320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zeemunn Laziosse!

    Kommentaar


      Ma ju räägin, hooaja teine pool ja Lazio, vaadake ajalugu mehed. a ja kas nalja olete kuulnud ve? - ss. lazio hahahahah
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        A minute ago Lazio became the winner of the Italian Cup!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Hernanes elus vä? korralik feisplänt oli...
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Loodame, et pole hullu ja tegemist vaid peahaavaga, kuid pilt oli eest, see on see kõige negatiivsem fakt.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              krantsiklubi poolehoidjad ning neile kaasaklähvijad on täna na vaiksed ...
              harjumatu kuidagi, tavaliselt ei jõua keegi nende kõntsaga siin tegeleda
              merdasid oleks muidugi tore karikafinaalis veel korra peksta, siiski ma loodan et nad sinna ei pääse

              Kommentaar


                Merdal tundub olevat rohkem mehi kaartidega finnaliks väljas. Aga mul pohhui kes finaali jõuab, karikas on meie!
                Mis puudutab tänast mängu siis endiselt jääb kripeldama, et peale 2-1 juhtima minekut suudeti jälle iga kasti lastud sööduga peaaegu viigistada...no krt küll vedas, et õnn parima meeskonnaga ühes oli. Marchetti muidugi oli jälle tase omaette.
                Hernanes ikkagi oli ise verd pühkinud, ehk pilt oli ees ja vast ei ole midagi hullu, ei tohi olla! Sai ju mees värskelt kolmandat korda isaks.

                FORZA LAZIO!!!!
                Petkovic endiselt Serie-A kõige bossim treener....peale pederastide 1-1 väravat näitas ka temagi esimest korda suurt viha välja!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Zarate reisib j2lle? Kiyevi Dynamo! Lazio olevat asjaga n6us!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                    Zarate reisib j2lle? Kiyevi Dynamo! Lazio olevat asjaga n6us!
                    Mis?????????????? Ma olen kolmandat päeva haige....eile tuli ülinapp/närviline võit rube üle ja nüüd selline uudis???? Ma ei taha uskuda, et pizzarate oma 2.2 millist lambipalgast lahti ütleb, et miinuskraadidesse ja lumme minna.....no ei taha uskuda....elu ei saa nii ilus olla.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Mis?????????????? Ma olen kolmandat päeva haige....
                      Linnugripp?

                      Kommentaar


                        Oli üks kohtumine Stankeviciuse ja Ledesmaga Tallinnas eelmine reede.....vb hakkas sealt juba pisik arenema...ühesõnaga never say never.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Laziot peab kiitma. Well done job.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Siiski pole head uudised Hernanese kohta...kui väljaku ääres pühkis ise verd ja soovis mängu tagasi joosta siis asi nii ilus nüüd enam pole. Korralisse kontrolli saates jäi mees ööks Paideia haiglasse. Täna võib-olla lastakse koju.
                            Mälukaotus, pilt tasku ja korralik peapõrutus koos haavaga. Get well soon "il profeta"
                            Õnneks ma pole seda rube venda kokkupõrkes süüdistanud kuna see oli üks õnnetu laks mõlemale mehele.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Oli üks kohtumine Stankeviciuse ja Ledesmaga Tallinnas eelmine reede.....vb hakkas sealt juba pisik arenema...ühesõnaga never say never.
                              Nägin üks päev Petkovici Kolga-Jaani Maksimarketis,kaks külmunud talleggi broilerit oli korvis, käib ta tihti eestis?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Siiski pole head uudised Hernanese kohta...kui väljaku ääres pühkis ise verd ja soovis mängu tagasi joosta siis asi nii ilus nüüd enam pole. Korralisse kontrolli saates jäi mees ööks Paideia haiglasse. Täna võib-olla lastakse koju.
                                Mälukaotus, pilt tasku ja korralik peapõrutus koos haavaga. Get well soon "il profeta"
                                Õnneks ma pole seda rube venda kokkupõrkes süüdistanud kuna see oli üks õnnetu laks mõlemale mehele.
                                Hernanes langes peale kokkupõrget meelemärkuseta pikali ehk vaatepilt oli üsna rõve. Kui mees nädala-kahe pärast platsile lastakse oleks väga hea, kuid ma kahtlustaks peapõrutust ja pikemat puhkust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X