320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Õnneks mängu ei näinud....Lotitovastane streik tõi tühja staadioni nagu aru sain? Kas sealt ka kaotus....aga ok nüüd on mul jumala savi kus Lazio see aasta lõpetab. Äkki ikka tühjade tribüünide eest Lotito situb ennast täis ja teeb Tare rasedaks NING IKKAGI paneb klubi müüki? On mul mingit lootust seda unistada?

    Kuidas saab Lazio fännil olla savi oma klubist??
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Sellest hooajast on küll siiber. Peab unistama, et suvel tuleb uus omanik(juhul, kui protestid vilja kannavad) VÕI Lotito tõesti lubas Rejale uusi mehi suvi 2014. Ja alustada puhtalt vaid Serie-Aga poleks ju paha. Mind tõesti ei koti see EL mitte mun*nigi....ainuke positiivne külg on vaid väike tease riomaga näiteks. Ja nüüd pole sedagi vaja sest suure tõenäosusega nad CL koha ikkagi kätte saavad, mis sellest, et nende vorm on jubedalt dekadentsis.
      Tunnen mängijatele ja treeneritele kaasa!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        fännide varem lubatud boikott Atalanta mängule tehti eile ära jah, lotito sai tühja staadioni nautida

        Kommentaar


          Algselt postitas olll Vaata postitust
          fännide varem lubatud boikott Atalanta mängule tehti eile ära jah, lotito sai tühja staadioni nautida

          http://lnx.lazialita.com/2014/03/09/...-photogallery/


          Aga milles mängijad süüdi on? Ja kas oodatakse, et keset hooaega Lotito klubi müüb (kui aus olla, Laziot eriti ei tunne)?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Ei keset hooaega ei müü, aga kuna väidetavalt on huvi olemas Laziole siis mul poleks midagi selle vastu, kui saaks tunnistada mõnda 10+ miljonit transferit, mis tehakse reaalselt esimesel transferi nädalal mitte viimasel sekundil ja viimaseid sente kokku kraapides. No mine vittu Lotito.
            Ja tõesti mängijad pole süüdi, aga vb see protest ja vastuhakk kannab vilju....see klubi ei võitle ühegi tiitli eest kuniks Lotito pervert seda juhib.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Itaalia fanbase on selline raske juhtum. Lotito on ka raske juhtum, siia vist sobiks hästi vanasõna kõvadest kividest ja jahvatamisest? Ausalt öeldes, isegi kui see absoluutselt nii mõeldud ei olnud, siis kukkus väga sitasti välja selle protestiga. Reja rabab ja üritab persse keeratud hooaega kursile tagasi saada ja iga kord kui hakkab juba enam vähem asi normaalselt seilama tabab mingi sitatorpeedo jälle... Mäng oli sõna otseses mõttes sitt. Panin pärast esimest poolaega kinni ei mäleta et oleksin kunagi varem nii teinud

              ps.
              Tervituste rubriik - kõrge viis Primaverale ja Minalale. Galaktika parimast noortesüsteemist on tehtud korralik jalamatt viimastel hooaegadel ka säästueelarvega - nii hoida!

              ps2
              Uuu, testi oma soccerneti PMi, EDerson tahab sulle tervitusi edastada.

