320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    blablabla
    Aaaa btw KLOSE ON M*NN!!!
    üks mees läks su ila peale põit kergendama

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Strootmunn on juba MMi kuldmedaliga pealinnas?
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Kui Strootmunn ja Maikonn lennupileti broneerisid oli Klose juba maailmameister.
        Suured suured suured ja veelkord suured tänud Miroslav Klosele, kes sa selle MMi minu jaoks mingilgi moel ellu äratasid peale Itaalia langemist. Vorm lubas kaasa teha kõik viimased kolm mängu algkoosseisust ja seejuures olla igati pidi kasulik koondisele. On äärmiselt suur au ja uhkus teada, et selline vägev mees mängib Lazio särgis.
        Kas tänane mäng reaalselt ta viimane oli pole veel teada, aga nii need asjalood paistavad olema...muidugi üks farewell mäng kindlasti ka tuleb.


        MESSI IME OMA SORRY ASS MU*NNI JA MUUD HIGISEDJUANID SAMA ASI.....EX BIGLIA...tubli esitus ja kindlasti Laziole kasulik mees.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Mina seda ei usu, aga paljud usuvad, et Lotilibu kardabki fänne juba.
          Treeneriks tuli mingi abordijäänud, aga hetkel parem seis, kui Petkovituga. EDY REJA GRANDE!!!!!!!!!!
          Hetkel pole suuri nimesid müüdud. Hunnik noori on laenule läinud. Minala saaga pole veel järge saanud. Keita pikendas veel lisaks ühe aasta.
          Olemas:
          Candreva, Djordjevic, Basta, Parolo

          Väga lähedal:
          Astori

          Natuke kaugemal, kui Astori, aga pm peaks ka Lazio särgis kohe olema:
          De Vrij



          Kui kõik muud karvased alles jääksid ja Piolil mingigi kvaliteet on siis jah kõike võib loota.

          Keskväli on lahe: Onazi, Candreva, Lulic, Gonzalez, Anderson, Keita, Biglia, Mauri, Ederson, Ledesma, Minala
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Mina seda ei usu, aga paljud usuvad, et Lotilibu kardabki fänne juba.
            Treeneriks tuli mingi abordijäänud, aga hetkel parem seis, kui Petkovituga. EDY REJA GRANDE!!!!!!!!!!
            Hetkel pole suuri nimesid müüdud. Hunnik noori on laenule läinud. Minala saaga pole veel järge saanud. Keita pikendas veel lisaks ühe aasta.
            Olemas:
            Candreva, Djordjevic, Basta, Parolo

            Väga lähedal:
            Astori

            Natuke kaugemal, kui Astori, aga pm peaks ka Lazio särgis kohe olema:
            De Vrij



            Kui kõik muud karvased alles jääksid ja Piolil mingigi kvaliteet on siis jah kõike võib loota.

            Keskväli on lahe: Onazi, Candreva, Lulic, Gonzalez, Anderson, Keita, Biglia, Mauri, Ederson, Ledesma, Minala
            De Vrij on ikka ManU'le palju palju lähemal kui teistele klubidele, eeldusel, et ta üldse kuhugi liigub.

            Kommentaar


              Manus pidi see vend juba ammu ammu olema juttude järgi. Siis aga selgus tõsiasi, et Laziol on tõsi taga. Hollandi meedias ja jalgpallistuudiotes on korduvalt öeldud, et poiss otsapidi Lazios. Manu kõlakas on maha maetud. Elame näeme!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Kui sa ikka oled wannabe Branson nagu Trahiir interis siis nii jääb see seis ka Claudio Lotito aka FUCKFACE OUT OF MONEY MUNNIJUKULE.
                Pm jääb arusaamatuks miks Candreva, Marchetti veel endiselt Lazio nimekirjas on? Veel hullem....MIDA VITTU TEEB PAROLO LAZIOS?
                Ühesõnaga Lotito-Tare pedepunt üritas sente kokku lugedes fänne ikka trikitada(peaagu ka mind, uskumatu?), et keskkaitsesse tulevad Astori-De Vrij.....guess what.....De Vrij asi on väga vaikseks nüüd jäänud...paistab, et Lazio siiski ei ole see klubi kuhu ta läheb. Ja nüüd tänane POMMUUDIS. Astori kes tõepoolest oli otsapidi Lazio särgis hoopis sõlmis täna õhtul Cagliariga 3-aastase lepingu, et liituda Rioma 1927 kes pakkusied viimased 3 tunniga 1 miljoni rohkem. Loti-Tare perseni*kkujad moosisid terve suve oma 5-6 milliga(heal juhul) küsitud 7 asemel ja siis 3 tunniga pm tuli Sabatini ja viis venna mill kallimalt minema.
                Hooaja pileteid on müüdud pm vähem, kui Nõmme Kaljul....fännid ei usu sind paksmagu. Asi on hapu! Väga hapu!
                Klose-Candreva-Biglia ja Gonzalez lähevad ka "kaduma" ennem Auronzo treeninglaagrit nagu ukraina brassid lennukile minnes.



