320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    läheb Romasse.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Mauri minek oli korralik ehmatus....tundub, et saatuslikuks sai ikka kihlveo skandaal. Ilmselgelt oleks ta küllalt mänguaega saanud eriti, kui vend veel pm 10 väravat kirja sai. Väga kurb moment. Mauri on kindel Kunn!!!! Edu!!!!
      Morrison, Hoedt ja Patric on täies hoos trennis ja Morrison pidavat lüpsma kõiki nagu koeri....ühesõnaga jääme ootele!!!!!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Morrisoni diil jääb vist katki, kuna üllatus-üllatus tema suhtumises kaheldakse
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Mauri minek oli korralik ehmatus....tundub, et saatuslikuks sai ikka kihlveo skandaal. Ilmselgelt oleks ta küllalt mänguaega saanud eriti, kui vend veel pm 10 väravat kirja sai. Väga kurb moment. Mauri on kindel Kunn!!!! Edu!!!!
          Morrison, Hoedt ja Patric on täies hoos trennis ja Morrison pidavat lüpsma kõiki nagu koeri....ühesõnaga jääme ootele!!!!!!!

          Hahahahaaa. Korralik kusik on see Tauni. Aga äkki ta teab midagi mida Markku ei tea? Noh et paneb peatselt põhja mineva laeva pealt kiirelt nahhui, nagu rotid ikka.

          Kes kapteni kohustused üle võtab? Vabatahtlike vist ei ole? Kes ikka tahaks endale plekki külge, et Lazio kapten, seda häbi ei peseks mitte mingi vahendiga maha enam.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Mauri oli tõeline Kunn viimasel hooajal ja oli palju efektiivsem, kui mingi hale eit Tittyface. Ilmselgelt on mingid kihlveost tekitatud tumedad pilved endiselt Stefano pea kohal ja split ways oli parim lahendus...Mauri on siis kõigist paljudest lahkujatest ainuke sunnitud lüke...Ledesma soovis mänguaega ja rosterile otsa vaadates ta seda kahjuks ei saa...nii lepiti Lotitoga kokku, et lahkub Laziost...mõlemad vanameistrid siis 9 aastat Lazio palgal olnud.
            Mis puutub Morrisoni siis on ta täielikult Lazio ridades olemas ja lammutas nagu vana hull laagris ja kontrollmängudes. Fännide lemmik. AGA nagu ikka tabas ebaõnn Laziot ja Ravel on vigastatud ja võib halval juhul pikemat aega outis olla...kohe Juve mäng ja CL kvalifikatsioon....tra ma ütlen.
            Uuel nädalal liitub Lazioga veel kaks andekat noormängijat. Üks on tegelikult juba ametlikult...Tare updatib uuel nädalal uudist.
            Aga mis põhiline...üle nende kõikide suvede on lõpuks hakatud deadwoodi(ex. Ledesma and Mauri) müüma ja nahhui saatma:
            Ledesma, Mauri, Ciani, Pererinha, Cana, Cavanda, Novaretti, Ederson.


            FORZA LAZIO!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Ajaxi nooräär Ricardo Kishna tulekul siis.

              Kommentaar


                Tõsi, Kishna on minuteada juba 100% ametlik ost. Teine kutt on advanced stageis...Täna kaotati Anderlechtile 1-3 kuid ikkagi on mõru tunne Morrisoni vigastuse üle...endiselt pole teateid, kui hull asi on.
                Tare kinnitas ka fakti, et Peeniztes ja Real olidki suure pakkumise Biglia eest lauale pannud, kui Lotito keeldus.

                SEMPRE FORZA LAZIO!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Morrison täistreeningul tagasi juba jägmine nädal...super uudis!!!! Loodetavasti Juve vastu platsil ja loodetavasti ülejäänud hobujõud on ka vormi jõudmas. Biglia veel ainukene kes puhkusel.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Mingi leht rääkis ka huvist Sakho suhtes, keskkaitsesse täiendus kuluks ära?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Keskkaitses on hetkel Mauricio, Gentiletti, De Vrij, Hoedt. Ilmselgelt on sinna vaja veel täiendusi...üks põhitegija ja üks Primavera äkki.
                      Kishna on kotis. Ma usun, et kui mingit head diili kuskilt välja ei ime on ründega kõik. Kishna, Djordjevic, Klose, Perea ja ärgem unustagem, et kogu keskväli on nii offensive, et ei pea muretsema skoorimise pärast.
                      Nüüd siis veel ära oodata mis saab Sergej Milinkovic-Savic diilist. Paistab hea täiendus olevat.
                      Aga see midfield on ikka ulme....Keita, Lulic, Candreva, Anderson, Biglia, Morrison, Cataldi, Parolo, Onazi, Savic?...Ikonomidis äkki astub ka põhimeeskonna mängu...
                      Edu Tarele!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru miks Minala sugust hüpertalenti ikka veel mingites lambistes B satsides solgutatakse? Millal saab Rooma uus kuningas võimaluse???
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kui sa püüad siin ironiseeritseda siis selleks on olemas üks peldikklubi nimega as-rioma...mine hulla seal omadega.
                          Minala saab alati jaanuaris tagasi tuua, aga ilmselgelt peab ta ennem Serie-Bs ennast läbi pushima. Kutt on liialt noor, et kohta sellises keskväljas noolida.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            kas Balotelli agent oli püüdnud idiooti Lotitole pähe määrida ?
                            kuuldavasti oli tollel jätkunud mõistust debiilikust keelduda
                            jäi meelde päev-paar tagasi vene saidilt

                            Kommentaar


                              Jap sarnane jutt on läbi käinud küll....selle venna IQ järgi sobiks ta riomasse, grossi või interisse nagu valatult. Lazio ja Lotito temast kindlasti huvitatud pole.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Ilmselgelt deadwoodi offloaditud nimekiri on pikk lisandus täna official teadanne ka Edersoni kohta. Järjekordselt vabanes 1.5 miljonit eurot palgafondi.
                                Kvaliteetmängijatest on ametlikult lahkunud Mauri ja Ledesma. Ametlikud kinnitused on tulnud ka Cavanda, Edersoni, Ciani, Pererinha ja Novaretti kohta. Veel on jäänud Cana nahhui saatmise official announcement. Tema eest vist isegi saadakse mõni kopikas nagu Cavanda eestki.
                                Uued lepingud Radule, Bigliale, Marchettile ja Lulicile. Radu on pikendanud.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X