              Kommentaar


                Sry ei olegi tähele pannud sõbrasoovi. Panin linnukese. Terva ManfrEDinit minu poolt ka Ma olen siin haudunud come-backi, aga nagu eelpool mainisid siis see hooaeg enam rööpasse ei lähe....nagu vene põrgu....ükskpäev pole pange teinekord pole sitta....vast tead seda anektooti Hoia seni siis meiepoolset au kõrgel...mind söödi nagu Hodorkovskit ju süsteemist välja
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Lotito üritab nüüd olla väheke tugevam, kui Kallas ja vannub nüüd, et suvel kulutatakse korralikult nutsu. Ainuke positiivne asi selle juures on, et vend on tõesti hirmul tühjade tribüünide pärast ja hakkab vaikselt ennast täis laskma. Mingeid lubaduste täitmist see muidugi ei tähenda. Minu poolt roheline tuli protestidele. Mängijad pole süüdi selles, aga mida siin ikka enam nii higistada....seda EL kohta pole vaja. VAJA on CL jõuda ja selleks peab Tare-Lotito pedepaar rahakoti avama. On ju ilmselge, et meil on rohkem raha, kui interil(The wannabe Branson gang), milanil(GazProm Berluslut), violal(GayPurple). Ehk ostes Rejale nõutud mehed võib kindel olla, et mängime hooaja pildis üle nii rioma, kui napoli. Juve jääb kahjuks võimsaimaks jõuks veel pikemaks ajaks.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Lotito üritab nüüd olla väheke tugevam, kui Kallas ja vannub nüüd, et suvel kulutatakse korralikult nutsu. Ainuke positiivne asi selle juures on, et vend on tõesti hirmul tühjade tribüünide pärast ja hakkab vaikselt ennast täis laskma. Mingeid lubaduste täitmist see muidugi ei tähenda. Minu poolt roheline tuli protestidele. Mängijad pole süüdi selles, aga mida siin ikka enam nii higistada....seda EL kohta pole vaja. VAJA on CL jõuda ja selleks peab Tare-Lotito pedepaar rahakoti avama. On ju ilmselge, et meil on rohkem raha, kui interil(The wannabe Branson gang), milanil(GazProm Berluslut), violal(GayPurple). Ehk ostes Rejale nõutud mehed võib kindel olla, et mängime hooaja pildis üle nii rioma, kui napoli. Juve jääb kahjuks võimsaimaks jõuks veel pikemaks ajaks.


                    Keda Lazio reaalselt kõige enam vajab?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Keskkaitsjad, ründajad karjuvad enim. Äärekaitsjad on head, aga häid vahetusmehi ju tegelikkuses pole.
                      Keitast saab kindlasti uuel hooajal põhimees ja noortest on tulemas see 42-aastane kes millegipärast on tõelistest noortest füüsisega parem? Igatahes, kui paksmagu järgnevate protestidega tõesti pinge all murdub võib jälle lootma hakata
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Nii Lazio fännid plaanivad uut protesti Lotito vastu. Seekord siis sõberklubi Interi stiilis. Mängime kodus mingi Ac Bilan või Ac Silan...no whatever mingi endine hollandi jorss pidi treener olema ja hetkel pidid muidugi supervormis olema. Eks saab raske olema.
                        Aga teemasse. Väidetavalt siis esimesel poolajal on fännide asemel hunnik plakateid Lotito vastu ja ka 10 küsimust presidendile. Ning teisel poolajal on väidetavalt ka fännid väljakul.
                        Tänaseks hetkeks on Lotito protestidest tõesti ennast täis laskmas. Annab igasugu vabandusi ja lubadusi....pidi suurel erkaanil ka Lazio mängijad fänne paluma panema. Ühesõnaga püssi ähvardusel peaks Klose või Candreva kutsuma fänne toetama.....hale saast oled sa paks pu*ts. Särkide pidavat olema mingi loosung ala "All for Europe"..........igatahes asi kannab vilju....protestide edasi ja me saame uue omaniku. Milani tegelikult tahaks võita ikkagi, aga pohhui!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Kes meil haldab neid sulge teema pealkirjades? Kaks requesti on. Esiteks kui Milan on Mensa klubi, siis Lazio on kindlasti Mässu klubi käesoleva hooaja lõpuni vähemalt! Teiseks, need hipide ja lillelaste sulud on jubedad silmale vaadata. S.S. Lazio [Fännide mäss]/S.S. Lazio [Mäss] pealkirjaks ja Cragnotti Ukraina majandusministriks!


                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            modedel[Tanel, eika, Saarlane, cannuman, Jasper] on võimalus pealkirju topeltklikiga muuta. tegin teie lillelaste sulgudest mahlasema versiooni. loodan, et sobib.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Jasper, ajasid oma hipibussi kevade alguse puhul välja ja seisukord ei ole kiita? Itaalia üks peamiseid ''kaubamärke'' maailmas on hea disain. Mingisugused ilged töllerdavad lambisulud Itaalia alafoorumi klubiteemade pealkirjades on ausalt öeldes päris korralik pühaduseteotus selles plaanis... Korjake need üldse ära või vähemalt las iga klubi fännid annavad mingi reaalse funktsiooni neile valides mingi sisu, mis nende arust tundub mõistlik. Lazio puhul oleks täitsa õigustatud mässu staatuse omistamine, selline massiline vastu hakkamine fännide poolt klubi juhtkonnale on 2014 suhteliselt pretsedenditu kogu Euroopa jalgpallis.

                              Kommentaar


                                mulle see liivane versioon Laziost meeldib küll.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X