320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Jasper, ajasid oma hipibussi kevade alguse puhul välja ja seisukord ei ole kiita? Itaalia üks peamiseid ''kaubamärke'' maailmas on hea disain. Mingisugused ilged töllerdavad lambisulud Itaalia alafoorumi klubiteemade pealkirjades on ausalt öeldes päris korralik pühaduseteotus selles plaanis... Korjake need üldse ära või vähemalt las iga klubi fännid annavad mingi reaalse funktsiooni neile valides mingi sisu, mis nende arust tundub mõistlik. Lazio puhul oleks täitsa õigustatud mässu staatuse omistamine, selline massiline vastu hakkamine fännide poolt klubi juhtkonnale on 2014 suhteliselt pretsedenditu kogu Euroopa jalgpallis.
    andke andeks. mulle näiteks väga meeldivad lambisulud. tegin Lazio oma isegi teistest erilisemaks, aga see ka ei sobi. hea küll, võtan maha. Mensa klubi pillid paneme ka kotti peale seda mensi pritsimist. veelkord, vabandust.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Djordjevic on siis ametlikult Lazio mängija.....see siis Lotito-poolne tegevus. Muidugi saab ta Lazio särki esindada uuest hooajast. Samuti on väidetavalt Keita uue lepingu sõlminud.
      Fännid igatahes hetkeseisuga jätkavad oma rolli. Lotito saatis siis relvasaatel 5-6 mängijat videosalvestuses paluma fänne tagasi tulema.....seis on pingeline. Ma tõesti pooldan fännide tegevust, kuid seda varjutavad mu ühtede lemmikute Demetrio Albertini ja Cristian Brocchi toetus Lotitole. Neil mõlemal oli väga positiivne spell nii Lotito, kui Lazioga....eks üritavad lihtsalt presidendile tänulikud olla. Sisimas usun, et poisid teavad mida fännid tunnevad ja miks seda läbi viivad.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Djordjevic tegi ''Postigat''...

        Kommentaar


          Suhteliselt lambine ja lapsik on see sulgude asi tõesti... Saaks aru kui tegu oleks ühe klubi foorumiga...

          Kommentaar


            sattusin just peale



            loodame et jätkub kindlameelsust, ei hakata taganema varem väljaöeldust - et ei osteta enam pileteid ega ametlikke klubi tooteid, et jätta lotito näljapajukile

            aga tegin nüüd korraks ka striimi lahti - Curva Nord rahvast täis !?
            niipaljuks seda siis oligi

            Kommentaar


              Ei tea jah....tra küll.
              Ja mängust siis.....Kontakt ja kohtunik on kõige lahedamad sitapersed.....ma ei muretse...nii Lazio, kui Real võtavad täna 3 punkti.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                No üks faking neeger hullem, kui teine säästubilanis....pedekari
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Keital hakkas jalg värisema ?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Miks te väljakule tulite fännid? Mitu korda andis Keita pederastkaitsjate vahelt sittereid, et need väravateks vaid vormistada?????? Laziol pole peale Klose ühtegi nimetamist väärt ründajat....no tra sellisele virtsale viiki vanduda.....masendav.
                    Seedork, Milan= One Big Family......De Junn ja Civicu poiss demostreerisid, kui palju nad Seedorki armastavad
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Kakoi värisema? Sul varsti väriseb jalg, kui see vend täielikku tippu tõuseb.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Kakoi värisema? Sul varsti väriseb jalg, kui see vend täielikku tippu tõuseb.
                        Nu see kiidulaul mis sa Keita kohta lasid... kuhu jäid kollid, Keita peaks ju mensa-Milani vastu ikka suutma skoorida ?

                        "Laziol pole peale Klose ühtegi nimetamist väärt ründajat"

                        Kes Keita siis on ?

                        Minule jäi igatahes silma, et mees oli korralik sitter kui palli kasti sai, ruumi tundus piisavalt, et möödamängida, mees aga hoopis triblas kastist välja ja ühekorra andis söödu kastis kellegile ja siis kukkus ka perseli.Oleks ausalt oodanud enamat sinu kiidulaulu põhjal.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          et tuldi siis seekord tribüünidele Laziole vabadust nõudma

                          Lazialità: notizie sulla Lazio, risultati e classifiche, esclusive, gol e rassegna stampa


                          palju mõjusam olnuks tribüünid tühjaks jätta

                          Kommentaar


                            Keita ei ole ründaja positsioonis...sellise sõnnikklubi nagu milani vastu oleks tõesti pidanud teravam olema, aga areng on olnud märgatav....uuel hooajal põhimees ja meie 42-aastane Minala on samuti uksest sisse astumas. Candreva oli ohtlik ja töötas hullult, aga peab natuke rohkem kokku võtma....Brasiiliasse saamiseks peab veel uue käigu lisama.
                            Endiselt kurb, et viiki mängisime selle pasaga ja kurb, et fännid kohale tulid.....tra milleks kõvatada.
                            Oke elame üle.....kui see polnud eestlane ja meie foorumist siis Seedork(UUU peakontori viimaseid nimesid) on jõudnud goal.comi kommentaariumisse...et on mille üle õnnelik olla.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              See meeskond ei viitsi kohe üldse enam mitte munnigi teha. Positiivne on EList eemale jäämine....negatiivne on lihtsalt kaotuse tunne....kõik mängisid eriti pasalt...lõppegu see putsistunud hooaeg juba ära ja loodetavasti kärvab Lotito ja Tare mai lõpuks maha...
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Mis Reja peas toimus kui mees ennast taas täpselt sama jamaga sidus ???

                                Kas tõesti Reja ei näinud seda pedetandemit läbi ?

                                Reja kindlasti sinisilmselt usub jlle jutte, et staarid on tulemas suvel, reaalne nuts on olemas ja Tare juba peab läbirääkimisi staaride toomiseks.

                                Tõeline fart ja fiasko!

                                e: Kui järjepidevalt euroopast väljajääda, siis võib ju ise arvata kui peibutav on headele mängijatele Laziosse mängima tulek ?

                                Asjalikud mängumehed tahavad ka väärt palka nii või naa ja senikaua kui Lotito hoiab palgakulud minimaalsed, senikaua pole väga loota ka paremaid mängijaid ja tulemusi.

                                Lotito suhtumisest jääb kyll mulje, et Lazio on talle nagu pisike ciabatta saia putka kusagil tänavanurgal, pisikene ärikene, kus ots-otsaga kokkutulla ja ehk isegi paar ruublit kasumit teenida.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X