320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Augusti alguses on loosimine ja mängimine mõlemad?
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Augusti alguses on loosimine ja mängimine mõlemad?
      Jep, mingi 2 nädalat vist oli see vahe, või isegi tiba vähem andi enne teada.

      Kommentaar


        No ma ostsin täna apelsine ja sordiks vms oli märgitud Valencia
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Mine osta õlut ka

          Kommentaar


            Peax ära proovima jah selle Olen mõelnud ja pm on täiesti suva kes tuleb....Manu ehk kõige nimekam, aga kas ka kõige tugevam? Tuleb kes tuleb.....Lazio peab CL saama.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              No ma ei tea nüüd ise ka kas rõõmus olla või mitte. Pildid siis VanPersiest Roomas pizzat söömas. Gignac oleks minu silmis parem option, aga perset maha ka kindlasti ei taha kanda. Eks bossid tea paremini.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Nii Roma kui Nazjo on väitud et Perse jutt on bullshit. Kui, siis on juve teemaks.

                Kommentaar


                  Sabatini libu pidavat UKs olema....Tare ja Lotito on viimase hetkeni eitanud diili suure palga pärast. Keegi nimekas võiks lisaks tulla kindlasti. Kui mees tahab mängida siis kukuks ka palganumber. Lazios on juba ees ootamas 3 hollandlast. rioma varianti pigem ei usu, aga nagu ajalugu on näidanud siis nad ise ei oska ühtegi mängijat osta...peab kõike ahvima....kuid laske käia....Astüraga te saite vastu näppe....tänu teie kiusule saime hoopis De Vrij....so sad.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Gignac tahab ka kindlastu suurt palka. 400 tuhhi kuus ja ilmselt ka mingit boonust selle eest, et ta tasuta tuleb (Dinamo olla pakkunud 3 miljonit pluss palk). Lazio ja teised Itaalia klubid kuulduste kohaselt seda maksta ei taha/jõua.

                    Kommentaar


                      Kui Dinamo maksab head palka siis ilmselgelt on Lazio eelis parem liiga ja klubi üldiselt. Ilmselgelt Lotito 5 milli kellegile palka maksma ei hakka...raske uskuda. Aga 3 milli väga kasulikule vennale on kindlasti mõeldav....ainuüksi Edersoni ja Cana nahhui tampimine toob sellise vaba augu sisse.
                      Minu kohalikud Itaalia kontaktid, aga ütlevad, et Persie on Juventuse poole teele.
                      Vähemasti see aasta on Lotitol ette näidata hea hooaeg, CL qualification, korralik roster ja korras raamatupidamine. Ühesõnaga natuke kergem nimekamaid vendi ligi meelitada.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Gignac 400 000?!?!?!
                        Palju ta praegu OM'is saab/sai?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kui Dinamo maksab head palka siis ilmselgelt on Lazio eelis parem liiga ja klubi üldiselt. Ilmselgelt Lotito 5 milli kellegile palka maksma ei hakka...raske uskuda. Aga 3 milli väga kasulikule vennale on kindlasti mõeldav....ainuüksi Edersoni ja Cana nahhui tampimine toob sellise vaba augu sisse.
                          Minu kohalikud Itaalia kontaktid, aga ütlevad, et Persie on Juventuse poole teele.
                          Vähemasti see aasta on Lotitol ette näidata hea hooaeg, CL qualification, korralik roster ja korras raamatupidamine. Ühesõnaga natuke kergem nimekamaid vendi ligi meelitada.
                          Gignac on juba paremas liigas mänginud. Ideaalis sooviks ta järgmisena Maailma tippu kuuluva klubiga liituda aga Itaalias on selleks hetkel vaid Juve (no offense teised) aga kuna ükski selline temast hetkel huvitatud ei ole, siis ilmselt valib paremuselt teise variandi - palju raha. Venemaa ja Türgi klubid teiste liigade staare muudmoodi endale ei suuda meelitada, kui üüratu palganumbriga. Dinamo oli kuulduste kohaselt talle valmis pakkuma 10 miljonit €-t aastas aga seda vaid juhul, kui CL-i saadakse. Sinna aga ei saadud. Premmi keskmikud pakuvad (WHU, WBA) poole vähem.

                          Mulle täiesti sümpatiseeriks, kui ta Laziosse tuleks ja CL-i saaks mängida aga ma kardan, et Lazio ei suuda ta palganõudmist täita. Meie ka ei suutunud. Aga näis.

                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Gignac 400 000?!?!?!
                          Palju ta praegu OM'is saab/sai?
                          Kuus üle 300,000€.

                          Kommentaar


                            venelased väidavad et Lazio pakub Van Persile 4 milli aastas
                            alles eile aga lugesin samast et Lotito nimetas soovi meest palgata täielikuks jampsiks ??
                            niipalju siis mehe jutu usutavusest ...
                            Real ju Hernandezt välja ei osta - kas tema ka klubisse ?
                            mainitud on ju ka Inglismaale eksinuid, Borini ja Pelle
                            eile ilmus pinnale ka kõlakas Konopljanka kohta, veel on meeles nimed Dzsudzsak ja Geis ...

                            Kommentaar


                              Geis käis Formellos juba väidetavalt. RVP diil on veel väga lahtine, aga midagi kindlasti läbi räägitakse hetkel, Lotito rääkis täpselt sama juttu vahetult enne Klose tulekut kuidas kõik on totaalne BS jne

                              Kommentaar


                                Ohhh see Tare-Lotito kommenteerimine, et kõik on pläma on vana jutt tõesti....usun tõemeeli, et mingit diili aretatakse, aga kahjuks kohalikud roomlased mingisse RVB tulekusse ei usu. Elame näeme
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X