ennast ära. Lihtsalt ei tasu. On ju tegemist üliandeka vennaga, aga kui tervist pole siis tervist pole.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kui Rafa sugune paksmagu suutis Eeduard Reha ja co oma litsiks teha, siis mis veel Garcia vastu juhtuma hakkab. Saamatud kanad! Aga saan aru, hirm kolme kordse alanduse ees oli nii suur et ega mängjad isegi ei pingutanud. Well played!

          FORZA ROMA!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            HAhhahhaha bocky bocky bocky...sa käid sital ka selle suuga millega sööd?
            Selle mängu võitis Reja mitte Peenistez. Ilma vabandamata Reja ütles oma esimested intervjuudes välja, et põhiline on olla edukas liigas ja nii coppa, kui EL on sekundaarne. Seda siis säästu Lotito pärast.
            Olin üllatunud, kui saast napoli tegelikult on....Parim roster kodus Lazio vastu. Ja palun vaadake üle Lazio meesonna erinevus liiga omaga....Kurb, aga Edy pidas sõna. Poisid oli tublid täna ja võitlesid viimase hetkeni. See on see võlu mille Edy Laziosse tagasi tõi.
            Uskumatu, et ilma Marchetti, Candreva, Hernanese, Kloseta tuldi auga välja. Sealjuures Cana, Biava puudusid algist.
            Olen rahul, et pasapruunidega coppa mänge ei mängi sest Reja nagunii ei oleks lõpuni läinud. Mulle piisab võidust liigas. Asja kurb pool on, aga see, et rioma saab praeguse vormiga Napolist igas asendis jagu...tõesti loodan, et eksin, aga Napoli on täielik saast.
            Ja kes nägi sai ka aru, et Keita on tulevane Kunn!!!!!!!!

            FORZA LAZIO E EDY REJA!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              HAhhahhaha bocky bocky bocky...sa käid sital ka selle suuga millega sööd?
              Selle mängu võitis Reja mitte Peenistez. Ilma vabandamata Reja ütles oma esimested intervjuudes välja, et põhiline on olla edukas liigas ja nii coppa, kui EL on sekundaarne. Seda siis säästu Lotito pärast.
              Olin üllatunud, kui saast napoli tegelikult on....Parim roster kodus Lazio vastu. Ja palun vaadake üle Lazio meesonna erinevus liiga omaga....Kurb, aga Edy pidas sõna. Poisid oli tublid täna ja võitlesid viimase hetkeni. See on see võlu mille Edy Laziosse tagasi tõi.
              Uskumatu, et ilma Marchetti, Candreva, Hernanese, Kloseta tuldi auga välja. Sealjuures Cana, Biava puudusid algist.
              Olen rahul, et pasapruunidega coppa mänge ei mängi sest Reja nagunii ei oleks lõpuni läinud. Mulle piisab võidust liigas. Asja kurb pool on, aga see, et rioma saab praeguse vormiga Napolist igas asendis jagu...tõesti loodan, et eksin, aga Napoli on täielik saast.
              Ja kes nägi sai ka aru, et Keita on tulevane Kunn!!!!!!!!

              FORZA LAZIO E EDY REJA!!!
              Selle "Coppa on teisejärguline ja me mängisime teise kooseisuga" jutuga võite kõik karup*tsi minna. See ei ole isegi vabandus, see on lihtsalt hale. See oli ka Eduard Reha ja Gayta viimane võimalus Euroopa jalgpallile. Nüüd on teil dj finiito ja dj tomcraft.
              Ühesõnaga puhake jalga, naerualused mitte jalgpalliklubi. Mis võitlusest sa räägid? 90% ajast oli pall Napoli käes ja kõik tuvid olid maas pikali oma kloaagist tulnud sita sees krooli ujumas. Naljanumber!

              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                lolz

                Kommentaar


                  Kommentaar








                    Varsti aastapäev, tellisin juba kuubast rummi ära, peaks jõudma õigeks ajaks kohale. Bocki neil kahjuks pakkuda ei olnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      HAhhahhaha bocky bocky bocky...sa käid sital ka selle suuga millega sööd?
                      Selle mängu võitis Reja mitte Peenistez. Ilma vabandamata Reja ütles oma esimested intervjuudes välja, et põhiline on olla edukas liigas ja nii coppa, kui EL on sekundaarne. Seda siis säästu Lotito pärast.
                      Olin üllatunud, kui saast napoli tegelikult on....Parim roster kodus Lazio vastu. Ja palun vaadake üle Lazio meesonna erinevus liiga omaga....Kurb, aga Edy pidas sõna. Poisid oli tublid täna ja võitlesid viimase hetkeni. See on see võlu mille Edy Laziosse tagasi tõi.
                      Uskumatu, et ilma Marchetti, Candreva, Hernanese, Kloseta tuldi auga välja. Sealjuures Cana, Biava puudusid algist.
                      Olen rahul, et pasapruunidega coppa mänge ei mängi sest Reja nagunii ei oleks lõpuni läinud. Mulle piisab võidust liigas. Asja kurb pool on, aga see, et rioma saab praeguse vormiga Napolist igas asendis jagu...tõesti loodan, et eksin, aga Napoli on täielik saast.
                      Ja kes nägi sai ka aru, et Keita on tulevane Kunn!!!!!!!!

                      FORZA LAZIO E EDY REJA!!!
                      Kas tõesti Reja võtab riski ja läheb täispangaga 7. koha peale välja? See oleks juba midagi!

                      Aga no puts rikkusite ilusa tulevase nädala ära, raiped.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Helder Postiga Rooma maandumas. Meditsiiniline kontroll ja lepingu allkirjastamine. Lotito vaene saast ei suuda ju kedagi normaalset osta, aga miks Reja teda tahab? Kas ta on võimalike valikute seast siis "parim". Ainuke mida tema kohta loen no, et ta on saast. Hetkel mul pole vahet kas Floccari või Postiga...eks pühapäeval ole näha, mis puust ta on.
                        Kuna transfer window sulgub?
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kuna transfer window sulgub?
                          Homme.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Helder Postiga Rooma maandumas. Meditsiiniline kontroll ja lepingu allkirjastamine. Lotito vaene saast ei suuda ju kedagi normaalset osta, aga miks Reja teda tahab? Kas ta on võimalike valikute seast siis "parim". Ainuke mida tema kohta loen no, et ta on saast. Hetkel mul pole vahet kas Floccari või Postiga...eks pühapäeval ole näha, mis puust ta on.
                            Kuna transfer window sulgub?
                            Heldur oleks teil ainuke sümpaatne mees seal kanalas.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              LIKE DIS IF U CRY EVRY TIME
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X