320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ma selles küll väga kindel pole. Portaali avalehel vähemalt on mingi jälg
    Vend on tagasi jah. Juba luusib ringi ja kogub julgust taas
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      #92
      Lazio 3-0 Catania TIM CUP

      Peab Petkovicile respecti ja propsi viskama, et on pannud selle andetu kääbusklubi nõnna hästi mängima, et nad isegi meist tabelis eespool asetsevad.
      Vaadates meie materjali ja Lazio materjali ja võimalusi, siis tõesti tekib küsimus, et kuidas see võimalik saab olla, Zeman, kes sai suvel omale meelepäraseid täiendusi ja tunneb itaalia vutti läbi ja lõhki , saab uustulnuk Petkovicilt 7 punniga sisse, väga arusaamatu.



      Millegipärast on tunne, et paljudel meie mängijatel Zemaniga sellist isa-poja suhet ei ole, võimalik, et sinna ongi need kohatised ebaõnnestumised ja komistamised maetud.
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Respect! Ei hakka seekord isegi mingit jama ajama.
        Petkovic on tõesti hästi hakkama saanud. Ennustasin Cana, Zarate ja Petkovici faili. Kui esimese kahega panin täiesti täppi siis Petko on küll kunn. Aga mängida on veel palju.
        Eile siis mindi väljakule täiesti uue formatsiooniga ja oli tõesti hea mäng Lazio poolt. Eks näha ole mis plaat nv peale pannakse.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          #94
          (Siit pole vist läbi käinud?)

          Corriere Dello Sport kirjutab/spekuleerib, et Scommesse raamas on veebruaris teemaks Lazio, Genoa ja Lecce. Stefano Mauri olevat väidetavalt läbi spetsiaalse/salajase krediitkaardi panustanud Lazio 10/11 hooaja 4:2 võidumängudele Genoa ja Lecce üle. Mees ise on kõike eitanud ning väidab, et bettis ainult korvpallile ja tennisele ning jalgpallile elik Lazio mängudele ta ei panustanud.

          KUI Mauri seotus peaks selguma, siis võib oodata Laziot Napoli saatus ehk Laziol on viie miinuspunkti oht (2 x -2 nö fiximiskahtlusega mängu eest ja -1 Mauri valeütluste eest).

          Kommentaar


            #95
            white plide
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              #96
              Ohooooo see kõmuline uudis isegi soccernetti jõudnud.
              Kõige huvitavam on, et seda skandaalset kohtucasei kajastatakse täpselt ennem eelseisvat liigavooru. On ju ilmselge, et rubentussil on vesi ahjus ja see voor soosib vaid Laziot. Olen kindel, et mingit point deductionit Laziole ei tule ning see on üks järjekordne trikk nööritõmbajate poolt. Küll Lazio vaimselt vastu peab ja rõõmsalt edasi võidab. Teisipäeval tuleb rubele taha panna ja esimene karikas pm kapis Petkovicil.
              Palermo vastu on vigastusi, aga võtame sellegipoolest võidu. Soovin edu juba ette ära DiNatalele, et ta rube võrgu soojaks ikka kütaks.


              FORZA LAZIO!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                #97
                FUCK OFF!!! No ei olnud suluseis, no ei olnud!!! Juventusel oleks see värav ära loetud!!!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Kassu Vaata postitust
                  FUCK OFF!!! No ei olnud suluseis, no ei olnud!!! Juventusel oleks see värav ära loetud!!!
                  Ma palun ! Spekulandi koht on võllas, niiet hoidume sellistest provokatiivsetest avaldustest.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #99
                    hey, teen kiirelt postituse ära. olen siin põlva-kärdla maanteel ja internetti pole, vahepeal sõidavad SEB bussid mööda, siis saan traadita wifit hankida. lootan et laasiol läx täna hästi, oidsin põidlaid. juvega samadel punktidel?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      hey, teen kiirelt postituse ära. olen siin põlva-kärdla maanteel ja internetti pole, vahepeal sõidavad SEB bussid mööda, siis saan traadita wifit hankida. lootan et laasiol läx täna hästi, oidsin põidlaid. juvega samadel punktidel?
                      Jep Lazio võitis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        hey, teen kiirelt postituse ära. olen siin põlva-kärdla maanteel ja internetti pole, vahepeal sõidavad SEB bussid mööda, siis saan traadita wifit hankida. lootan et laasiol läx täna hästi, oidsin põidlaid. juvega samadel punktidel?
                        Ära siin haugu, ennem, kui ülespumbatud torsodega kauboid oma õlitamata teibad sulle tagumikku rallivad!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Avastasin just, et Modibo Diakite on alles 25-aastane. Pidin seda üllatust kuskil jagama. Tundub igati mõistlik täiendus, kui keegi ta hooaja lõpus tasuta endale krabab.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ta on suundumas Liverpooli, Lotito juba kõrbeb Pizzaratega, rohkme ei saa eksida....tundub, neeger Mobido arvab, et on Cannavaro ja olgu palk lakke. Tõmba nahhui Diakite.....minu isiklik arvamus.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Vot nii juba läeheb, jätkake samas vaimus miniklubi. AAAAA puuuuks !!!!!!!!!!!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                                Vot nii juba läeheb, jätkake samas vaimus miniklubi. AAAAA puuuuks !!!!!!!!!!!
                                Duubeldan. Ning siis Uuu kes teeb praegu oma tavalist rituaali peale Lazio kaotust, rääkis veel mingist scudettost.
                                Adiós amigos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X