                KAO NII PUTSI LOTITO!!!!!!!!SA OLED VÄRDJAS CHEAP FUCKFACE!!!!!!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Kui sa ikka oled wannabe Branson nagu Trahiir interis siis nii jääb see seis ka Claudio Lotito aka FUCKFACE OUT OF MONEY MUNNIJUKULE.
                  Pm jääb arusaamatuks miks Candreva, Marchetti veel endiselt Lazio nimekirjas on? Veel hullem....MIDA VITTU TEEB PAROLO LAZIOS?
                  Ühesõnaga Lotito-Tare pedepunt üritas sente kokku lugedes fänne ikka trikitada(peaagu ka mind, uskumatu?), et keskkaitsesse tulevad Astori-De Vrij.....guess what.....De Vrij asi on väga vaikseks nüüd jäänud...paistab, et Lazio siiski ei ole see klubi kuhu ta läheb. Ja nüüd tänane POMMUUDIS. Astori kes tõepoolest oli otsapidi Lazio särgis hoopis sõlmis täna õhtul Cagliariga 3-aastase lepingu, et liituda Rioma 1927 kes pakkusied viimased 3 tunniga 1 miljoni rohkem. Loti-Tare perseni*kkujad moosisid terve suve oma 5-6 milliga(heal juhul) küsitud 7 asemel ja siis 3 tunniga pm tuli Sabatini ja viis venna mill kallimalt minema.
                  Hooaja pileteid on müüdud pm vähem, kui Nõmme Kaljul....fännid ei usu sind paksmagu. Asi on hapu! Väga hapu!
                  Klose-Candreva-Biglia ja Gonzalez lähevad ka "kaduma" ennem Auronzo treeninglaagrit nagu ukraina brassid lennukile minnes.



                  KAO NII PUTSI LOTITO!!!!!!!!SA OLED VÄRDJAS CHEAP FUCKFACE!!!!!!!!!!


                  Kas need pisut paisutatud numbrid pole, arvestad?es, et ka Juves vaid mõni üksik (Tevez, Vidal) säärast palka saavat, pealegi kui küsijaks olevat kodanik, kes isegi MM-i koosseisu ei mahtunud


                  EDIT: minu paha, arvasin, et palgast on juttu.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Ei ole hullu Kergelt uskumatu, et sa arvasid Lazios selliseid palganumbreid olevat Enim teeniv mängija peaks olema seal 2.2 milli ringis.
                    Lotito-Sinu Lazio on niii võimas! Sa ise oled suurim jalgakunn!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Astori pealinnas!!! oih...
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Tare lubab: "It is a promise, no-one will leave, not even Candreva. When we are at the end of the market you can come here and I will be ready to show that I respect a promise.”

                        Kommentaar


                          Kellel seda Astorit või De Vriji ikka vaja on. Meil on Cana, Ciani, Novaretti. Tra vot see on alles trio. Nüüd ma saan täiesti selgelt aru miks Reja ei jäänud. Ju oli mehel konkreetne nimekiri ja nagu ikka Lotiputs seda täita ei suuda. Selles mõttes, et las paksputs ja pikkpeenis mängivad oma mänge edasi.....hooaja pileteid ju keegi ei osta. Staadionid jäävad tühjaks. Raha sisse ei tule. Eks siis vaatame kas sa ikka pärandad selle klubi oma pojale või laseb teine ennast ennem maha.
                          Ja päris äge lubadus Tarelt....no ütleme, et kedagi ei müüda maha....whats the point when theres no fucking defence!!!!!!!! Muidu nagu eriti ei olnudki Lazio lainel, aga sellised setbackid ajavad ikka marru. Rioma on läbi aegade tugevaks muutunud ja meie kaitseliin on pm nõrgem, kui Kuressaarel.
                          Raske on hetkel olla Lazio fänn. No pole mingit fucking projekti ega ammugi tulevikku. Edy Reja kaks hooaega napilt CL välja jäädes oli vist lagi mida meenutada hetkel. Suured tänud Old Man.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            ..Kuressaarel.
                            Raske on hetkel olla Lazio fänn.
                            Hardenthef***up.jpg
                            Ja tule kalale, meil siin põhjas ideaalne ilm... halada jõuame terve pika hooaja veel.

                            Kommentaar


                              Ei mulle aitab Kristjan Astori oleks Lazio särgis, kui asja oleks normaalsed inimesed ajanud. Ülbed kitsid rotid said oma lahmaka. Kvaliteedi eest tuleb maksta ja ilmselgelt see puts paks seda ei tee EHK mingeid kvaliteetkeskkaitsjaid me ei näe.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Lotito varastab Galliani taldrikult palukesi


                                Või on tegu varajase mätsh fiksinguga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X